Скільки коштує Apple Music і як її можна отримати безкоштовно?

Для власників iPhone або Macbook цілком природно цікавитися Apple Music. У порівнянні з такими веб-сайтами, як Spotify або Pandora, Apple Music може відчувати себе трохи загадково.

Є кілька "безкоштовних" опцій та безкоштовна пробна версія, щоб перевірити Apple Music, але якщо ви дотримуєтесь послуги досить довго, ви буде в підсумку платять. Той, хто підпишеться, повинен буде платити щомісячну плату за користування послугою. Враховуючи, що Apple Music пропонує прямі ефіри та цікаві ексклюзиви, ця плата цілком може коштувати правильним покупцям. Давайте розглянемо уважніше.

Плани Apple Music

Перш ніж заглибитися в різні цінові рівні, які може запропонувати Apple Music, слід зазначити, що всі підписки пропонують доступ до одного каталогу вмісту без реклами, прослуховування в режимі офлайн, радіо-шоу Beats 1 у прямому ефірі та на замовлення, а також ексклюзивних випусків.

Основна відмінність полягає у формі членства в сім’ї (про це трохи пізніше), яке дозволяє створити до шести індивідуальних облікових записів у підписці, що виставляється як одна фіксована плата на місяць - незалежно від кількості людей, яких ви додаєте.

Apple Music Individual

Ще раз повторимо, Apple Music не має безкоштовного плану, тому, якщо ви шукаєте найпростіший спосіб забити ногу - або якщо ви не маєте права на такі знижки - вам знадобиться 10 доларів на місяць Індивідуальна передплата.

Прагнучи заблокувати людей, Apple також пропонує клієнтам можливість заздалегідь заплатити за послугу на рік за 99 доларів - знижку 21 долар - що непогано, хоча вам слід завжди порівнювати з альтернативними підписками (ми докладніше про це говоримо нижче ). Зверніть увагу, що користувачі не завжди бачать опцію зі знижкою на річний план, доки фактично не підпишуться на музику Apple на щомісячному та не повертаються до своїх підписок.

Студент Apple Music

Так само, як Spotify, Apple пропонує всім студентам (з дійсною адресою електронної пошти студента від підтримуваного навчального закладу) половину членства в Apple Music. Якщо математика - це не ваша сильна сторона, це зменшує щомісячний платіж до скромних 5 доларів. На даний момент пропозиція доступна лише для студентів коледжів.

Сім'я Apple Music

Хочете записати до шести людей у ​​своєму домогосподарстві на тарифний план Apple Music? Підпишіться на сімейний план на 15 доларів на місяць. Це дає загальну економію 5 доларів на місяць для двох членів, 15 доларів для трьох, 25 доларів для чотирьох, 35 доларів для п’яти та 45 доларів для шести.

Apple Music з Verizon

Якщо ви клієнт Verizon Unlimited, у нас є хороша новина: ви маєте право на безкоштовно Підписка на Apple Music. Правильно - ви можете набрати піврічну індивідуальну підписку за низьку, низьку ціну абсолютно нічого на місяць. В даний час, щоб претендувати на безкоштовні шість місяців, ви повинні зареєструватися або в програмі Play More, або в програмі Get More Unlimited через Verizon.

Apple Music із подарунковими картками Apple зі знижкою

Якщо ви подивитесь на варіанти оплати за підписку на Apple Music, ви побачите, що ви можете використовувати подарункові картки Apple - і, зокрема, музичні картки iTunes - для оплати Apple Music. Це відкриває новий спосіб заощадити на підписці, оплачуючи її зниженими подарунковими картками Apple. Головне, однак, їх пошук.

По-перше, ви можете шукати спеціальні пропозиції магазину, як-от пропозиція Best Buy придбати App Store та подарункову карту iTunes та безкоштовно отримати Apple Music на чотири місяці. Існують також різні програми опитування, які дадуть вам безкоштовні подарункові картки Apple для участі в опитуваннях та оглядах в Інтернеті.

Безкоштовні пропозиції від Apple Music для нових покупців

Ви абсолютно новий абонент Apple Music? Тоді це робота з пошуку пропозицій, які дають вам вільні місяці при першій реєстрації. Одним із найкращих поточних прикладів є угода Best Buy на три безкоштовні місяці для нових абонентів, коли вони починають Apple Music, і все, що вам потрібно - це рахунок Best Buy. Apple також пропонує час від часу безкоштовну підписку для нових покупців таких продуктів, як Mac або iPhone, як це було з Apple TV +, коли вона вперше надійшла.

Як Apple Music порівнює з конкурентами

Незважаючи на те, що Spotify є королем на світовій арені, Apple Music несе корону в Сполучених Штатах, насолоджуючись найбільшою кількістю передплатників в регіоні. Чому? Через його ексклюзивний вміст та місцеві, керовані людиною радіостанції.

Загалом, Spotify та Apple Music - це шия та шия, а попередні інструменти виявлення музики роблять це на дюйм попереду. Більший каталог Apple Music, ексклюзивні випуски та фантастичні опції радіо Beats 1 роблять його серйозним суперником.

Насправді ми пішли б так далеко, сказавши, що якщо відкриття музики - це не ваша швидкість, це Apple Music для виграшу.

Останні повідомлення