Як конвертувати WMA в MP3

Якщо ви використовуєте Mac, є велика ймовірність, що ви, мабуть, ніколи не зустрінете файл WMA, але для тих, хто знайомий із системою Windows та Windows Media Player, файл WMA досить поширений. Раніше цей формат файлів був більш популярним, але сьогодні це вже не зручний спосіб зберігання аудіофайлів.

Файл MP3, як правило, є універсальнішим для більшості звукових доріжок, і поки ви знаєте, що робити, ви заощадите багато часу.

Крок 1: Перейдіть до Cloud Convert

Знімок екрана головної сторінки в хмарі

Найшвидший і найпростіший спосіб перетворення файлу WMA у файл MP3 - це використання онлайн-конвертера. Є кілька чудових, але наш улюблений для цього конкретного завдання - Cloud Convert. Підготуйте файли WMA, а потім перейдіть на його домашню сторінку.

Крок 2: Завантажте файли

Випадаюче меню кнопки «Вибрати файл у хмарі» скріншот

Щоб надіслати файли в Cloud Convert, щоб розпочати процес перетворення, виберітьВиберіть Файл. Або виберітьстрілка внизпоруч із цією кнопкою, щоб отримати більше можливостей. За допомогою спадного меню виберіть, чи потрібно додавати файли з комп’ютера, надсилати їх із хмарної служби зберігання даних або просто пов’язувати з URL-адреси.

Залежно від вашого вибору, вам буде запропоновано вибрати відповідні файли з відповідного місця. Дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Крок 3: Виберіть параметри формату файлу

Оберіть вихідний формат Mp3, перетворивши скріншот у хмарі скріншот

Тепер, коли ви завантажили файл, який потрібно конвертувати, вам потрібно вибрати формат, у який ви хочете вивести дані. У нашому випадку це MP3. Шукайте стрілка спадного меню піктограму поруч із фразою Перетворити на. У меню, що з’явиться, виберіть MP3.

Для більш розширених опцій ви також можете вибрати гайковий ключ значок. Це дозволяє налаштувати бітрейт вихідного файлу, початкову і кінцеву точки перетворення та кілька інших параметрів.

Крок 4: Перетворення та завантаження

Знімок екрана кнопки конвертування в хмарі скріншот

Коли ви відчуєте, що правильно встановили всі параметри, виберіть великий червоний Перетворити кнопку. Ви побачите оновлення екрана із шкалою часу та панеллю завантаження для конверсії.

Після завершення перетворення з'явиться зеленийЗавантажити з'явиться кнопка. Виберіть його, щоб розпочати завантаження.

Альтернативний метод: MediaHuman (Windows / MacOS)

Якщо у вас є багато файлів для перетворення, можливо, буде простіше завантажити програму перетворення, ніж використовувати веб-сайт, такий як Cloud Convert. Безкоштовний конвертер MediaHuman може з легкістю перетворити всі ваші WMA в MP3.

На щастя, цей перетворювач простий у використанні. Опинившись на веб-сайті, ви можете завантажити програму. Після встановлення відкрийте його та перетягніть файли із системи комп’ютера. Ви також можете використовувати кнопку плюса, щоб вибрати ці самі файли - залежно від того, що вам легше.

Знімок екрана програми MediaHuman скріншот

Вибравши файли, які ви хочете перетворити, натисніть кнопку Формат. Потім виберіть MP3 зі спадного списку кодеків. Потім виберіть Закрити. Потім натисніть кнопку «Почати перетворення», розташовану у верхній частині вікна; це схоже на універсальний знак переробки. За лічені секунди (або хвилини, залежно від кількості вибраних вами файлів та їх розміру), ваше перетворення буде завершено.

Після всього сказаного ви зможете отримати доступ до конвертованих файлів, клацнувши піктограму лупи, яка відкриє папку призначення. Звідти ви можете додати файли до бібліотеки улюбленого медіаплеєра або завантажити їх безпосередньо на зовнішній пристрій.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found