Як дивитись не відставати від Інтернету Кардашян безкоштовно

Цикл новин ніколи не буває повним без невеликої сімейної драми Кардашян. То навіщо зупинятися на досягнутому? Щоб наздогнати - і не відставати - від повсякденного життя знаменитої родини, транслюйте їх тривалий реаліті-серіал «Не відстаючи від Кардашян». Популярне шоу триває 18 сезонів і підраховує, слідкуючи за батьками Кардашян, братами та сестрами, напівбратами, бойфрендами, подругами, чоловіками, дружинами (і не кажучи вже про колишніх) через злети та падіння їх особистого життя. Серіал такий же знаковий, як і сьогоднішнє реаліті-телебачення, стаючи сучасною основою американської поп-культури. Ось як дивитись «Не відставати від Кардашян» онлайн.

Створено: Райан Сікрест

У ролях: Кріс Дженнер, Кейтлін Дженнер, Кортні Кардашьян, Кім Кардашьян Вест, Хлое Кардашян

Кількість сезонів: 18

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись не відстаючи від The ​​Kardashian’s онлайн в США

Перші 17 сезонів «Не відстаючи від Кардашян» доступні для прямої трансляції на Hulu. На щастя для тих, хто хоче якомога швидше випити всі епізоди, платформа пропонує місячну безкоштовну пробну версію після реєстрації на свій щомісячний план передплати. Звідти ви можете скасувати скасування в кінці пробного періоду або продовжити користуватися послугою підписки, заплативши лише 6 доларів на місяць. Або для тих, хто більш кмітливий і менш терплячий, ви можете замість цього підписатися на послугу щомісячної передплати Hulu без реклами за 12 доларів на місяць. Якщо ви готові виплачувати щомісячну плату, пам’ятайте, що передплата дозволяє отримати повний доступ до всієї (і досить просторої) бібліотеки потокових передач Hulu, а не просто не відставати від кардашян. Проте, якщо ви хочете переглянути всі 256 серій, довший план підписки на Hulu, безумовно, буде в порядку.

Решта потокової місцевості обмежена, щоб не відставати від Кардашян фанатики або першопрохідці. Крім Hulu, найкращим чином ви купуєте окремі епізоди та сезони для трансляції. Amazon Prime Video має всі сезони - включаючи найновіший 18-й - доступні для придбання.

iTunes також продає кожен окремий епізод та сезон "Не відстаючи від кардашян" для потокового передавання. Однак і Amazon, і iTunes змінюють свої ціни за сезоном та епізодом, тому однозначно рекомендується зупинити свій вибір на більш простому, дешевому та більш стандартизованому маршруті потокової передачі Hulu.

З огляду на те, що шоу все ще триває 18 сезонів, схоже, що слава Кардашян скоро не сповільниться. Тож найкраще принаймні спробувати познайомитися з родиною. Між знаковими аргументами, відвертими розмовами та жартівливими моментами «Не відставати від Кардашян» це одне явище поп-культури, яке ви не хочете пропустити.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення