Як виправити зламаний екран iPad у 2020 році

Скільки б ми не дбали про наші дорогоцінні розумні пристрої, все одно трапляються аварії. Настільки ж ненавмисні, як ці аварії, найчастіше вони призводять до тріщин екрану - і це дійсно може зіпсувати вам день. Що ви можете зробити, щоб виправити iPad, якщо це трапиться з вами?

Якщо ви вирішите пройти через виробника, сторонній ремонтний центр або ви самі ремонтуєте, ми розглянемо ваші різні варіанти, якщо ви зламаєте екран iPad.

Визначення, які компоненти iPad зламані

Дисплеї iPad від Apple будуються по-різному в різних поколіннях. У старих iPad та iPad Minis є скло та планшет (відповідальний за чутливість до дотику), а також знизу окремий РК-дисплей. Нові покоління iPad і iPad Pro мають плавлене скло, цифровий планшет та РК-дисплей або OLED-дисплей, подібні до нових iPhone.

Якщо скло на вашому екрані розбито, але ви все ще можете чітко зобразити, то, ймовірно, лише ваш скло / диск у зборі розбитий, а РК-дисплей цілим. Якщо це так, і ви є власником одного із старших поколінь iPad, то вам пощастило, тому що верхній шар скла / дигі можна замінити, не заважаючи РК-панелі внизу. Якщо у вас є одне з нових поколінь iPad, тоді вам доведеться замінити всю плавлену збірку, незалежно від того, які компоненти екрану зламані. Очевидно, це робить ремонт нових версій набагато дорожчим.

Ось кілька варіантів усунення пошкодження екрану iPad.

Зателефонуйте Apple

Логотип магазину Apple

Перше, що потрібно зробити, коли ви стикаєтесь із зламаним або зламаним екраном iPad, це з’ясувати, що може зробити Apple і скільки буде коштувати виробнику iPad, щоб виправити свій продукт. Навіть якщо на ваш iPad все ще діє гарантія на один рік з обмеженою гарантією, випадкові пошкодження від того, що ваша кішка штовхне його з кухонного столу на вашу кам'яну підлогу під неправильним кутом, не покриваються. Apple, яка продає деякі з найдорожчих пристроїв на планеті, також заряджає руку і ногу, щоб виправити їх.

Наскільки дорогим буде ремонт, залежить від моделі iPad, про який йде мова - якщо ви не були достатньо зухвалими, щоб придбати продовжену дворічну гарантію AppleCare Plus за 99 доларів, яка охоплює випадкові пошкодження екрану iPad серед багатьох інших речей.

Ось розподіл витрат Apple на ремонт пошкодженого екрану iPad із розширеною гарантією або без неї.

Ремонт iPad Pro

iPad ProПлата за обслуговування AppleCare +Плата за гарантійне обслуговування
iPad Pro 12,9-дюймовий (4-го покоління)$49$649
iPad Pro 12,9-дюймовий (3-го покоління)$49$649
iPad Pro 12,9-дюймовий (друге покоління)$49$599
iPad Pro 12,9-дюймовий$49$599
iPad Pro 11-дюймовий (друге покоління)$49$499
iPad Pro 11-дюймовий$49$499
iPad Pro (10,5-дюймовий)$49$449
iPad Pro 9,7-дюймовий$49$379

Ремонт iPad mini

iPad miniПлата за обслуговування AppleCare +Плата за гарантійне обслуговування
iPad mini 5$49$299
iPad mini 4$49$299
iPad mini 3$49$299
iPad mini 2$49$199
iPad mini$49$199

Повітряний ремонт iPad

iPad AirПлата за обслуговування AppleCare +Плата за гарантійне обслуговування
iPad Air 3$49$379
iPad Air 2$49$299
iPad Air$49$249

Ремонт iPad

iPadПлата за обслуговування AppleCare +Плата за гарантійне обслуговування
iPad 7-го покоління$49$249
iPad 6-го покоління$49$249
iPad 5-го покоління$49$249
iPad 4-го покоління$49$299
iPad 3-го покоління$49$299
iPad 2$49$249

Як бачите, вартість ремонту екрану є розумною за Apple Care +, але досить дорогою без. Якщо ви вирішите піти з Apple, ви можете замовити тимчасовий IPad на заміну службою експрес-заміни від Apple, ще до того, як передати свій зламаний пристрій Apple.

Коли ви відправляєте пошкоджений планшет до Apple на виправлення, компанія може зайняти від трьох до п’яти робочих днів, щоб надіслати вам тимчасову заміну. Якщо вам доведеться надіслати його в Apple, додайте плату за доставку в розмірі 6,95 доларів США - або ви можете віднести її до найближчого магазину Apple і викласти безкоштовно. Ви також будете нести відповідальність за всі відповідні податки.

Якщо ви хочете, щоб Apple виправила ваш зламаний планшет, ви можете розпочати запит на ремонт безпосередньо з веб-сайту Apple. Apple зазначає, що "Якщо проблема з вашим iPad була спричинена серйозною шкодою в результаті аварії або зловживання, можливо, вам доведеться заплатити повну вартість заміни". Незважаючи на все це, якщо Apple поправить ваш зламаний екран iPad або замінить його, мабуть, найкращий варіант, якщо ви можете собі це дозволити, оскільки ваш виправлений iPad гарантовано буде повернутий до стану, близького до нового.  

Хоча автоматична однорічна обмежена гарантія Apple не охоплює випадкових пошкоджень, деякі крихітні тріщини на екрані в деяких випадках можуть розцінюватися як недоліки або дефекти. Не завадить зайти до місцевого магазину Apple, щоб з’ясувати, чи це покрито. Хоча в ідеалі ваш iPad повинен бути в ідеальному стані, якщо тріщини досить маленькі, можливо, вам не доведеться з ними нічого робити. Якщо Apple не покриває їх гарантією, ви можете просто продовжувати використовувати свій пристрій, а не витрачати кошти на дорогий ремонт екрану. Тим часом ви можете інвестувати в захисний футляр або захисний екран, щоб запобігти подальшим пошкодженням.

Сторонній ремонт

Якщо співробітник, який не є компанією Apple, поклав лапу на тріснутий екран, це автоматично анулює вашу гарантію. Однак, якщо на ваш iPad уже минула гарантія, є інші, можливо, менш дорогі варіанти, які варто розглянути від сторонніх постачальників, багато з яких є досить авторитетними. Також розгляньте загальнонаціональну мережу уповноважених постачальників послуг Apple, яка, можливо, зможе дати вам перерву в ціні за виправлення екрану iPad. Але вони часто також недешеві.

Під час пошуку сторонніх ремонтних компаній - авторизованих чи незалежних від Apple - переконайтесь, що у вас є вся необхідна інформація перед тим, як передати пристрій, наприклад, вартість, графік роботи, гарантія та джерело запасних частин. Завжди перевіряйте місцеві відгуки, щоб переконатися, що ви маєте справу з авторитетним вбранням.

Зроби це сам

Цей варіант не для слабкодухих, але якщо ви авантюрний тип, механічно налаштовані або просто не вистачає грошей, деякі набори для ремонту екрану своїми руками можна придбати в iFixIt або на Amazon, і ви заробили трохи хороші відгуки користувачів. Перш ніж починати розбирати планшет, переконайтеся, що ви вирішили проблему. Ось пара вказівок:

  • Якщо ви купуєте готовий комплект для ремонту екрану, переконайтеся, що він розроблений для пристрою, який ви ремонтуєте. Один розмір підходить не для всіх, і не для всіх пристроїв доступні набори для ремонту.
  • Визначте, чи не тріснув ви верхній шар скла, чи ви також не пошкодили сенсорний механізм або РК-дисплей. Це окремі категорії збитків.
  • Захистіть очі, одягаючи захисні окуляри під час роботи.

Давайте подивимось на кілька прикладів наборів для самостійної роботи.

iFixit

Ремонт iFixit iPad

Як один з найкращих постачальників для ремонту Apple, iFixit пропонує спеціальні набори для ремонту для 16 категорій iPad, які ви можете визначити за номером моделі. На сайті представлено широкий вибір відеороликів про демонтаж та ремонт, комплекти для заміни, інструменти та запитання та підтримка для клієнтів. Наприклад, заміна передньої панелі iPad 2 Wi-Fi EMC 2415, яка складається із заміни передньої панелі iPad Wi-Fi, має рейтинг складності: вона включає 40 кроків, займає 1-2 години і коштує 40 доларів. iFixit детально описує кожен крок, і користувачі можуть коментувати та пропонувати поради на кожному кроці. Майте на увазі, що під час ремонту ви можете випадково заподіяти шкоду, яку виправити буде дорожче, ніж спочатку звернутися до професіонала.

Амазонка

На Amazon ви знайдете безліч комплектів, і ціни на них низькі, але якість деталей та інструкцій може сильно відрізнятися, тому робіть домашнє завдання та ретельно перевіряйте відгуки. Ось кілька прикладів:

Сенсорний екран для планшета iPad 9.7 2017 року (25 доларів США)

Цей повний комплект для заміни зламаних, не реагуючих та не функціонуючих екранів ідеально підходить для iPad 9,7 дюйма 2017 року (номери моделей A1822 та A1823). Пакет включає один сенсорний екран з цифровим пристроєм, набір інструментів та інструкції. Поряд з необхідними інструментами, ця опція також постачається з натисканням кнопки додому. Одне застереження: кнопка заміни не підтримує Touch ID. Якщо ви хочете зберегти функції Touch ID, вам слід скористатися оригінальною кнопкою додому (за умови, що вона все ще працює). Коли справа доходить до вибору між відсутністю Touch ID та повністю зруйнованим екраном, ми знаємо, який варіант ми оберемо.

Prokit для нового чорного сенсорного екрану iPad 2 для планшета iPad 2 (15 доларів США)

Рішення, призначене для iPad 2, цей комплект для заміни екрана постачається з пластиковою рамкою для iPad 2 та інструментами. Дигітайзер включає клей і головну кнопку в зборі, тому у вас є все необхідне, щоб поміняти зламаний екран iPad 2.

Підготуйте свій iPad

Незалежно від того, куди ви їдете на ремонт - або якщо ви вирішили виконати цю роботу самостійно - обов’язково створіть резервну копію iPad, перш ніж відкривати його. На щастя, більша частина ваших даних у будь-якому випадку існує в хмарі. Але збереження всього на вашому iPad вимагає певного планування. Ви також можете розглянути можливість відновлення заводських налаштувань iPad перед тим, як передати його третій стороні. Скидання налаштувань iPad, звичайно, може допомогти захистити вашу конфіденційність. Але це знищить всю вашу інформацію - ще одна причина, чому резервне копіювання є розумним. Будь-який пристрій, який ви отримаєте від Apple, також буде чистим. Якщо ви йдете цим шляхом, ви можете легко відновити дані із резервної копії, щоб використовувати замінний пристрій, поки чекаєте свого ремонту. І якщо ви вирішите повністю замінити пошкоджений iPad, легко буде знову запустити і запустити резервну копію.

Останні повідомлення