Як зробити знімок екрана на iPad (будь-якого покоління)

Іноді немає простого способу завантажити щось і поділитися ним. Ви натрапили на ідеальну картинку в Інтернеті, але зберегти її неможливо. У додатку для приготування страв є чудовий рецепт, але згодом у вас не буде підключення до Інтернету, щоб переглянути його знову, і немає можливості зберегти його для доступу в автономному режимі. Або ви просто хочете продемонструвати свою виграшну гру Ерудит слово своїм друзям. Всі ці невеликі проблеми можна вирішити за допомогою простого знімка екрана.

IPad має чудову вбудовану функцію, за допомогою якої ви можете робити скріншоти будь-чого у вигляді файлу зображення, яким потім можна поділитися з усіма. У цьому посібнику ми проведемо всі кроки щодо створення знімка екрана на iPad.

Як зробити знімок екрана на iPad за допомогою кнопок Top і Home або Volume up

Як зробити скріншот на iPad

Крок 1:Знайдіть Додому і Топ (Потужність) кнопки. Додому Кнопка розташована безпосередньо під дисплеєм iPad і є єдиною кнопкою на передній панелі iPad. Топ кнопка, з іншого боку, - це кнопка овальної форми на iPad у правому куті. Якщо у вас є новий iPad Pro 2020 року, то вам потрібно знайти Збільшення гучності кнопки, оскільки немає Додому кнопку.

Крок 2: Натисніть і утримуйтеТоппід час перегляду екрана, який ви хочете зробити, натисніть на Додому і відпустіть обидва. Для iPad Pro 2020 натисніть і утримуйте Топ , а потім натисніть наЗбільшити гучність і відпустіть обидва. Потім екран вашого iPad буде миттєво блимати, якщо це зроблено правильно, і ви почуєте слабкий шум затвора, якщо пристрій не перебуває в беззвучному режимі.

Крок 3: Після захоплення ваш iPad автоматично збереже знімок екрана безпосередньо у рулоні камери у програмі Фото. Торкніться програми "Фотографії", як зазвичай - піктограма програми нагадує різнокольорову квітку - і проведіть пальцем унизу екрана, щоб переглянути нещодавно зроблений знімок екрана.

Подальше читання

  • Як зробити скріншот на Chromebook
  • Як зробити скріншот на Mac
  • Як зробити скріншот на iPhone

Як зробити скріншот на iPad за допомогою AssistiveTouch

AssistiveTouch пропонує екранне меню, яке дозволяє запускати різні дії, для яких зазвичай потрібні комбінації кнопок, наприклад, зробити знімок екрана. Якщо ви читаєте це, і ви не можете натиснути кілька кнопок одночасно з будь-якої причини, тоді зробити скріншот за допомогою AssistiveTouch - це шлях.

Перше, що вам потрібно зробити, це увімкнути AssistiveTouch. Для цього виконайте наведені нижче дії.

Попередня Наступна 1 з 3

Крок 1: Йти доНалаштування> Загальне> Доступність> AssistiveTouch.

Крок 2: Переконайтеся, що AssistiveTouch увімкнено у верхній частині меню.

Тепер, коли AssistiveTouch активний, ми можемо починати робити знімки екрана за допомогою меню AssistiveTouch.

Попередня Наступна 1 з 4

Крок 1: Торкніться значка AssistiveTouch кнопка меню.

Крок 2:Йти доПристрій> Більше.

Крок 3:ТоркнітьсяЗнімок екрана.Потім екран вашої iPad блиматиме мить, і ви почуєте слабкий шум затвора, якщо ваш пристрій не перебуває в беззвучному режимі.

Крок 4:Після захоплення ваш iPad автоматично збереже знімок екрана безпосередньо у програмі Фото. Торкніться програми Фотографії, як зазвичай, і проведіть пальцем до нижньої частини екрана, щоб переглянути нещодавно зроблені знімки екрана.

Як зробити скріншот за допомогою Apple Pencil

Якщо ви графічний дизайнер або просто хочете каракулювати Apple Pencil, зробити знімок екрана з ним дуже просто. Просто проведіть стилусом від нижнього кута з будь-якої сторони до центру дисплея. Повинні з'явитися інструменти редагування скріншота, що дозволяють зробити швидкий знімок екрана, не опускаючи олівець.

Як поділитися скріншотом

Існує безліч причин, чому ви можете поділитися своїми нещодавно зробленими знімками екрана. На щастя, поділитися з другом, членом сім’ї, колегою чи технічною підтримкою порівняно легко зробити, незалежно від того, чи хочете ви це зробити через соціальні мережі, AirDrop або електронною поштою. Читайте далі, щоб дізнатись як.

Попередня Наступна 1 з 3 ipad скріншоти -ipad скріншоти -ipad скріншоти -

Крок 1: Щоб поділитися знімком екрана зі свого iPad, торкніться зображення, щоб збільшити його, і торкніться значкаподілитися в лівому нижньому куті.

Крок 2: Далі виберіть соціальну мережу, у якій ви хочете розмістити повідомлення - Facebook, Twitter, Flickr тощо - або поділіться знімком екрана за допомогою відповідних піктограм AirDrop або електронної пошти внизу. Майте на увазі, що AirDrop вимагає iOS 7 або новішої версії, і Wi-Fi та Bluetooth повинні бути ввімкнені.

Останні повідомлення