Як дивитися пана Робота в Інтернеті: Стріміть усі чотири сезони безкоштовно

Коли Містер Робот вперше потрапивши в ефір у 2015 році, мережа USA не була точно відомою завдяки випуску нагородного калібру, але інноваційне шоу вразило телевізійну аудиторію і майже самостійно підскочило мережу, зробивши їх більш серйозним конкурентом подібні HBO та Showtime. Містер Робот завершив свій четвертий і останній сезон у грудні, але в сучасному світі, де мешкають громадяни, які ставлять під сумнів рівень безпеки в Інтернеті, немає страху, що кібер-трилер скоро втратить свою актуальність. І, на щастя, глядачі тепер можуть дивитися Містер Робот в мережі Інтернет повністю, включаючи сьомий епізод фінального сезону 407 Потрібна автентифікація проксі, який швидко став одним із найкращих годин у серіалі, і, можливо, в історії телебачення.

Містер Робот вирішує проблему кібербезпеки і отримав аплодисменти за її точність з точки зору підходу до технологій, а також психічних захворювань, якими страждає антигерой серіалу Елліот Олдерсон. Рамі Малек, який зіграв роль Елліота, програміста великої корпорації вдень і підпільного хакера вночі, став цілком зіркою - і володарем Оскара за блискучу роль Фредді Меркьюрі в 2018 році - протягом усього життя шоу .

Створено: Сем Есмаїл

У ролях: Рамі Малек, Карлі Чайкін, Порція Даблдей, Мартін Вальстрем, Крістіан Слейтер

Кількість сезонів: 4

Як дивитись Mr. Robot онлайн в США

Хоча в даний час немає єдиного місця в Інтернеті, де всі чотири сезони серіалу можна буде побачити безкоштовно, Amazon Prime Video має ексклюзивні права на потокове передавання, і всі 45 серій проживають там. Перші три сезони для членів Prime є безкоштовними, і якщо ви ще не один, Amazon Prime пропонує безкоштовну пробну версію на один місяць для своїх служб. Якщо не скасовано, регулярні тарифи в розмірі 119 доларів на рік або 13 доларів на місяць набувають чинності після випробувального періоду. Однак четвертий сезон не входить до Prime Video, і його потрібно купувати за 2 долари (SD) або 3 долари США (HD) за серію 17 доларів США (SD) або 25 доларів США (HD) протягом усього сезону.

Для того, щоб дивитись четвертий сезон безкоштовно, глядачі повинні перейти на Live TV плюс послугу на замовлення, як Fubo TV, яка пропонує безкоштовну семиденну пробну версію, що дає достатньо часу, щоб неквапливо закінчити серіал, або Слінг-телевізор, пропаганда якого дозволяє три вільних дні, тобто знадобиться серйозний випивка. Звичайні тарифи Fubo становлять від 55 до 80 доларів, тоді як Sling TV починається з 30 доларів (або 20 доларів, якщо застосовується одна з їх активних акцій).

Абоненти DirecTV також мають доступ до четвертого сезону (а також першого та другого), але для нових передплатників випробувань немає. А всі серії можна придбати або взяти в оренду через FandangoNOW, Google Play Movies, iTunes, Microsoft Store та Vudu за ціною від 2 до 3 доларів за серію або від 17 до 25 доларів за сезон, залежно від визначення. Але мало б сенсу переглядати шоу про високі технології в Standard Def.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення