Як підключити AirPods до вашого MacBook

У вас є AirPods (а може навіть AirPods Pro). У вас є MacBook. Тепер ви готові до спільної роботи: але ви не впевнені, як їх налаштувати.

Хороша новина полягає в тому, що AirPods мають досить інтуїтивний процес підключення, але вам все одно потрібно буде знати, куди йти і які кнопки натискати. Наш путівник допоможе вам підключити AirPods всього за пару хвилин.

Для AirPods в парі з вашим iPhone

AirPods у меню Mac

Ви намагаєтеся створити пару AirPods з вашим Mac, який вже був з'єднаний з вашим iPhone? Це можливо: насправді це набагато простіше, ніж намагатися підключити нову пару AirPods. Ключ у тому, що ваш iPhone повинен бути підключений до того ж облікового запису iCloud, що і ваш Mac, з тим самим ідентифікатором Apple. Для більшості людей це не буде проблемою, але якщо ваш iPhone використовується кількома людьми або вам потрібен інший обліковий запис для роботи на Mac, ця опція може бути неможливою.

Крок 1: Увімкніть AirPods, вставте їх у вуха та увімкніть Mac.

Крок 2: Коли ваш Mac завантажується і ви можете отримати доступ до MacOS, перейдіть до рядка меню вгорі праворуч на екрані, де ви зможете побачити всі активні підключення та налаштування для вашого Mac. Одним з них буде Bluetooth налаштування, яке позначається невеликим символом Bluetooth (зазвичай його знаходить сигнал WiFi). Або клацніть його, або клацніть піктограму гучності.

Крок 3: Шукайте назву своїх AirPods у випадаючому списку. Це зазвичай AirPods [Ваше ім’я]. Якщо ви бачите це, це означає, що ваш Mac вже впізнав ваші AirPods. Виберіть їх і спробуйте щось зіграти. Коли AirPods підключаються, ви повинні почути дзвінкий дзвінок, а потім звуки MacOS на ваш вибір. Ніяких інших налаштувань не потрібно!

Для абсолютно нових AirPods

Якщо ваші AirPods ще не підключені до жодного пристрою Apple, тоді процес налаштування для MacBook буде трохи більш залученим, але все ще простим.

Крок 1: Відчинено Системні налаштування на своєму Mac, натиснувши піктограму програми в Dock або клацнувши логотип Apple у верхньому лівому куті, а потім клацнувши Системні налаштування. Клацніть Bluetooth; у цьому меню переконайтеся, що Bluetooth увімкнено.

Підключіть Bluetooth AirPods на Mac

Крок 2: Покладіть AirPods у футляр для зарядки та відкрийте кришку.

Корпус аероподів

Крок 3: Візьміть футляр AirPod і переверніть його, щоб ви могли бачити задню частину корпусу. У нижній центрі корпусу є кнопка, яка використовується для налаштування.

Це вмикає Bluetooth, щоб його могли сприймати пристрої поблизу - у цьому випадку ваш Mac. Натисніть та утримуйте цю кнопку налаштування, доки індикатор стану поруч не блимає білим.

Крок 4: Тепер поверніться до розділу Bluetooth на вашому Mac. Ви повинні побачити, як ваші AirPods з’являються у списку пристроїв. Біля них буде синя кнопка із написом Підключіться. Клацніть на ньому. Тепер ви зможете протестувати свої AirPods і переконатися, що вони працюють.

Чи не вдається підключити ваші AirPods?

Під час підключення AirPods можуть виникнути проблеми із підключенням або проблеми з iCloud. Можливо, ви побачите повідомлення про помилку із повідомленням "Не вдалося підключитися до пристрою". або, можливо, не вдасться знайти ваші AirPods у списку виявлених поруч пристроїв.

Ось кілька рішень, які зазвичай все виправляють:

  1. Підніміться до символу Bluetooth у верхньому правому куті та виберіть Вимкнути Bluetooth. Зачекайте хвилину, потім знову увімкніть Bluetooth і повторіть спробу. Іноді це все, що потрібно.
  2. Вимкніть AirPods та Mac. Спочатку знову увімкніть Mac, а наступним - AirPods. Цей крок може вирішити проблему з підключенням та допомогти вашому Mac виявити ваші AirPods.
  3. У вас підключений iPhone / iPad до вашого облікового запису? Зайдіть у розділ Bluetooth у налаштуваннях на вашому пристрої iOS і перевірте, чи тут підключені ваші AirPods. Якщо так, виберіть їх і виберіть Забути цей пристрій. Тепер спробуйте підключити їх до свого Mac, а потім підключіть назад до свого iPhone, якщо це необхідно, якщо цей метод є успішним.

Останні повідомлення