Як сканувати QR-код на Android та iOS

Оскільки смартфони стають дедалі більше і більш повсюдними, так і QR-коди. Ці квадратики, схожі на лабіринт, є типом матричного штрих-коду, який містить дані - зазвичай QR-коди вказують на веб-сайт або відкривають призначену програму.

Хоча вони можуть виглядати заплутаними, QR-коди смішно прості у використанні. Дотримуйтесь наведених нижче вказівок, щоб перетворити свій телефон на миттєвий сканер QR-коду, використовуючи лише додатки камери за замовчуванням.

Як відсканувати QR-код на iPhone

Додайте програму зчитування QR-коду до Центру керуванняЗчитувач QR-коду в Центрі керуванняСкануйте QR-код на iOS

Крок 1: Відкрийте програму камери. У iPhone від Apple є вбудовані можливості сканування QR-коду безпосередньо в самому додатку камери, тому немає необхідності завантажувати окремий додаток для сканування, якщо ви цього не хочете. До того ж, починаючи з iOS 12, у Центрі керування є навіть безпосередній зчитувач QR-кодів, так що ви можете запустити його ще швидше.

Якщо ви не бачите піктограму QR-коду у вашому Центрі керування на iOS, просто перейдіть до Налаштування , торкніться Центр управління, потім натисніть Налаштування елементів керування. Тоді знайди Зчитувач QR-кодупід Більше елементів керування і торкніться зеленого значка "+", щоб додати його. Тепер він буде легко доступний, коли він вам знадобиться, безпосередньо з Центру керування iOS - до якого ви можете отримати, провівши пальцем вниз від верхнього правого кута екрана.

Крок 2: Розмістіть телефон так, щоб QR-код відображався у цифровому видошукачі. Додаток камери повинен автоматично розпізнавати QR-код. Звичайно, правильна відстань і кут можуть допомогти. QR-код не повинен заповнювати весь екран, але всі чотири кути повинні бути видимими. Якщо ваша камера занадто кутова, програма може мати проблеми з розпізнаванням коду, тому найкращий підхід найкращий. Технологія стабілізації зображення дуже допомагає при тремтінні, але намагайтеся уникати надмірного переміщення, щоб квадрат коду залишався видимим.

Крок 3: Запустіть код. Якщо ви скануєте QR-код через програму зчитування QR-кодів, яку знайдете в Центрі керування, він автоматично запустить відповідну програму чи веб-сайт. Однак якщо ви використовуєте програму iOS Camera для сканування QR-коду, ваш iPhone не ініціює автоматичну активність QR-коду. Натомість у верхній частині екрана з’явиться панель сповіщень, яка показує, що QR-код зрозуміли, як правило, із зручним коротким описом того, що буде робити QR-код - наприклад, відкриття певної веб-сторінки. Якщо ви вважаєте, що QR-код безпечний, торкніться панелі сповіщень, щоб запустити дію коду.

Як сканувати QR-код на телефоні Android

Крок 1: Перевірте, чи підтримує ваш телефон Android сканування QR-коду. Ще не всі телефони Android мають таку можливість, тому перед скануванням вам, можливо, доведеться зробити кілька додаткових кроків. Однак Google Assistant може виявляти QR-коди. Просто натисніть і утримуйте кнопку Додому або скажіть "Добре, Google", а потім торкніться значка Google Lens внизу праворуч. Якщо у вас телефон Samsung із можливостями Bixby, Bixby також може автоматично виявляти QR-коди. В іншому випадку вам може знадобитися додати програму. Ми пропонуємо завантажити програму зчитування QR-коду, яка є простим та високоефективним варіантом (хоча й у комплекті з оголошеннями).

Крок 2: Відкрийте програму сканування. Відкрийте програму, будь то Bixby, QR Code Reader, Samsung Optical Reader або будь-яка інша опція, встановлена ​​на вашому телефоні Android. Ці програми повинні мати функцію "сканування", яку ви можете вибрати негайно, або відкриватимуться безпосередньо у вікні сканування за допомогою камери.

Крок 3: Розмістіть QR-код. Пам’ятайте, кути коду повинні бути повністю видимими у вікні сканування, а камера повинна бути більш-менш безпосередньо над кодом, щоб вона працювала. Тримайте телефон нерухомо, поки він ідентифікує код.

Крок 4: Виберіть правильний варіант. Потім додаток має запропонувати спливаючу опцію для здійснення дії на основі QR-коду. Він може запитати вас, чи хочете ви перейти на веб-сайт, завантажити щось або відкрити програму, якою ви зараз користуєтесь. Якщо ви довіряєте джерелу, вважаєте, що QR-код безпечний, і розумієте, що він буде робити, виберіть найбільш підходящий для вас варіант.

Останні повідомлення