Як розблокувати персонажів, нові режими, дошки та інше в Super Mario Party

Вечірка Super Marioце перехідна відеоігра для гри з друзями та родиною. У грі 84 загальних міні-ігри, а також 20 ігрових персонажів, кілька ігрових режимів та чотири унікальні дошки, тож є багато для розваги вашої групи. Однак ви не матимете доступу до всього відразу.Вечірка Super Mario має 20 міні-ігор, чотирьох персонажів, одну дошку та п’ять дорогоцінних каменів, заблокованих при першому завантаженні. Щоб переглянути остаточний катсцен і по-справжньому закінчити гру, вам потрібно буде розблокувати все.

У цьому посібнику ми покажемо вам, як розблокувати символи, нові режими, дошки тощоВечірка Super Mario. Незважаючи на те, що в грі є багато блокуваних, вам не потрібно робити нічого надто особливого, щоб отримати їх усі. У більшості випадків достатньо простої гри, якщо ви знаєте, де шукати.

Подальше читання

 • Найкращі багатокористувацькі ігри на Nintendo Switch
 • Найкращі ексклюзиви від Nintendo Switch
 • Найкращі ігри Nintendo Switch для дітей

Як розблокувати символи

Є чотири приховані персонажі, які спочатку не можна відтворити: Пом Пом, Дідді Конг, Ослі Конг та Сухі кістки. Ось як їх розблокувати:

 • Пом Пом: З’являється на Party Plaza після завершення ділянки Солоного моря (світ 5) Challenge Road. Тим не менш, ви повинні розблокувати всі міні-ігри, перш ніж розблокувати Пом Пом.
 • Дідді Конг: Подібно до Pom Pom, вам потрібно пройти розділ "Каштановий ліс" (світ 2) Challenge Road, щоб розблокувати Дідді Конга.
 • Donkey Kong:Щоб розблокувати Donkey Kong, зіграйте River Survival тричі. Переконайтеся, що кожен раз вибираєте різні шляхи. Втретє ви побачите DK серед натовпу, коли прямуєте до домашньої ділянки.
 • Сухі кістки:Сухі Кістки - це дивно. Здається, немає встановлених вимог до розблокування скелетної Купи. Сухі кістки просто з’являються на Party Plaza, трохи погравши. Ви знайдете його на вершині площі.

Звичайно, кожен із цих нових персонажів приходить зі своєю смертю. Ось що це таке:

 • Пом Пом:0 3 3 3 3 8
 • Дідді Конг:0 0 0 7 7 7
 • Donkey Kong:+5 монет 0 0 0 10 10
 • Сухі кістки:1 1 1 6 6 6

Прихована дошка: Таємнича вежа Камека

Перше, що ви хочете вирішити, - це прихована дошка. На щастя, ви можете зробити це, просто спробувавши три дошки за замовчуванням: Руїни Доміно Уомп, Шахта Поудеркега короля Боб-омба та Рай Мегафрутів. Закінчивши матч на кожній з трьох дощок, ви розблокуєте Таємничу вежу Камека.

Challenge Road та інші режими

Ви починаєте Вечірка Super Mario з чотирма ігровими режимами: Mario Party, Party Party, Sound Stage та River Survival. Ви можете розблокувати один великий новий режим, який називається Challenge Road, а також кілька невеликих функцій.

Як розблокувати всі міні-ігри та відкрити Challenge Road

Challenge Road стає доступним після того, як ви розблокуєте всі 84 ​​міні-ігри. Під час гри ви побачите знаки запитання для міні-ігор, які не розблоковано. Звичайно, в кінці ходів вам доведеться розраховувати на шанс отримати гру, у яку ви ще не грали (не хвилюйтеся, зазвичай це досить добре щодо посадки в непрограних іграх). Однак, щоб розблокувати всі 84, вам потрібно зіграти в Mario Party, Party Party, Sound Stage та River Survival. Нам довелося відтворити кожен режим кілька разів, щоб розблокувати всі ігри та відкрити Challenge Road.

Читайте Super Mario Party захоплює, розчаровує та рано залишає вечірку

Порада: Ви можете піти в праву сторону площі, щоб переглянути всі свої розблоковані міні-ігри. Клацніть на тих, хто має знаки запитання, щоб побачити, який режим їх розблокує.

Кімната відпочинку жаб, вечірки для окулярів та кімната наклейок

Ви також можете розблокувати інші менші режими.

У зеленій трубі праворуч - кімната для відпочинку жаб. Це розблокується після гри в одному матчі Mario Party. Опинившись у кімнаті відпочинку, ви можете зіграти кілька різних міні-ігор, включаючи акуратну бейсбольну.

Ви також можете витратити Party Points на колекційні предмети після спілкування з Жабою в центрі Party Plaza. Перш ніж це зробити, ви повинні спочатку заробити Party Points, які отримуєте, граючи в гру в будь-якому режимі. Отримавши можливість витрачати партійні очки, рухайтеся ліворуч, а потім підніміться до червоної деформаційної труби. Камек відкриє для вас кімнату наклейок.

Як розблокувати всі дорогоцінні камені

Бити" Вечірка Super Mario і щоб переглянути остаточний катсцен, вам доведеться зібрати п’ять дорогоцінних каменів, кожен з яких вимагає освоєння п’яти основних режимів гри.

 • Перлина завзятості: Більшість розблокує цю перлину спочатку, оскільки її вимога полягає у відтворенні всіх чотирьох дошок у стандартному режимі вечірки.
 • Перлина любові: Потрібно грати раунд на всіх чотирьох дошках у Партії партнерів.
 • Перлина мужності: Пройдіться кожним маршрутом у River Survival, щоб показати, що ти достатньо мужній для цієї перлини.
 • Перлина духу: Це може здатися складним завданням, але це займе у вас найменшу кількість часу. Просто пройдіть раунд Sound Stage на важкій складності.
 • Перлина пристрасті: Finish Challenge Road.

Золоте весло в річці Виживання

Для того, щоб отримати Перлину мужності, вам потрібно пройти всі п’ять маршрутів у River Survival. Отримавши дорогоцінний камінь, ідіть і поговоріть з Бірдо, щоб отримати Золоте весло. Використання Золотого Весла на Вашому човні в River Survival додасть Вашому човні всі сили Весла. Отримати Весло можна перед виконанням усіх п’яти маршрутів, хоча, здається, тут задіяна певна кількість СПГ.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found