Як безкоштовно дивитись DVD та Blu-ray у Windows 10

Якщо вам подобається вставляти диск у комп’ютер і переглядати відео, можливо, ви помітили, наскільки важким це стало. За замовчуванням нові пристрої більше не постачаються з оптичними пристроями, а Windows 10 навіть припинила роботу Media Center. Диски вийшли з моди, але це не означає, що ви взагалі не можете їх переглядати в Windows 10. Вам просто потрібні відповідні інструменти для роботи.

Цей покроковий посібник допоможе вам швидко насолодитися DVD-дисками та Blue-ray.

Крок 1: Отримайте дисковод

Відтворення DVD на Windows 10 Джон Мартіндейл / Цифрові тенденції

Якщо ви виявите, що ваш ПК або ноутбук насправді не має накопичувача для відтворення вашого DVD або Blu-ray, ви не самотні. Багато ПК, особливо ноутбуки, більше не постачаються з DVD-приводом з міркувань економії місця та витрат. Навіть ті, хто це робить, навряд чи мають вбудований привід Blu-ray. На щастя, багато виробників активізували цю проблему, створивши безліч зовнішніх та додаткових оптичних приводів будь-якої форми та розміру, щоб допомогти вам почухати цей фізичний носій.

Найпростіший у використанні зовнішній диск, оскільки ви можете підключити його до мережі, коли і коли вам це потрібно, а потім вимкнути, коли це не потрібно. Залежно від того, чи хочете ви мати можливість записувати власні диски DVD / Blu-ray (часто їх називають письменник або переписувач) ціна може варіюватися від 20 до 40 доларів США для DVD-приводу та від 50 до 100 доларів США для дисковода Blu-ray. Диски, які можуть відтворювати, але не можуть записувати DVD-диски або Blu-ray, як правило, на більш дешевому кінці спектру.

Більшість зовнішніх оптичних накопичувачів, незалежно від того, на яких файлах вони грають, незалежно від того, пишуть вони чи ні, використовують USB-кабель для підключення до ПК або ноутбука. Переконайтеся, що це правильний тип для вашої системи. Якщо ваш ноутбук має лише порти USB-C, можливо, вам доведеться придбати адаптер.

Як варіант, якщо ви використовуєте робочий стіл і не хочете возитися із зовнішніми дисками, ви завжди можете встановити внутрішній диск. Ціни порівнянні із зовнішніми накопичувачами як для DVD-програвачів, так і для програвачів Blu-ray, але ви повинні переконатися, що знаєте, як скомпонувати комп’ютер, оскільки для накопичувача потрібно мати запасний кабель SATA та кабель живлення. Також слід переконатися, що у вашому випадку є достатньо місця для нового оптичного приводу.

Ви можете знизити вартість диска, шукаючи угоди та домовляючись про торгівлю вашої старої електроніки. Для найкращих пропозицій, можливо, ви захочете перевірити вживану електроніку у вашому районі. Також перевірте свою місцеву бібліотеку - низка бібліотек дозволяють вам брати напрокат програвачі Blu-ray / DVD для доступу до дисків на обмежений час.

Крок 2: Завантажте програвач Blu-ray

Після того, як у вас є оптичний привід або відеофайли, вам потрібно лише деяке програмне забезпечення. Ось кілька чудових безкоштовних додатків, які можуть керувати роботою,

VLC VideoLAN: Неймовірно популярний програвач VLC з відкритим вихідним кодом, постійно оновлюється і може грати майже все. Проблема полягає в тому, що він не підтримує Blu-ray: якщо це проблема, VLC пропонує обхідний шлях із додатковими ключами, які потрібно завантажити та застосувати. Однак це може бути кращим для тих, хто вже має VLC і залежить від нього.

DAPlayer: DAPlayer підтримує більше 320 відеокодеків і дозволяє створювати всі види індивідуальних елементів керування. Це вимагає трохи роботи, щоб налаштувати та розпочати, але в іншому випадку дуже простий у використанні та чудовий вибір при запуску.

Blu-Ray PRO: Якщо ви хочете зробити все по-справжньому простим, просто завантажте Blu-ray PRO із магазину Microsoft. Це безкоштовний додаток, який відтворює Blu-ray та DVD. Це воно! Це хороший варіант для тих, хто не хоче брати участь у програвачах з відкритим кодом і не надто дбає про багато налаштувань.

Blu-ray програвач Leawo: Незважаючи на те, що Leawo спочатку був розроблений для Windows 8, він все ще чудово працює з Windows 10 і може обробляти багато різних типів носіїв, включаючи Blu-ray та ISO-файли. Це дуже вагомий вибір, особливо для досвіду з високою роздільною здатністю.

Крок 3: Відтворіть диск

Відкрийте програму, якщо це ще не зроблено. Потім переконайтеся, що ваш пристрій підключено (якщо зовнішній), і вставте DVD або Blu-ray. Програвачі програвача повинні автоматично виявити диск і почати його відтворювати так, як ви дивилися на підключеному до телевізора програвачі DVD або Blu-ray. Якщо це не працює, відтворіть його вручну в програвачі, шукаючи та відкриваючи відеофайл у програмі.

Примітка. Якщо у вас все ще виникають проблеми з відтворенням DVD або Blu-ray, можливо, вам доведеться встановити регіон вашого диска на область диска, який ви намагаєтеся переглянути. Для цього введітьДиспетчер пристроїв у рядок пошуку Windows 10 і виберіть відповідний результат. Знайдіть привід DVD / Blu-ray у списку та клацніть правою кнопкою миші (або торкніться та утримуйте) та виберіть Властивості. ВиберітьРегіон та за допомогою меню виберіть свою країну. Майте на увазі, ви можете робити це обмежену кількість разів.

Покиньте диски

Якщо ви не хочете завжди покладатися на диск або його привід, який рухається вперед, ви також можете розірвати з нього вміст, щоб ви могли переглядати його на своєму ПК або передавати на приставку, коли захочете. Для цього вам потрібен конвертер, який може перетворити DVD або Blu-ray у цифрові файли, які ви можете зберегти на своєму комп’ютері. Хоча це все ще бета-версія, ми рекомендуємо MakeMKV, який спеціалізується на конвертації відеокліпів навіть з найбільш захищених дисків і призначений для роботи в Windows.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found