Як перевірити використання даних на iPhone або iPad

Ви з тих людей, які завжди турбуються про те, скільки даних ви використовуєте на своєму iPhone або іншому пристрої iOS? З наближенням кінця платіжного циклу вашого оператора, чи цікаво вам, чи збираєтесь ви або член сім’ї переступити межу через обмеження даних і стягнути страшні додаткові збори?

Є хороші новини. В останніх версіях операційної системи Apple, включаючи iOS 13, Apple спрощує, як ніколи, одержимість використання ваших даних та вживає заходів для їх пом’якшення. Ми покажемо вам, як за допомогою цього швидкого процесу перевірити використання даних на iPhone, коли завгодно, і пояснимо, як його можна використовувати для обмеження використання даних.

Слідкуйте за своїми даними

Використання даних iOSЯк перевірити використання даних на iphoneяк перевірити використання даних на iphone datas3
  • Увімкніть iPhone і торкніться Налаштування значок.
  • Одного разу в Налаштування, шукайте варіант, який говорить Стільниковий і виберіть його. На деяких пристроях iOS ця опція може сказати Мобільні дані або Стільникові дані, але це одне і те ж. Коли відкриється нове вікно, прокрутіть униз до розділу, який називається Стільникові дані абоВикористовуйте дані для.
  • Слідкуйте за тим, скільки даних використовував ваш телефон за поточний місяць або період оплати.

Деяка інформація в цьому розділі може відрізнятися залежно від оператора зв'язку. Однак більшість перевізників надають розділ угорі, який називається Поточний період. Багато перевізників також включають розділ під назвою Поточний період роумінгу, окремий трекер усіх даних, що використовуються в роумінгу, оскільки обидва часто платять за різними тарифами. Якщо ви не бачите жодної інформації про дані, які використовувались у поточному періоді, зателефонуйте своєму оператору або увійдіть на веб-сайт і шукайте більш конкретну інформацію.

Прокручуючи вниз, ви побачите список усіх програм iPhone, якими ви зараз користуєтеся. Кожна програма містить інформацію про те, скільки даних вона використовувала (якщо вона взагалі використовує стільникові дані). До iOS 12 додатки сортувались за алфавітом, але тепер вони перелічені за використанням, а вгорі використовуються найбільше даних. У списку ви також побачите розділ під назвою Системні служби.

Якщо натиснути це, ви побачите всі основні послуги на вашому iPhone і скільки даних вони також використовують. Це обсяг даних, який ваш телефон повинен використовувати для надання послуг зв’язку.

Зберігайте дані, коли використовуєте занадто багато

як перевірити використання даних на наборі даних iphone1Налаштування даних iPhoneЯк перевірити використання даних на iphone стільниковіЯк перевірити використання даних на iphone стільниковіяк перевірити використання даних на iphone cell4 -

Результати вашого моніторингу даних трохи заважають? Ви готові до нового підходу до iOS? Якщо ви раптом захочете скоротити дані, щоб заощадити гроші, ось способи, які пропонує iOS.

Вимкніть дані за допомогою програми

Запам’ятайте цей список програм у Мобільні дані або Стільниковий? Вони, мабуть, усі перейшли на зелений Увімкнено стану, але ви можете переглядати та вимикати будь-які голодні програми, блокуючи їх від використання даних. Це дуже зручно, особливо якщо ви ніколи не планували їх використовувати. Це хороший спосіб заощадити на деяких даних, дозволяючи при цьому працювати важливим службам. Єдиним винятком з цього є Системні служби, який ви не можете вимкнути.

Повністю вимкніть дані

Ви хочете запровадити мораторій на дані на час, що залишився, щоб уникнути додаткових зборів? На самій вершині Мобільні дані або Стільниковий вікно, ви повинні побачитиСтільникові дані ярлик із зеленою кнопкою поруч. Перекинувши зелену кнопку на Вимкненовимикає з'єднання для передачі даних. Різні перевізники можуть запропонувати додаткові опції, такі як можливість вимкнення Дані Роумінг і Голосовий роумінг окремо. Увімкнення Режим низьких даних перемикач також допомагає зменшити використання, призупиняючи автоматичне оновлення та фонові завдання. Ви все ще можете використовувати мережі Wi-Fi для підключення до Інтернету.

Додаткові послуги передачі даних

Багато операторів також пропонують варіанти переходу з LTE, VoLTE або 4G на 3G - що може допомогти заощадити дані - і вибрати тип мережевого підключення, який ви хочете для певних послуг голосу та передачі даних. Переключення голосових послуг на 3G може допомогти вам економити дані, якщо ви робите багато місцевих дзвінків - а деякі оператори вмикають дзвінки через Wi-Fi, щоб ви могли повністю вимкнути дані під час здійснення цих дзвінків. Швидкість передачі даних буде меншою на 3G.

Вимкнення Wi-Fi Assist

Підтримка Wi-Fi може бути корисною за певних обставин, але ви, ймовірно, хочете, щоб її вимкнули, якщо ви намагаєтеся зберегти дані. Для мобільних пристроїв, які її мають, Wi-Fi Assist автоматично перемикається на стільникові дані, коли Wi-Fi не може впоратись із завантаженням веб-сторінки або має подібні проблеми з мережею, тому може використовувати мобільні дані за потреби. Якщо ви залишаєте деякі служби передачі даних увімкненими, шукайте Підтримка Wi-Fi в Стільниковий розділ Налаштування, і вимкніть його.

Завантажте програму

Якщо вам потрібна додаткова допомога, ви можете звернутися до сторонніх опцій для моніторингу та контролю використання даних. Ось пара хороших.

Мій менеджер даних

Мій менеджер даних

My Data Manager VPN Security допомагає захистити вашу конфіденційність в Інтернеті та одночасно контролювати використання мобільних даних. Додаток має кілька функцій, які працюють для нього. По-перше, це захищає ваш інтернет-трафік через VPN. Він також шифрує ваші дані. І нарешті, він відстежує використання даних програмою, так що ви можете бачити, які з них зливають ваші дані. Використовуйте My Data Manager для оцінки використання даних на мобільному, Wi-Fi та в роумінгу, щоб визначити, які програми споживають більшу частину вашої мобільної норми. Ви також можете запланувати попередження перед тим, як досягнете обмеження даних. За допомогою цієї програми ви можете уникнути додаткових платежів і навіть створити спільний або сімейний план для відстеження використання для всього домогосподарства.

Магазин додатків

Монітор руху

Монітор руху

За допомогою Traffic Monitor ви можете контролювати використання даних протягом певного періоду часу відповідно до вашого плану передачі даних. Наприклад, ви можете встановити дату, наприклад, день початку вашого розрахункового періоду, або запрограмувати обмеження даних. Додаток попереджає про перевищення обсягу даних. Новий віджет "Розширення сьогодні" дозволяє перевірити поточне використання даних через Центр сповіщень. Ви також можете автоматично відстежувати використання даних на карті. Ця функція доступна навіть тоді, коли ви не використовуєте програму. Крім того, ви можете керувати функцією фонового розташування в будь-який час і в будь-якому місці.

Знання того, де ви перебуваєте з використанням даних, може допомогти уникнути дорогих надмірних витрат та надокучливого регулювання. На щастя, існує кілька способів відстеження використання на будь-якому пристрої iOS. Багато хто навіть захищає вашу приватність і гарантує, що вся родина відповідально використовує їхні дані.

Магазин додатків

Останні повідомлення