Як видалити історію переглядів Netflix

Ви ділитесь обліковим записом Netflix з друзями чи родичами і не хочете, щоб вони знали, що ви дивилися Швець? Хтось із співмешканців коледжу все ще використовує ваш логін для перегляду дивних аніме? Або, можливо, ви просто втомилися від рекомендацій Netflix, які не досягають суті.

Існує безліч причин, завдяки яким ви можете очистити історію переглядів Netflix. На щастя, процес цього надзвичайно простий - навіть якщо це не відразу очевидно. У всіх є потокові скелети у своїх шафах, тож продовжуйте і очищайте свої. Ось як видалити історію перегляду Netflix.

Крок 1: По-перше, увійдіть у свій обліковий запис Netflix за допомогою вибраного браузера. Оскільки ваша історія переглядів залежить від вашого індивідуального профілю, вам потрібно переконатися, що ви вибрали правильний профіль, якщо під вашим логіном є кілька користувачів. Якщо ви випадково вибрали неправильний профіль, не хвилюйтесь, ви можете вибрати інший за допомогою спадного меню у верхньому правому куті.

видалити екран черги netflix 1

Крок 2:Далі перейдіть до згаданого випадаючого меню у правому куті та виберіть кнопку з написом Рахунок.

видалити екран з чергою 2 з половиною

Крок 3: Опинившись там, прокрутіть вниз до Мій профіль і натисніть синє посилання з написом Перегляд діяльності. Це перенесе вас на сторінку, де показано все, що ви переглядали.

видалити екран черги netflix 3

Крок 4:У крайньому правому куті кожного запису буде позначка "ні" із зворотною косою рискою. (Примітка редактора: На малюнках нижче замість нової піктограми зі зворотною рисою косою рискою, яку використовував Netflix, зображено "X", але ви розумієте.)

видалити екран Netflix 4

Натискання цього значка видалить запис із вашої історії (і, таким чином, усуне будь-який вплив, який він міг мати на ваші персоналізовані рекомендації). Однак, щоб зміна набрала чинності, може знадобитися до 24 годин.

видалити екран черги netflix 5

Щось, про що слід пам’ятати: для телевізійних шоу кожен епізод буде перерахований окремо, позначений сезоном та назвою епізоду. Натискання значка косої риски в одному шоу призведе до видалення лише цього конкретного епізоду. Потім ви отримаєте запит із запитом, чи хочете ви видалити всю серію, і швидкий клік зробить саме це.

видалити екран черги netflix 6

Крок 5:Хочете видалити всю історію перегляду одним махом? Тепер ти можеш. Прокрутіть до кінця списку, і ви побачите посилання із написом Сховати все. Клацніть це, а потім виберіть Так, сховати всі мої перегляди у спливаючому вікні підтвердження Netflix. Через 24 години ваша історія зникне.

І це все! Захоплюючі заголовки - або епізоди як би - будуть видалені з вашої історії, і ніхто не знатиме про вашу таємну любов до Щасливі лісові друзі.

Якщо вам сталася ця стаття корисною, можливо, ви також захочете ознайомитися з нашим посібником із завантаження фільмів із Netflix, а також з нашими виборами найкращих телевізійних шоу на Netflix та найкращих фільмів на Netflix. Щасливої ​​трансляції!

Останні повідомлення