Для приєднання до відеокімнат більше не потрібен обліковий запис Google

Google Hangouts guteksk7 / Shutterstock Хоча новий дизайн Google+, здавалося, тихо розгорнувся, і лише кілька користувачів коментували його (або навіть помічали), нещодавно Google показав нову пов’язану функцію, якою користувачі можуть насправді захопитися. З сьогоднішнього дня для участі в Google Hangouts вам не знадобиться обліковий запис Google.

Згідно з блогом Google, вони просто полегшили зустріч та спілкування з ким завгодно, незалежно від того, має він обліковий запис Google чи ні. Минулого року було оновлено Google Apps for Work, що дозволило користувачам запрошувати сторонніх гостей брати участь у Hangouts, але для участі у вас все ще потрібен був обліковий запис - вимога, яка вже певний час дратує користувачів. Однак, намагаючись зробити функцію більш корисною, вимога до облікового запису була знята. Якщо господар Hangouts запрошує вас до відеодзвінка та надсилає посилання, вам просто потрібно вказати своє ім’я та запит на приєднання до дзвінка.

запит-приєднатися-гість-тусовки

Це чудова новина не лише для людей, які не хочуть створювати облікові записи для Hangouts, а й для клієнтів Apps, яким більше не доведеться вибирати іншу послугу, таку як Skype, щоб брати участь гості, які не мають облікового запису. Далі процес був спрощений лише одним клацанням миші замість попередньої потреби заповнити численні форми, щоб лише взяти участь у аудіо- чи відеодзвінку.

І якщо у вас є посилання, встановлені в Календарі Google, ви можете просто надіслати запрошення на календар. Якщо ви не використовуєте Календар Google, посилання на дзвінок видно в описі події. Зустрічі Chromebox також більш зручні, що дозволяє клієнтам представляти вміст у конференц-залах набагато простіший процес, ніж раніше.

Незважаючи на те, що нещодавно Hangouts пропустив 1 мільярд встановлень із Google Play Store, багато користувачів підозрюють, що нове оновлення частково пов’язано з новітньою функцією Skype, що дозволяє користувачам без облікових записів приєднуватися до дзвінків за спільними посиланнями. За словами Google, ця зміна має на меті "полегшити клієнтам додатків, які використовують Hangouts, зустрічатися з будь-ким, всередині або поза їхньою організацією, з обліковим записом Google або без нього".

Останні повідомлення