Як перейти інкогніто у Facebook Chat

facebook чат якНормально визнати, що більшу частину часу в Інтернеті ви проводите у Facebook - у вас хороша компанія. Багато людей проводять занадто багато часу в соціальній мережі, як вона є, і для тих з вас, у кого є мільйони контактів у Facebook, це може стати величезною роботою, щоб завжди бути помітно доступною на сайті. Там є способи обійти своїх набридливих, надто балакучих друзів, не відверто їх ігноруючи (хоча це завжди варіант), і насправді це не так складно, якщо ви вживаєте необхідних заходів для зміцнення налаштувань чату на Facebook.

Запитайте себе, як ви налаштовані на чат?

Чи регулярно ви відкриті для ідеї швидкого наздоганяючого чату, і якщо так, то зі скількома своїми друзями ви готові це зробити? Це не повинно бути важким запитанням для тих, хто має мінімальну активність у Facebook та не менш керований список друзів на Facebook, але якщо у вас забагато друзів, залишення чату в мережі, швидше за все, з’їсть багато вашого часу та сил, залежно щодо кількості друзів, які хочуть підтримувати зв’язок у будь-який час.

Якщо кількість людей, з якими ви не проти поговорити в будь-який час, менше десяти, можливо, вам краще взагалі вимкнути чат - ви можете легко надсилати один одному приватні повідомлення. Щоб вимкнути чат, просто натисніть на значок шестірні в правому нижньому куті екрана та натисніть Вимкнути чат.

fb-чат-оф

Однак, якщо кількість приятелів, з якими ви не проти поговорити, перевищує кількість людей, яких ви хочете уникати, тоді ви можете легко відокремити останніх, використовуючи списки Facebook.

Створіть список друзів Facebook «Незвідане»

Я знаю, це звучить жорстоко, але це неминуча істина - є просто деякі друзі, з якими ти ніколи не маєш настрою поговорити, принаймні за допомогою функції чату Facebook. Ми вже висвітлювали важливість створення списку друзів на Facebook, щоб зробити вашу стрічку новин більш керованою, але ось коротке оновлення з метою блокування:

На лівій бічній панелі знайдіть заголовок "Друзі" та натисніть "Більше" біля нього.

fb-чат-друзі

Після цього з’являться всі ваші списки друзів, якщо ви їх уже створили. Натисніть кнопку Створити список, щоб створити новий. Обов’язково назвіть це якось явно, наприклад, „Без чату Facebook”, щоб допомогти вам запам’ятати. Потім почніть додавати людей, яких ви хочете уникати, щоб не спілкуватися в соціальній мережі. Натисніть Створити.

fb-чат-новий-список

Список друзів на Facebook є потужним інструментом - вам слід подумати про створення декількох, щоб згрупувати своїх друзів відповідно до соціальних клік. Надалі це полегшить вам підтримку зв’язку з однією конкретною групою одночасно, і вам не доведеться мати справу з іншими. Це, безумовно, полегшить вам ведення більш організованого графіка спілкування.

Налаштуйте налаштування чату

Після того, як у вас є список, натисніть на цю піктограму шестерні в нижньому правому куті екрана ще раз і натисніть Додаткові налаштування. У вас буде три варіанти на вибір.

Увімкніть чат для всіх друзів, крім: Тут вам стане в нагоді ваш список Невірогідних або список “Без чату Facebook”. Якщо ви пропустили створення списку, ви також можете ввести профілі окремих людей у ​​Facebook.

fb-чат-крім

Увімкніть чат лише для деяких друзів: Цей параметр протилежний попередньому - замість того, щоб вказати, кого ви хочете ігнорувати, ви можете позначити імена друзів, з якими хотіли б поспілкуватися, під радаром. Ви також можете додавати до створених вами списків. Цей варіант чудово підходить, якщо ви хочете спілкуватися лише з певною групою друзів у певний час.

лише в чаті

Вимкнути чат: Знову ж таки, якщо у вас немає настрою для розмови, це найпростіший вибір. Не турбуйтеся про те, що пропустите щось важливе - чати, надіслані вам, надсилатимуться прямо у вашу поштову скриньку Facebook, яку ви зможете прочитати пізніше.

Останні повідомлення