Як переключити телефонного оператора без сплати дострокового збору

Плата за дострокове припинення дії смартфонів залишилася в минулому завдяки планам розстрочки телефонів. AT&T був останнім з чотирьох найбільших операторів, який розірвав дворічні контракти на смартфони, і вам доведеться платити за дострокове припинення, якщо ви все ще дотримуєтесь дворічного контракту. Однак вам все одно доведеться розрахуватися з рештою свого пристрою перед тим, як увімкнути або повернути його знову.

Але як ви насправді поміняєте місцями операторів стільникового телефону? Як ви можете скористатися наявними грошовими заохоченнями? І чи можливо для нових клієнтів дотримуватися свого старого телефону? Ми підготували керівництво щодо того, як переключити оператора телефонної зв'язку, зокрема про те, як вийти з договорів стільникових телефонів без сплати дострокового збору.

Примітка: Перш ніж щось робити, ми рекомендуємо створити резервну копію важливих даних. Телефонні оператори можуть передавати деякі ваші дані новим провайдерам, але завжди рекомендується робити резервні копії. Ось як створити резервну копію iPhone або резервного копіювання телефону Android. Крім того, коли ви переключаєтеся на бездротові носії, будьте обережні, вам, швидше за все, доведеться торгувати своїм поточним телефоном. Ось декілька кроків на шляху до звільнення від вашого поточного перевізника.

Перші кроки

Порівняйте постачальників послуг бездротової мережі

Перш ніж приймати будь-які кардинальні рішення, спершу слід порівняти плани основних перевізників. Ось декілька речей, які слід врахувати:

  • Вартість:Скільки коштуватиме ваш план обслуговування щомісяця? Сюди входять хвилини, повідомлення та дані. Більшість перевізників мають надмірні збори. Наприклад, Verizon стягує 15 доларів за 1 ГБ, перевищені. Раніше також працювали AT&T, але у них є план, відомий як Mobile Share Advantage, який не включає таких платежів (хоча ваші швидкості передачі даних отримають удар). T-Mobile є найдешевшим з основних операторів і не має надмірних зборів. Натомість Un-carrier зменшує вашу швидкість після того, як ви перевищили ліміт. Sprint також не заряджає надлишок. Однак не хвилюйтеся, тому що ми перекрутили всі цифри. Ознайомтесь з нашим найкращим посібником щодо тарифів на стільниковий телефон.
  • Мережа: Також важливо врахувати, яке покриття можна очікувати від кожного перевізника. Verizon та AT&T мають найкраще покриття, хоча T-Mobile та Sprint не відстають. T-Mobile та Sprint відомі своїми недоліками у сільській місцевості, але перевершуються у містах.
  • Вибір телефону: Дуже складно купити телефон у одного оператора та перенести його до іншого (якщо це не iPhone). AT&T має найбільший вибір телефонів, хоча всі чотири мають відомі пристрої від Samsung, Apple, LG, HTC та інших.

AT&T Sprint T-Mobile Verizon

Дослідіть телефони та плани

Вам потрібен великий екран і камера високого класу? Вам потрібна найновіша операційна система? Попередньо вирішіть, що має найбільше значення. Тоді перегляньте наш список найкращих смартфонів, щоб дізнатись, який телефон та оператор найкраще підходять для вас. Sprint, T-Mobile і Verizon тепер готові сплатити вашу комісію за дострокове припинення або частину залишку залишку на телефонному платежі при переключенні мережі (детальніше перевірте веб-сайт кожного постачальника). Перед переходом завжди добре перечитати свій поточний тарифний план і порівняти його з вашим бажаним новим планом.

Тепер, коли дворічні плани контрактів мертві, вам доведеться вибирати щомісячний план розстрочки телефонних послуг. Раніше, коли у вас був дворічний контрактний план, ви платили одноразову субсидовану плату, і тоді телефон був би вашим. Наприклад, iPhone коштував вам перший внесок у розмірі 200 доларів США за дворічні плани з AT&T та Verizon до того, як контракти були скасовані. Це на 500 доларів менше, ніж ціна, що не є контрактом. Тепер у вас немає такої можливості, якщо ви отримуєте новий план.

Ось як працює ваш новий щомісячний план виплат:

  • Відсутність щомісячних виплат за контрактом: Всі основні перевізники пропонують тарифи, які не вимагають авансової оплати або взагалі не вимагають її. Натомість ви сплатите повну ціну телефону протягом 24 місяців.
    • Плюси:Майже 0 доларів заздалегідь (вам все одно доведеться сплатити податки, коли підпишете), відсутність дворічного контракту, відсутність додаткових витрат на оновлення, менша плата за пристрій.
    • Мінуси:Ви повинні заплатити повну ціну свого телефону.

Деякі оператори, такі як Sprint, також пропонують лізингові програми, де ви платите менше, ніж вся сума телефону, який ви орендуєте протягом 12 місяців, і отримуєте негайне оновлення до нового телефону, коли він з’являється. Програма лізингу призначена для любителів iPhone, яким щороку потрібен останній і найкращий iPhone, але Sprint також пропонує такий самий план для інших смартфонів від Samsung та інших відомих пристроїв. Дізнайтеся більше про різні лізингові програми, пропоновані T-Mobile, Verizon та AT&T, перейшовши за посиланнями.

Отримайте пропозицію від постачальника послуг

Отримання ціни займає хвилини. Ви можете отримати котирування на веб-сторінці кожного перевізника, просто придбавши телефон. Коли ви вибираєте телефон, з’явиться меню із зазначенням цін на різні тарифні плани. Вони даватимуть вам щомісячну оцінку, але обов’язково прочитайте дрібний шрифт про надмірні збори та інші приховані збори.

Якщо ви не впевнені, який план підходить саме вам, перегляньте наші вибори, щоб знайти найкращі дешеві плани.

Поради щодо економії грошей

Поточні угоди оператора

T-Mobile вже давно пропонує спокусливі причини перейти на Un-carrier. Компанія виплатить певну суму залишків за вашим несплаченим рахунком по телефону за допомогою вашого поточного оператора (або повністю, якщо ви перебуваєте у Verizon), а також комісію за дострокове припинення на підставі остаточного рахунку, перш ніж перейти на інший рахунок. Ви також можете отримати кредит на рахунок, виходячи з ринкової вартості вашого придатного пристрою для торгівлі.

Verizon пропонує низку опцій торгівлі, щоб перейти на Big Red. Угода працює Verizon, даючи вам суму обміну для вашого поточного телефону, і ця сума піде на оплату вашої дострокової розсилки, пов’язаної з цією лінією або телефоном. Якщо обмін не повністю покриває вартість переходу, Big Red покриє різницю.

Sprint пропонує подібну послугу під назвою Clean Slate. Перевізник погасить ваш контракт або старий баланс вашого телефону за допомогою картки передоплати Visa, але спочатку вам потрібно зареєструватися та здійснити торгівлю на телефоні.

Все це може звучати добре, але не думайте, що бездротові оператори просто передадуть вам купу грошей. Перевізники зазвичай платять вартість вашої плати за дострокове припинення до певної суми, а потім до пари сотень доларів додатково за торгівлю вашим старим телефоном.

Купіть телефон і торгуйте своїм старим

Більшість планів обміну мають кілька уловів. Часто ви мати торгувати своїм старим телефоном - і купувати новий у свого нового оператора. Якщо ви хочете залишити свій старий телефон, подумайте про його розблокування. Щоб стимулювати цю торгівлю, більшість компаній використовують максимум нових телефонів. Для більшості флагманів ціна знижується на 0 доларів США і надаватиме кредит до 300 доларів залежно від телефону, на якому ви торгуєте. Вам також доведеться перенести свій номер і розпочати новий план.

Зберігайте свій старий рахунок активним

У більшості випадків ваш акаунт повинен бути активним, щоб переключити ваш номер на нового оператора. Перевізники називають цей процес "вхідним", і це означає, що ваш номер, а також ваша контактна інформація буде передано від вашого старого провайдера новому провайдеру, і якщо припустити, що все добре, зі вашого старого телефону на ваш новий телефон.

Вийди зі старого плану

Після активації нового телефону скасуйте існуючий тариф. Процес скасування починається, коли ви приносите свій старий телефон до магазину бездротової мережі та розриваєте свій контракт. Ви отримаєте остаточний рахунок і (за кожною дворічною угодою про надання послуг) ви зобов’язані сплатити збір за дострокове припинення. У деяких випадках ви також сплачуєте "плату за поповнення запасів" за телефон, яка становить від 25 до 75 доларів США. Це безглуздий заряд, який не має сенсу.

Ухиліться від плати за дострокове припинення

Є способи позбутися плати за дострокове припинення. Це непросто, але ви можете бути здивовані, наскільки далеко може зайти вагома причина. Наприклад, якщо ви переїжджаєте в місце, яке не покрито перевізником, у вас є шанси на скасування дострокового припинення. Звичайно, T-Mobile, Sprint та Verizon будуть платити до певної суми вашої плати за завершення, коли ви торгуєте своїм пристроєм. Просто перенесіть свій номер, а потім, коли отримаєте остаточний рахунок від свого колишнього оператора, подайте його в Інтернеті на Sprint, T-Mobile або Verizon. Переконайтеся, що ви подали свій ETF новому перевізнику протягом розумного періоду часу. У деяких випадках ваш ETF підлягає поверненню лише через 60 днів після активації нового телефону. І вуаля! Ви уникали сплати ETF і отримали новий телефон від іншого оператора.

Останні повідомлення