Як приховати фотографії на телефоні або планшеті Android

Ви не могли б вільно ділитися домашньою адресою чи номером телефону ні з ким, і той самий інстинкт конфіденційності повинен поширюватися і на ваші фотографії. У більшості людей є кілька фотографій, якими вони готові поділитися з іншими, тоді як решті судилося залишитися у приватній колекції, щоб захистити конфіденційність вас та вашої родини. Часто ви можете здати свій телефон, щоб ваш начальник, колега чи найкращий друг бачив, як ваш кіт робить щось миле, - але в цей момент немає жодних гарантій, що ваш глядач на цьому зупиниться.

Ви повинні постійно захищати конфіденційність своїх фотографій і переконайтесь, що випадкові люди не можуть продовжувати перебирати та перевіряти решту фотографій. Оскільки спокуса може бути надзвичайною, ви можете приховати фотографії на своєму пристрої Android - або в налаштуваннях пристрою, або за допомогою сторонньої програми. Ми показуємо вам, як це робиться.

Сховати фотографії на телефоні Android

Щит зображення Androidяк приховати фотографії в архіві android2як приховати фотографії в архіві android3як приховати фотографії в архіві android4як приховати фотографії в архіві android6як приховати фотографії в архіві android5

Хоча немає вбудованого безпечного способу приховати фотографії на телефоні або планшеті Android, багато виробників пристроїв Android пропонують власні функції конфіденційності, які допомагають легко захистити фотографії та інші файли від сторонніх очей. Для цього також може стати в нагоді функція архівування в Google Фото. Нижче наведено приклад з останньою версією Google Photos, що використовує Android 10 на LG V40 ThinQ.

Архівуйте фотографії в Google Фото

Якщо ви використовуєте Google Фото на своєму телефоні Android, тоді ви можете застосувати функцію архівування, щоб приховати всі фотографії, на які ви хотіли б, щоб люди випадково не натрапили, з основного каналу. Не турбуйтеся про втрату своїх дорогоцінних фотографій - ці фотографії все одно будуть доступні через Архів, альбоми та пошук.

  • Знайдіть фотографії, які потрібно архівувати, і наведіть курсор на дату (щоб вибрати всі) або на перше зображення (щоб вибрати непослідовні зображення), а потім торкніться кола у верхньому лівому куті кожного ескізу фотографій, які потрібно сховати. . Кожна прихована фотографія матиме галочку.
  • Торкніться трьох вертикальних крапок у верхньому правому куті екрана та виберіть Перейти до архіву зі спадного меню.
  • Ви отримаєте сповіщення про те, що вибрані вами фотографії заархівовано. Ти можеш Скасувати цю дію негайно, якщо ви передумаєте.

Ви все ще можете отримати доступ до цих фотографій, натиснувши піктограму Бібліотека внизу праворуч на екрані, а потім торкнувшись значка Архів кнопку. Щоб повернути їх у основну стрічку фотографій, торкніться і утримуйте, щоб вибрати, а потім торкніться трьох вертикальних крапок вгорі праворуч і торкніться Розархівувати.

Сховати фотографії на телефоні Samsung

Якщо у вас є телефон Samsung, такий як Galaxy S20, існує надійний, безпечний режим, щоб ваші приватні фотографії та відео залишалися приватними.

  • Відкрийте Налаштування і натисніть на Біометрія та безпека то знайдіть Захищена папка і натисніть на нього.
  • Це може запропонувати вам увійти у свій обліковий запис і погодитися з умовами.
  • Тепер ви можете налаштувати свою захищену папку та вирішити, чи вона повинна відображатися в шухляді програми, як отримати до неї доступ, чи повинна вона автоматично блокуватися при вимкненні екрана та різні інші опції.
  • Ми рекомендуємо зафіксувати його за допомогою відбитка пальця та налаштувати на автоматичне блокування, коли екран вимикається.
  • Відкрийте програму Галерея та знайдіть фотографію, яку хочете сховати.
  • Натисніть і утримуйте, щоб вибрати його, і торкніться трьох вертикальних крапок у верхньому правому куті.
  • Вибирайте Перейдіть до захищеної папки зі спадного списку.

Якщо ви коли-небудь захочете показати фотографії, просто знайдіть їх у програмі Галерея в безпечній папці, натисніть і утримуйте, щоб вибрати, а потім торкніться трьох вертикальних крапок у верхньому правому куті та виберіть.

Кращі програми для Android для приховування фотографій

Якщо у вашому телефоні або планшеті немає вбудованої опції захисту для приховування фотографій, найкраще завантажити та встановити одну з найкращих програм для приховування фотографій. Є кілька, які ми рекомендуємо.

LockMyPix

LockMyPixяк приховати фотографії на андроїд lockmypix2 - -як приховати фотографії на андроїд lockmypix3

Ваші приватні фотографії захищені завдяки LockMyPix, який забезпечує приватне, зашифроване та безпечне сховище фото та відео. Додаток, захищений військовим шифруванням AES, дає вам повний контроль над тим, хто бачить ваші фотографії та відео. Ви можете увійти за допомогою свого PIN-коду, особи, відбитка пальця, пароля чи шаблону, оскільки програма стежить за людьми, які намагаються відкрити ваше приватне сховище. Ви можете створити приманку Fake Vault з окремим PIN-кодом для необмеженої кількості зображень та альбомів, про всяк випадок.

Google Play

Пошкоджений

Ось чудовий безкоштовний додаток для приховування фотографій для Android з деякими додатковими додатками, доступними як покупки в додатку. Ви можете зберігати фотографії та відео у своєму сховищі, де вони доступні лише шляхом введення PIN-коду або пароля. Існує додатковий вбудований автоматичний вбудований режим онлайн-резервного копіювання, який шифрує ваші фотографії та завантажує їх у хмару. Ви також можете встановити кілька сховищ для різних фотографій та відеозаписів, усі з різними паролями, щоб отримати доступ. У Сейфі також є функція передачі знімків, яка робить фотографію тих, хто намагається отримати доступ.

Play Store

Галерея Сейф

Це дуже популярний додаток для приховування фотографій на Android, і він простий у використанні - як захищений шафка. Ви вибираєте, які фотографії та відео до них додавати, і отримати до них доступ можна лише за допомогою PIN-коду, пароля або відбитка пальця. Він шифрує ваші файли, але зберігає їх на пристрої - онлайн-резервної копії немає. Він також підтримує картки Micro SD, включає в себе підроблений варіант пароля, який переводить вас до сховища із приманками, приховану піктограму для маскування програми та попередження про проникнення.

Play Store

Останні повідомлення