Як перенести музику з iPod на комп'ютер

Як перенести музику з iPod на комп'ютер Алехандро Ескамілла / Unsplash

Сьогодні iPod може здатися технологічним динозавром, але не так давно вони стали найпопулярнішими музичними програвачами. Можливо, ви витратили багато грошей на iTunes, купуючи всі свої улюблені пісні, але, хоча iPod майже вимер, ця музика не повинна йти даремно.

Вірте чи ні, але перенесення музики з iPod на комп’ютер, мабуть, простіше, ніж ви думаєте.

Підготовка: Перевірте свої пристрої та підключіть пристрій Apple

Подарункова карта Apple Music або iTunes

Знайдіть хвилину, щоб перевірити все програмне забезпечення та підготувати пісні. На ПК потрібно встановити iTunes; на Mac під управлінням MacOS Catalina або пізнішої версії ви будете використовувати Apple Music. Переконайтеся, що встановлено найновіші оновлення (якщо нічого іншого, це додає деякі зміни якості життя, які полегшать інші кроки). Так само, якщо це можливо, переконайтеся, що ваш мобільний пристрій також оновлено. Для старих моделей iPod та пристроїв iPod Touch оновлення можуть припинитися деякий час тому, і в цьому випадку вам не доведеться турбуватися про це.

Коли будете готові, підключіть пристрій Apple до комп’ютера. Типовий порт USB повинен для цього добре працювати. Є деякі повідомлення про те, що певні порти USB 3.0 не працюють належним чином зі старими iPod, тому, якщо у вас виникнуть проблеми з портом USB 3.0, ви можете спробувати підключити його до порту USB 2.0.

Знову ж таки, підключення пристрою Apple, швидше за все, спричинить деякі підказки щодо синхронізації та ввімкнення певних функцій. Скажіть ні всім цим. По суті, ви не хочете, щоб iTunes самостійно приймав будь-які рішення, особливо коли мова йде про знищення ваших бібліотек пісень.

Варіант 1. Використовуйте бібліотеку синхронізації

Apple Music

iCloud продовжує отримувати більше можливостей, і одна корисна функція, яку Apple обережно включала, - це можливість керувати музикою черезApple Music Mobile хмара. Велика перевага цього методу полягає в тому, що він простий: у вас, мабуть, уже є всі необхідні завантаження, і переміщення пісень може бути в основному автоматичним процесом. Недоліком є ​​те, що цей метод застосовується лише до новіших пристроїв Apple з Apple Music. Якщо у вас є старий iPod (особливо модель до iPod Touch), то iCloud, мабуть, не зможе вам допомогти. У цьому випадку перейдіть до нашого другого варіанту. Якщо у вас новіша модель, виконайте такі дії. Зверніть увагу, що для цього процесу ваш пристрій не потрібно підключати до мережі, тому він все одно працює, навіть якщо ви не можете підключити пристрій до комп’ютера.

Крок 1: Якщо ви підписалися на Apple Music, бібліотека синхронізації ввімкнена за замовчуванням. Це поєднує всю вашу музику на всіх пристроях, на яких ви ввійшли в систему. Якщо в будь-який момент ви його відключили, ви можете повторно ввімкнути його, виконавши наступні дії. У додатку Налаштування iPod перейдіть до Музика розділ і увімкнути бібліотеку синхронізації; на своєму Mac відкрийте програму Music, а потім натисніть Музика> Налаштування і включити його під Загальні вкладку. Якщо ви не підпишетесь на Apple Music, ви не побачите цих опцій.

Варіант 2: Відновити минулі покупки

Як перенести музику з iPod на комп’ютер

Крок 1: Якщо ви не підписалися на Apple Music або хочете отримати доступ до музики, яку ви придбали в iTunes Store, ви можете повторно завантажити минулі покупки на свій ПК або Mac. Процес однаковий на обох платформах: на робочому столі iTunes або в програмі Apple Music натисніть кнопку Обліковий запис> Придбано. Це відкриє вікно всіх пісень, які ви коли-небудь купували у своєму обліковому записі.

Крок 2: У новому вікні у верхній частині ви побачите опцію вибору пісень, які є Не в моїй бібліотеці. Виберіть цей параметр, щоб переглянути всі пісні, яких зараз немає на вашому пристрої.

Музика бібліотеки iCloud

Крок 3: Завантажте всі доступні альбоми, вибравши хмароподібний значок у верхньому правому куті альбому. Зауважте, що це займе деяку пропускну здатність, тому рекомендується гарне бездротове з’єднання. Після завершення завантаження ці пісні тепер будуть у музичній бібліотеці вашого пристрою.

Примітка: Як ви, напевно, помітили, цей метод працює лише з піснями, які ви придбали за допомогою поточного облікового запису iTunes. Якщо пісні придбані з іншого облікового запису, можливо, вам доведеться виконати перетасовку облікових записів, щоб отримати свої пісні на iTunes. Менш звично для пристрою Apple мати пісні, які взагалі не були завантажені з облікового запису iTunes, але це може статися. У цьому випадку замість цього слід спробувати варіант 3. Ви також можете отримати відшкодування за покупки iTunes, якщо це необхідно.

Варіант 3: Використовуйте iMazing

iMazing

Існує кілька різних програм, які допомагають керувати музикою між пристроями Apple та iTunes. Нашим улюбленим є iMazing - програма, яка управляє різними видами носіїв, включаючи пісні. Він сумісний як з Mac, так і з ПК, і ви навіть можете використовувати його замість бібліотеки iTunes або Apple Music для організації. Ось що робити.

Крок 1: Перейдіть на цю сторінку та завантажте безкоштовну версію iMazing. Платна версія коштує 45 доларів і включає оновлення разом із додатковими функціями, але якщо ви не плануєте використовувати iMazing як свою музичну бібліотеку (щось розглянути), можливо, це не потрібно.

Крок 2: Відкрийте iMazing - інтерфейс буде виглядати звично, якщо ви багато використовуєте iTunes або Apple Music. iMazing повинен автоматично ідентифікувати ваш iPod або інший пристрій Apple, підключений до вашого комп’ютера, і вказати його назву в меню лівої бічної панелі. Якщо цього не сталося, відключіть і підключіть iPod, щоб налагодити роботу.

iMazing підключений пристрій

Крок 3: Виберіть пристрій на бічній панелі. Це має ідентифікувати вміст на пристрої у спадному меню. Виберіть Музика з цього меню.

Крок 4: У нижній частині вікна iMazing ви побачите кілька піктограм дій, пов’язаних із iTunes, які ви можете вжити. Ви хочете вибрати варіант, який говорить Експорт у iTunes.

iMazing Передавання пісень

Крок 5: Після натискання на нього має з’явитися нове вікно, яке дозволяє заповнити те, що ви хочете передати. Ви можете експортувати всю бібліотеку або експортувати лише музику (вибір варіанту лише для музики - це гарна ідея, якщо на пристрої є інший вміст). Ви також можете експортувати в окрему папку або безпосередньо в iTunes. Виберіть iTunes, якщо це єдина музична бібліотека, якою ви користуєтесь, і натисніть Далі. Ви також матимете можливість вибрати, які дані пісні ви хочете експортувати - якщо у вас дійсно не вистачає місця, ви можете залишити всі дані пісні перевіреними. Щоб заощадити на просторі, ви можете позбутися таких категорій, як „Пропускає”Або“Востаннє відтворено“- це також повинно збільшити загальну швидкість передачі.

Крок 6: Продовжуйте вибір Далі перейти на Передача розділу та підтвердьте, що готові розпочати. З цього моменту ваша частина повинна закінчитися - iMazing повинен обробляти решту передачі за вас.

Імпортування iMazing

Примітка: T Цей метод все одно повинен працювати зі старими iPod, як-от пристрої третього або четвертого покоління. Однак вам може знадобитися вибрати Експорт у папку або подібну альтернативу для вилучення цих пісень. Після експорту ви можете імпортувати їх у свою музичну бібліотеку за допомогою iTunes або Apple Music. Ми також можемо допомогти вам перетворити аудіофайли у файли MP3 за необхідності.

Останні повідомлення