Дісней + Безкоштовна пробна версія: Як зареєструватися, не платячи ні копійки

Шукаєте безкоштовну пробну версію Disney +? Як звучить тижневий доступ до потокової служби за низькою і низькою ціною абсолютно нічого? Продано? Дотримуйтесь цього короткого посібника, і ви зможете транслювати останній сезон The Simpsons не більше ніж за пару хвилин, не передаючи ні копійки.

Підписатися на безкоштовну пробну версію Disney + не може бути простіше. Це просто, як перейти на веб-сайт - або натиснути кнопку нижче - і слідувати інструкціям на екрані, щоб створити обліковий запис. Вам буде запропоновано ввести деякі дані кредитної картки, щоб продовжити підписку після закінчення дегустації.

Пам'ятайте: безкоштовна пробна версія триває протягом один тиждень. Вам потрібно буде скасувати це до дати поновлення, якщо ви не хочете, щоб Міккі (Маус) взяв 7 доларів, щоб увімкнути світло. Швидше за все, ви закохаєтесь у неперевершений каталог сервісу і плануєте щорічне членство до кінця тижня.

Дісней + люблять не лише діти. Потокове обслуговування є домом для кожного епізоду Сімпсони випущений на сьогоднішній день, перерахований поряд із майже всіма фільмами колекції Уолта, зокрема АватарВеликий герой 6, Заморожений і Заморожені 2Вартові ГалактикиЗалізна людина, Король Лев, іІсторія іграшок.

Швидше за все, ви чули про Disney + із зовсім іншої причини. Ви знаєте, про що ми говоримо: Мандалорський, хітове шоу на тему "Зоряних воєн" з Бебі Йода у головній ролі. Ну, фантастична новина: зараз працює другий сезон, а також ще принаймні ще два ексклюзивні шоу "Зоряні війни" в прямому ефірі.

Як записатись на Disney + безкоштовну пробну версію

Розгублений? Ось як записатись на безкоштовну пробну версію Disney + у кулінарній книзі.

Крок 1: Перейдіть на веб-сайт Disney +.

Зайдіть на веб-сайт Disney + і виберіть «Почати безкоштовну пробну версію».

Крок 2: Натисніть кнопку «Запустити безкоштовну пробну версію» - або натисніть наведену нижче.

Крок 3: Введіть свою адресу електронної пошти, а потім дані кредитної картки.

Введіть свою адресу електронної пошти, а потім платіжну інформацію.

Крок 4: Ви вже! Тепер залишається лише записати дату поновлення.

Чи існує безкоштовна пробна версія Disney + Bundle?

На жаль, Дісней не пропонує ознайомлювальну версію пакета Disney +, членства, в якому ESPN + і Hulu додаються за зниженою ціною $ 13 на місяць, порівняно з $ 7 на місяць, що коштує підписатися на Disney +, але колосальних $ 5 на місяць менше, ніж коштувало б підписатися на тріо по одному.

Ось розподіл:

Обслуговування

Ціна

Дісней +7 доларів на місяць
ESPN +

5 доларів на місяць

Хулу

6 доларів на місяць

Ті, хто має трохи більше вмісту, повинні звернути свою увагу на пакет Disney +, як тільки закінчиться безкоштовна пробна версія Disney +. Чому? Тому що є щось для кожного: Дісней + розважатиме дітей; ESPN + знаходиться на палубі для проведення спортивних подій; і Hulu пропонує найсвіжіші мережеві шоу.

Переможець, переможець, куряча вечеря.

Підписалися? Тепер залишається лише почати працювати з безліччю доступного контенту. Не знаєте з чого почати? Ми зібрали всі найкращі шоу на Disney + та найкращі фільми на Disney +. Все ще на паркані? Погляньте на наш огляд Disney +. Він повинен відповісти на всі ваші запитання.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення