Як змінити ім'я Fortnite

FortniteРежим «Battle Royale» - це лише зовнішній вигляд. Ваш стиль, одяг та вибір кирки майже такі ж важливі, як і кількість королівських перемог у вас. Але все це безглуздо, якщо у вас шалене ім’я, з якого всі глузують, коли бачать вас у матчах.

Як ніяково.

Таким чином, надзвичайно важливо, щоб у вас було ім’я Fortnite що вам обом подобається і вам комфортно ділитися в Інтернеті. У міру того, як ми старіємо, звично змінювати наш смак і стиль, саме тому Fortnite ім’я користувача, яке ви створили пару років тому, може не точно відображати того, ким ви є сьогодні.

Майте на увазі, що цей метод не змінює вашу ігрову позначку PlayStation, Xbox або Switch - він стосується лише вашого облікового запису Epic Games. Якщо ви хочете обійти ці імена під час гри Fortnite на консолях оновіть повний обліковий запис Epic Games.

Якщо ви хочете змінити ігрові теги консолі, прочитайте наступне:

  • Як змінити ім’я PSN
  • Як змінити ігровий тег Xbox
  • Як змінити ім’я користувача Switch

Як змінити ім’я Fortnite

Змінити назву Fortnite 1

Крок 1: Увійдіть у свій обліковий запис Epic Games.

Крок 2: Після входу ваш обліковий запис за замовчуванням відкриває сторінку налаштувань. Клацніть синій Олівець кнопка, розташована праворуч від поля відображуваного імені.

Крок 3: З'явиться спливаюче вікно. Введіть нове відображуване ім’я у верхньому текстовому полі. Підтвердьте ім’я, ввівши його в нижнє текстове поле.

Крок 4: Поставте прапорець, підтверджуючи, що ви розумієте, що відображуване ім’я не може бути змінено ще два тижні. Ви абсолютно не можете змінити своє відображуване ім’я, не встановивши цей прапорець.

Крок 5: Клацніть синій Підтвердьте кнопку, щоб закінчити.

Крок 6: Нарешті, прокрутіть униз головної сторінки облікового запису та натисніть Зберегти зміни кнопку.

Ваша нова особа готова до побачення всіма в Інтернеті. Нехай вони злякаються від страху.

Обмеження назви Fortnite

Пам’ятайте, що зміна імені має обмеження. Як уже зазначалося, ви можете змінювати своє відображуване ім'я лише раз на два тижні. Незважаючи на те, що доступні в основному необмежені зміни, ви затримаєтесь під тим, яке ім’я ви оберете протягом цих двох тижнів. Зробіть його хорошим або сховайте в автономному режимі, доки ви не зможете його знову поміняти.

На щастя, зміна імені є абсолютно безкоштовною, тому вам не доведеться витрачати гроші або V-Bucks для цього. Якщо вам не подобається ваш поточний посвідчення особи, сміливо його змінюйте - просто зробіть його хорошим.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found