Як додати музику на iPhone, iPad або iPod Touch

Скажімо, у вас є новий - або, можливо, не зовсім новий - iPhone, iPad або iPod touch, і перше, що ви хочете зробити, це почути свою улюблену пісню. Ви повинні знати, як завантажувати музику на iPhone. Ось кілька простих способів додати музику на пристрій Apple.

Універсальне сховище мультимедіа Apple iTunes - це центр управління музикою для ваших пристроїв Apple. Переконайтеся, що ви оновили свою ОС до останньої версії, на якій може працювати ваш настільний комп'ютер або ноутбук, а потім завантажте останню версію iTunes з веб-сайту Apple.

Тепер настав час почати додавати музику до бібліотеки iTunes. Запустіть iTunes на своєму комп’ютері, а потім виберіть Файл> Додати до бібліотеки. Це дозволяє імпортувати вибрані музичні файли та папки на комп’ютері, зовнішніх жорстких дисках і навіть із хмарного сховища, як Dropbox. І звичайно, Apple хотіла б, щоб ви придбали додаткові пісні або цілі альбоми в iTunes Store.

Провідний спосіб

Ви можете додати музику до своїх пристроїв Apple старомодно: за допомогою кабелю Lightning, який постачається з кожним пристроєм Apple. Він підключається безпосередньо до порту USB на вашому комп'ютері. Якщо у вас достатньо місця для зберігання, ви можете імпортувати весь свій музичний каталог до свого пристрою. У більшості людей не так багато вільного місця, тому вони змушені обирати фаворитів, щоб носити їх із собою на ходу. Зайдіть в інтерфейс iTunes і позначте альбоми, виконавців або жанри, які ви хочете зберегти на своєму пристрої, або створіть новий список відтворення, який включає ваші улюблені вибрані файли.

Коли ваш пристрій підключено до комп'ютера, він відображається у вигляді піктограми у верхньому лівому стовпці вікна iTunes. Потім натисніть на Музика у верхній панелі. Переконайтеся, що Синхронізація музики позначено. Якщо ви синхронізуєте всю бібліотеку, перевірте Вся музична бібліотека. Якщо ви просто синхронізуєте список відтворення, перевірте Вибрані списки відтворення, виконавці та жанри а потім виберіть список відтворення, який ви створили для свого пристрою. Потім виберіть Синхронізація в нижній правій частині вікна iTunes. Після завершення синхронізації натисніть Подати заявку а потім Готово і від'єднайте пристрій.

Бездротовий спосіб

Деякі новіші ноутбуки Mac - скажемо так - виклик USB. Якщо у вас є один із них або ви просто розробили огиду до кабелів, існує бездротовий спосіб вбудувати ваші мелодії в телефон за допомогою з’єднання Wi-Fi. Ось як це зробити.

Найкраще оновити все програмне забезпечення. Окрім оновлення Mac OS та iTunes на комп’ютері, ви також хочете завантажити останню версію iOS для свого iPhone, iPad або iPod touch. Щоб отримати останню версію, торкніться Налаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення, і виберіть Завантажте та встановіть кнопку. Після завершення оновлення переконайтеся, що ваш комп’ютер підключений до захищеної бездротової мережі та працює на iTunes. Тепер підключіть пристрій до джерела живлення, а потім перейдіть до Налаштування> Загальне> iTunes Wi-Fi Sync і натисніть на Синхронізувати зараз кнопку.

Як завантажити музику з вашого iPod або iphone music6як завантажити музику з ipod або iphone music7

Хмарний шлях

Існують дротові та бездротові, але є і третій спосіб: хмара. За допомогою iCloud від Apple ви можете будь-коли створити резервну копію музики в хмарі та отримати доступ до будь-якої пісні, яку ви хочете. iCloud охоплює всю музику, яку ви придбали в iTunes Store, але не мелодії, отримані іншим способом. На додаток до резервного копіювання iCloud, доступного через iTunes, Apple пропонує дві платні хмарні служби, призначені для покриття решти вашої колекції, збільшення вашої музичної колекції та забезпечення доступності ваших поточних пісень скрізь і в будь-який час: Apple Music та iTunes Match.

Apple Music: Apple Music - це план передплати, який пропонує безліч функцій. На додаток до музичного каталогу з підпискою, він пропонує синхронізацію музичної бібліотеки iCloud на всіх пристроях, радіо Beats 1, персоналізовані списки відтворення на основі ваших уподобань, ексклюзиви виконавців і навіть тексти пісень. Три його плани розраховані на окремих людей, сім'ї та студентів або викладачів за 10, 15 і 5 доларів на місяць відповідно для потокового контенту або завантаження музики для прослуховування в режимі офлайн. Індивідуальний план дозволяє отримати доступ до 50 мільйонів пісень, крім вашої особистої бібліотеки iTunes та іншого ексклюзивного вмісту. Сімейний план пропонує ті самі функції, крім того, що він може включати до шести облікових записів. Студентський план має ті ж переваги, що і Індивідуальний план за половину ціни, і доступний як студентам, так і викладачам. Тримісячна безкоштовна пробна версія дозволяє спробувати перед покупкою. Додаток Apple Music на вашому телефоні дозволяє отримати доступ до всієї вашої синхронізованої музики з iTunes на робочому столі, а також до служби музичної підписки від Apple.

Ви можете зареєструватися в Apple Music на робочому столі або на мобільному пристрої. На Mac запустіть iTunes і натисніть на Для Вас у верхній частині вікна та натисніть на Виберіть свій план кнопку. На мобільному пристрої натисніть програму Apple Music і торкніться значка Для Вас значок серця внизу екрана, щоб отримати однаковий вибір планів.

iTunes Match: За 25 доларів на рік iTunes Match використовує відповідність метаданих та відбиток пальців, щоб зіставити ваші пісні із записами iTunes Store та підтримує вашу музичну бібліотеку iCloud. Якщо ви прагнете мати свою особисту бібліотеку iTunes доступною на всіх ваших пристроях, і ви не дбаєте про послуги передплати, iTunes Match може бути вашим варенням. Послуга може зіставити до своєї бази даних до 100 000 ваших пісень, дозволяючи вам транслювати або завантажувати їх до 10 пристроїв. Музика, яку ви вже придбали в магазині iTunes Store, не враховується до обмеження. Наразі iTunes Match вбудовано в послугу підписки на Apple Music, тому, якщо ви підписалися на Apple Music, ви можете попрощатися з iTunes Match та додатковою платою. Якщо ви не зацікавлені в підписці на Apple Music, ви все ще можете затримати iTunes Match.

Щоб підписатися, запустіть iTunes і натисніть на Зберігати у верхній частині вікна. Потім прокрутіть сторінку вниз, поки не побачите iTunes Match під Особливості розділ. Клацніть на посилання та підпишіться.

Музична бібліотека iCloud: Ця послуга працює як з Apple Music, так і з iTunes Match для зберігання ваших особистих музичних файлів, підбираючи ваші пісні до композицій, які вже доступні в iTunes Store. Це дозволяє передавати або завантажувати до 100 000 пісень до 10 авторизованих пристроїв. Якщо ви ввімкнули музичну бібліотеку iCloud, ви не зможете синхронізувати музику з комп’ютера на телефон, оскільки це налаштування полегшує лише спільний доступ між пристроями.

Незалежно від того, які методи ви вибрали для придбання, зберігання та прослуховування вашої музики, у вас є безліч варіантів, які дозволять вам грати улюблені мелодії з собою, куди б ви не пішли.

Останні повідомлення