Посібник Pokémon Go Ditto: Як зловити Ditto у Pokémon Go

Ditto - один з найунікальніших покемонів, який коли-небудь існував, і, на щастя, ви можете впіймати свого Покемон Го. Незважаючи на те, що вам не знадобляться спеціальні покебали або предмети, щоб їх відстежити, ви не зможете побачити, де саме знаходиться на вашій карті світу. Ось чому ми склали путівник про те, як зловити Ditto Покемон Го.

Завдяки зміні фігури Дітто, він може з’являтися в різних покемонах. На відміну від основної серії, немає жодного способу дізнатися, чи є покемон нормальним чи маскуванням Ditto, поки ви його не зловите; потрібно лише сподіватися на краще. Тим не менш, знаючи, який Pokémon Ditto може прийняти форму, набагато простіше знайти його.

Перш ніж зануритися в нього, обов’язково перевірте наш Покемон Го путівник, де ви можете знайти поради щодо лову нових покемонів, як отримати доступ до них та як їх використовувати Покемон ГоРізні функції та найновіші Покемон Го новини. Якщо ви хочете заповнити свій Pokédex, не забудьте прочитати наші посібники про те, як зловити Smeargle і як зловити Meltan.

Яким може бути Покемон?

Перш ніж дізнатися, як зловити Ditto в Покемон Го, вам потрібно знати, у яких формах може відображатися Ditto. На відміну від основних ігор "Покемон", "Дітто" тут не з'являється Покемон Го як, ну, так само. Натомість він виступає як один з інших поширених покемонів у грі. Якщо ви хочете схопити Ditto, вам потрібно буде поглянути на цей список.

1 покоління Так само маскується

 • Парас
 • Венонат
 • Відл

Gen. 2 Так само маскується

 • Поппіп
 • Гуд
 • Ледиба
 • Спінарак

3 покоління, так само маскування

 • Сідот
 • Скіткий
 • Вісмур
 • Гульпін
 • Remoraid
 • Нумел

Gen. 4 Так само маскування

 • Бідоф

Станом на березень 2020 року, 14 вищевказаних покемонів - це єдині форми, якими може займатися Ditto. Однак немає вказівок на те, чи є Покемон Дітто чи ні, лише після того, як Ви його зловите. Ви можете бачити, як процес відбувається у чиновника Покемон Го Канал YouTube нижче.

Як зловити те ж саме в Pokémon Go

Немає конкретного способу вловити Дітто Покемон Го; це процес спроб і помилок. Тим не менш, якщо ви дотримуєтесь наших порад, вам слід мати те ж саме у своєму Pokédex занадто довго.

Запитайте громаду

Найкращий спосіб зловити Ditto в Покемон Го - запитавши фанатів у вашому районі, де вони їх знайшли. У грі є величезне міжнародне співтовариство, навіть у 2020 році. Незалежно від того, де ви знаходитесь, вам не складно буде знайти Discord або групу Facebook, присвячену вашому району (ця зручна карта спільноти Pokémon Go повинна допомогти).

Оскільки Дітто відображаються як звичайні покемони, ви зможете знайти їх там, де є інші. Звичайно, нерести покемонів постійно змінюються, але якщо ви ходите на полювання і виставляєте помилку в місцевій групі Discord, у вас не повинно виникнути занадто багато проблем з відстеженням Ditto.

Шукайте кандидатів Ditto

Це також відображатиметься як 14 покемонів вище, тому, якщо ви намагаєтеся відстежити одного, немає сенсу витрачати свій час на інших покемонів. Якщо ви шукаєте Ditto, найкраще створити магазин у районі з великою кількістю маскувань Ditto. Таким чином, ви можете шліфувати Weedles і Bidoofs цілий день, поки не з’явиться те саме.

Подрібніть за допомогою приманок і пахощів

Якщо спільнота не вдалася вам, і ви природно не вловили те саме, пора вдаватися до предметів. Налаштування магазину на PokéStop - найкращий вибір. Таким чином, ви можете скинути приманку та пахощі, щоб залучити покемонів до себе на півгодини або більше, залежно від того, скільки монет PokéCo ви маєте запасти.

Хоча це грубе рішення, воно є ефективним. Якщо ви можете знайти кількох людей, які полюють на Dittos у вашому районі, ви можете годинами складати свої предмети для безглуздого подрібнення. Хоча немає гарантованої швидкості падіння Ditto, знайти її не повинно бути надто складно, особливо якщо ви витрачаєте деякі спеціальні предмети.

Торгуйте за Ditto

Це наша остання порада щодо лову Ditto в Pokémon Go, і це було поважно. Незважаючи на те, що ви можете технічно торгувати за Ditto, це не враховуватиметься за квести, які просять вас "зловити" Ditto. Щоб задовольнити такий квест, вам потрібно буде насправді зловити Ditto, а не просто показувати його у вашому інвентарі.

І все ж, якщо ви просто хочете заповнити свій Pokédex або показатись своїм друзям, ви завжди можете обмінятись на Ditto, про що ви можете дізнатися в нашому посібнику. Для торгівлі вам знадобиться велика кількість Зоряного пилу, який ви зможете придбати, знявши тренажерні зали, зловивши нових покемонів та розвинувши свій покемон.

Використання Ditto у програмі Pokémon Go

Основною причиною полювання на Ditto є виконання спеціального завдання дослідження або заповнення вашого Pokédex. Однак є ще одна перевага - мати Ditto у своєму реєстрі, особливо це стосується тренажерних залів. Кожного разу, коли ви берете Дітто в бій у тренажерному залі, він копіює перший покемон, з яким ви стикаєтесь, відображаючи його набір ходів.

Незважаючи на те, що ваш Ditto ефективний для швидкого доступу до деяких потужних ходів, він збереже свою початкову CP, тому радимо запастися великою кількістю зілля, перш ніж йти в бій. Ви також не можете еволюціонувати так само, як і базова гра. Тим не менш, ви можете вирівняти свій рівень, використовуючи цукерки та Зоряний пил.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found