Як отримати Google Earth Pro безкоштовно

Google Earth - це неймовірний спосіб поглянути на місця поблизу та далеко від комфорту вашого власного будинку. Якщо ви шукаєте шляхи більш глибокої взаємодії з Google Планета Земля, крім простих функцій, доступних у версії веб-переглядача, ви захочете витратити час на те, щоб безкоштовно завантажити Google Earth Pro.

Хороша новина полягає в тому, що завантаження Google Earth Pro зараз є досить швидким і простим процесом, тому ви можете в найкоротші терміни обстежити географічні об’єкти та міста у всьому світі, виконавши ці дії.

Крок 1: Виберіть завантаження, яке вам підходить

Google оновив процес завантаження програми Google Планета Земля Про і зробив це простішим, ніж будь-коли. Почніть із переходу на веб-сайт Google Earth. Ви відразу помітите у верхньому правому куті веб-сторінки опцію Запуск Землі. Якщо вам потрібна лише основна програма Google Планета Земля, це найкращий варіант, оскільки версія в браузері є швидкою та легкодоступною.

Однак ми зосереджуємося на Google Earth Pro, більш універсальному та повноцінному варіанті, який призначений для завантаження на робочий стіл. Прокрутіть до кінця, доки не побачите заголовок із написом Створюйте карти за допомогою передових інструментів. Тут ви повинні побачити варіант Завантажте Earth Pro на робочий стіл.

Це має забезпечити правильне завантаження для вашої операційної системи. Однак ви можете усунути неполадки з установкою для Windows або Mac на цій веб-сторінці, якщо вам потрібно. Зауважте, що Earth Pro також сумісний із системами Linux.

Крок 2: Погодьтеся з умовами

Тепер Google попросить вас погодитися з політикою конфіденційності Землі та повідомити вас, що ви завантажуєте останню версію Earth Pro. Зверніть увагу на прапорець для функції, яка надсилатиме анонімні звіти Google про вашу діяльність, якщо ви не знімете з неї позначку.

Тепер файл буде завантажено на ваш комп’ютер. Після завершення відкрийте його, щоб розпочати процес встановлення. Google запитає вас, де ви хочете встановити програму та як повинна працювати установка. На цьому етапі вам може знадобитися використовувати дані для входу для настільної операційної системи.

Крок 3: Прочитайте поради щодо запуску

Після завершення завантаження серед ваших програм буде Google Планета Земля. Запустіть його, і програмне забезпечення запуститься, але воно також має містити вікно зі списком порад для початку. Прочитайте ці поради, щоб дізнатись більше про програмне забезпечення та як використовувати основні функції. Це чудовий спосіб почати!

Крок 4: Експериментуйте з особливостями

Навчання навігації Google Earth Pro може зайняти деякий час. Це гарна ідея ознайомитись із програмним забезпеченням і подивитися, що воно може зробити. Почніть клацати навколо та вивчати функції. Кнопки у верхній частині програми дозволяють додавати фігури, контури та інші об’єкти на карту. Експорт зображень - ще одна опція у верхньому меню. Зліва ви побачите меню для пошуку та збереження певних місць. Ви також можете вибрати різні інформаційні шари, які потрібно додати або забрати, залежно від того, що ви хочете побачити. На карті є функції збільшення / зменшення, що нагадують Карти Google (на які ви можете будь-коли перейти в будь-який час за допомогою одного з інструментів Earth Pro). Що стосується вивчення даних, знайте, що висновки Earth Pro походять не лише від Google: різноманітні агенції США внесли свій внесок. Словом, дані першокласні.

Хоча клацання навколо, без сумніву, інтригує та надихає вас, але не все є в вашому обличчі. Ось декілька захоплюючих речей, які ви можете досягти за допомогою Earth Pro:

  • Показати історичні види місць у минулі роки. Це означає, що ви можете вивчити минулий трафік та розвиток.
  • Створюйте екскурсії географічними районами або містами.
  • Додавання або видалення різноманітних географічних об’єктів.
  • Відстань обстеження та розмір конкретних територій.
  • Експорт зображень.
  • Використовуйте його для розповіді.
  • Імпортуйте та експортуйте різні дані ГІС із стандартного програмного забезпечення, такого як ArcGis, QGis, ESRI Shapefile та інших. Можливість імпортувати та експортувати дані ГІС означає, що програма стає професійним інструментом ГІС, коли це необхідно.
  • Налаштуйте час доби.

Зверніть увагу, що зображення та деякі дані можуть бути трохи застарілими. Зрозуміло, що оновлення старого програмного забезпечення не є точно пріоритетом. Імпортні дані ГІС можуть допомогти полегшити проблему, залежно від ваших цілей. Однак Google раніше міняв деяку інформацію про програмне забезпечення. Найголовніше, що це прибрало демографічні показники та накладення трафіку на початку 2016 року. Однак програмне забезпечення все ще чудове. На наш погляд, це найкращий варіант для настільних ПК для користувачів Google Планета Земля.

Незалежно від того, чи є ви професіоналом, який потребує вивчення даних або просто захоплюєтесь географією, Google Earth Pro варто завантажити. Незважаючи на те, що інструмент може бути дещо застарілим, є ще маса, щоб дослідити та дізнатись про нього.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found