Як записати екран на пристрої Android

Хочете зробити швидке відео або записати екран на пристрої Android? Незалежно від того, чи ви робите запис для друзів, демонструєте свої ігрові навички чи створюєте відео для професійних цілей, існує кілька способів зробити це - і жоден з них не вимагає використання іншого пристрою для запису екрану телефону.

Зробити знімки екрана просто, а як щодо більш тривалого, складного відеозапису того, що відбувається на вашому телефоні? Якщо це саме те, що вам потрібно, ось як записати екран на пристрій Android, будь то завантаження програми, використання вбудованого записувача екрану на Android 11 або використання вбудованих інструментів, доступних на деяких пристроях Android 10.

Запис екрану на пристрої Android 11

як екранувати запис в записі на android 11 1як екранувати запис в записі на android 11 2як екранувати запис в записі на android 11 3

Поразкувавши цю опцію на попередніх версіях Android, схоже, Android 11 нарешті додасть рідну можливість записувати екран вашого телефону. Наразі бета-версія Android 11 включає цю можливість, і, схоже, цього разу вона остаточно вирішить.

Для того, щоб використовувати функцію запису, вам потрібно додати її до меню швидких налаштувань телефону. Для цього двічі проведіть пальцем вниз по панелі сповіщень, щоб відкрити Швидкі налаштування. Далі натисніть Редагуватиплитка в лівому нижньому куті панелі (зазвичай вона схожа на олівець). ЗнайдітьРекордер екрану, перш ніж перетягувати його в область швидких налаштувань. Нарешті, натиснітьНазадстрілку або проведіть пальцем від краю екрана, щоб зберегти зміни.

Тепер ви можете знову відкрити панель швидких налаштувань, щоб фактично скористатися програмою запису екрану. Під час першого використання Вас запитають, чи Ви також хочете записувати звук і показувати дотики на екрані. Зробіть бажаний вибір, а потім натисніть Почнітьщоб розпочати запис. Червоний значок запису відображатиметься в тіні сповіщень, коли телефон запише: Ви можете натиснути на екран і торкнутися червоного значка, щоб закінчити запис.

Запис екрану на пристрої Android 10

Запис на екрані був значним доповненням до бета-версії Android 10, але Google видалив цю функцію ще до остаточного випуску. На щастя, дизайнери користувальницького інтерфейсу (LG) від LG, OnePlus та Samsung повернули його назад.

Запис із панелі швидких налаштувань на пристроях Samsung та LG

Телефони Samsung та LG на Android 10 можуть отримати доступ до опції запису екрану за допомогою панелі швидких налаштувань. Проведіть двічі вниз на панелі сповіщень, щоб отримати доступ до Швидкі налаштування розділ, а потім виберіть Запис на екрані (на телефоні LG) або Рекордер екрану (на телефоні Samsung). Потім торкніться значка Почніть і дочекайтеся закінчення короткого зворотного відліку, щоб розпочати запис. Можливо, вам доведеться дозволити диктофону деякі дозволи, перш ніж він почнеться, і LG попереджає, що будь-який захищений вміст, як-от Netflix, буде відображатися як чорний екран із звуком. Закінчивши, торкніться значка Стій, і запис закінчиться.

Samsung просувається трохи далі з опціями запису, і ви зможете додати до своїх відеоматеріалів facecam. Просто натисніть Фронтальна камера піктограми - це схоже на силует людини - і з’явиться маленьке віконце із потоком вашої фронтальної камери. Якщо ви записуєте на телефон Galaxy Note, ви також зможете використовувати S Pen для малювання на записі. Просто натисніть Олівець , щоб розпочати. Зауважте: вам потрібно буде його вимкнути, щоб знову нормально взаємодіяти з екраном.

Не вдається знайти опцію запису екрана в Швидкі налаштування? Переконайтеся, що на вашому телефоні встановлено Android 10, і переконайтеся, що він також оновлений до останньої можливої ​​версії. Ви зможете знайти свої оновлення в Налаштування додаток.

Використання записуючого екрану Android 10 на пристроях OnePlus

Якщо у вас є смартфон OnePlus під управлінням Android 10, ви також зможете використовувати власний записник екрану. Однак спочатку він не буде доступний з панелі швидких налаштувань. Натомість вам спочатку потрібно буде додати його як ярлик. Ось що ви робите:

Крок1: Проведіть пальцем вниз по рядку стану, щоб відкрити панель сповіщень. Проведіть ще раз вниз, щоб відкрити всі плитки програми.

Крок 2: Торкніться значка Редагувати (схожий на олівець), а потім проведіть пальцем ліворуч, щоб перейти до наступної сторінки.

Крок 3: Торкніться й утримуйте програму Screen Recorder, а потім перетягніть її в меню швидких налаштувань.

Крок 4: Торкніться значкаНазаду верхньому лівому куті, що зберігає ваші зміни.

Зробивши це, ви тепер зможете отримати доступ до Screen Recorder під час відкриття швидких налаштувань.

Запис екрану за допомогою програм

У вас немає пристрою Android 10 від LG, OnePlus або Samsung? Не хвилюйтеся, вам не потрібно купувати новий телефон, щоб просто записати екран - просто завантажте програму, яка впорається з важкою роботою. Ось кілька чудових програм для запису екрану.

AZ Recorder екрану

Магнітофон AZ - це програма для чистого запису, без обмежень у часі та водяних знаків. Найкраще, він простий у використанні, не вимагаючи особливих налаштувань.

Почніть із завантаження та запуску програми. Після запуску на екрані відображатиметься серія кіл із опціями для запису, зйомки екрана, прямої трансляції тощо. Виберіть Запис і вам буде запропоновано підтвердити запис на екрані. Після початку ви можете зупинити запис, провевши пальцем вниз по екрану та торкнувшись Стій у ваших сповіщеннях.

Коли ви не записуєте, програма зберігатиме свій логотип на екрані, тому ви зможете швидко отримати до нього доступ, якщо це буде потрібно. Або якщо ви хочете, щоб його там не було, перетягніть його вниз до X унизу екрана, щоб видалити його. Перезапуск програми поверне плаваючу кнопку назад.

Ви можете отримати доступ до налаштувань програми, натиснувши плаваючу кнопку та натиснувши піктограму у формі шестерні. Це призведе до меню, де ви зможете налаштувати багато аспектів якості відео перед початком запису, що корисно, якщо вам потрібна певна якість або ви хочете заощадити простір відеофайлів.

Додаток також містить незначні інструменти редагування та дає можливість малювати на екрані під час запису, що робить це чудовим варіантом для професіоналів. Додаток також включає можливість вирізати та відредагувати відео, обрізати екран за необхідності, замінити аудіо на все, що завгодно, і конвертувати розділи у GIF за потреби. Відвідайте цю область, щоб зробити останні остаточні зміни, перш ніж ви будете готові поділитися.

Google Play

Google Play Ігри

Як випливає з назви, цей додаток для управління іграми стосується використання та запису ігор, у які ви граєте на Android. Це означає, що вашим першим кроком має бути реєстрація в Google Play Games та вивчення сервісу, щоб знайти ігри, які ви хочете та насолоджуєтесь. Переконайтеся, що ви робите це перед тим, як почати спроби запису, оскільки Play Games дозволяє записувати лише підтримувані ігри.

Коли ви будете готові розпочати, відкрийте програму та торкніться гри, яку хочете записати, щоб відкрити Деталі гри вікно. Звідти торкніться піктограми у формі відеокамери, щоб розпочати запис. Виберіть Далі, потім виберіть якість відео. Коли все виглядає добре, виберіть Запуск щоб розпочати ігри.

Через кілька секунд гра почнеться. У вас будуть варіанти, як тільки ви тут. За замовчуванням Play Games запускає вас з використанням фейс-камери за допомогою передньої селфі-камери, але ви можете вимкнути це, натиснувши кнопку у формі відеокамери. Ви також можете вимкнути звук, натиснувши кнопку мікрофона. Найголовніше, постукуючи червоним Запис піктограма розпочне запис. Щоб зупинити запис, торкніться своєї камери для обличчя (або логотипу Play Games, якщо ви не використовуєте камеру для обличчя), а потім торкніться червоної Стій площа.

Після зупинки відео автоматично зберігатиметься на вашому пристрої. Якщо ви хочете завантажити своє відео на YouTube, є опція миттєвого надсилання, позначена Редагувати та завантажувати на YouTube. Зауважте, що можливості редагування обмежені, і що ця програма буде записувати все, що з’явиться на екрані пристрою, тому цей крок може зайняти деякий час.

Google Play

Запис екрану Mobizen

Mobizen пропонує запис у форматі HD, який дуже схожий на додаток AZ, тому хороший варіант спробувати, якщо AZ не працює для вас.

Завантажте програму та запустіть її з меню програми. Після короткого процесу налаштування Mobizen розмістить на екрані вашого телефону невеликий піктограму «повітряного круга» і проведе вас через його використання. Коли ви будете готові до запису, торкніться плаваючої кнопки, виберіть піктограму запису (піктограма камери робить лише знімки екрана), щоб розпочати запис. Це створить трисекундний зворотний відлік, після чого розпочнеться запис.

Повітряне коло залишиться на вашому екрані (але не буде записано як частина відео). Виберіть його ще раз і натисніть значок паузи, щоб призупинити відео, коли вам потрібно. Верхня кнопка має червону кнопку зупинки під час запису, і ви можете вибрати це в будь-який час, щоб зупинити відео.

Зупинивши відео, з’явиться спливаюче вікно, що дозволяє переглядати відео. Якщо ви хочете відредагувати своє творіння, виберіть це (перегляд вашого відео завжди буде доступним у додатку, якщо ви його збережете). Під час перегляду ви також можете побачити піктограму редагування ручки та паперу прямо під відеопрогравачем. Виберіть це, щоб розпочати редагування вашого відео. Ви можете вирізати та розділити, додати фонову музику, додати вступні та вихідні дані та зробити так, щоб відео виглядало саме так, як ви хочете.

Google Play

Останні повідомлення