Як дивитися Гамільтона в Інтернеті: Стрім мюзиклу зараз

Нарешті прийшов час, коли ми всі опинимось у кімнаті, де це відбувається. Ну, начебто. Шалено популярний мюзикл Лін-Мануеля Міранди, Гамільтон, нарешті доступна для потокової передачі в Інтернеті. Фільм є живою постановкою сценичного запису знакового мюзиклу, написаного Мирандою та в головній ролі. Він обертається навколо батька-засновника Олександра Гамільтона та випробувань та труднощів його життя та політичної кар'єри на посаді міністра фінансів США. Шоу досягло світового успіху, потрапивши на Бродвей у 2015 році. Його захоплюючі мелодії шоу - багато з яких натхненні хіп-хопом та R&B музикою - стали миттєвою класикою, а квитки на мюзикл залишаються гарячим товаром з моменту дебюту. На щастя, новий глобальний доступ до потокового виправлення виправляє його спочатку ексклюзивний характер. Ось як дивитись Гамільтононлайн.

Режисер: Томас Кайл

У ролях: Лін-Мануель Міранда, Філіпа Су, Леслі Одом-молодший, Рене Еліс Голдсберрі, Крістофер Джексон, Дейвід Діггс

Час роботи: 160 хвилин

Як дивитися Гамільтона в Інтернеті в США

Дісней + винятково потокиГамільтононлайн. Хоча в даний час платформа не пропонує безкоштовну пробну версію, плата за підписку становить лише 7 доларів на місяць і забезпечує доступ доГамільтонповерх усієї потокової бібліотеки служби. Або ви можете зробити одноразовий платіж за річний план підписки, який складе 70 доларів США за цілий рік доступу до Disney + та популярних назв, таких як Гамільтон. Як третій варіант, Disney + також пропонує так званий Disney + Bundle, в якому ESPN + і Hulu додаються до суміші всього за $ 13 на місяць. Ця підписка, очевидно, більше орієнтована на сім'ї або тих, хто хоче отримати доступ до широкого кола вмісту. Незалежно від того, який ви вибрали, Гамільтонтепер доступний для всіх трьох варіантів плану підписки.

Студія Уолта Діснея виграла напружену війну за торгівлюГамільтонПрава розповсюдження ще в лютому на 75 мільйонів доларів. Спочатку вони планували театральний реліз фільму 15 жовтня 2021 року, але врешті-решт вирішили перенести його на цифровий реліз на Disney + у липні через глобальну пандемію COVID-19. Постановки в прямому ефірі, зняті у фільмі, були зняті в червні 2016 року в театрі Річарда Роджерса в Нью-Йорку майже з усім оригінальним акторським складом Бродвею.

Незалежно від того, змогли вони побачити постановку особисто, давні шанувальники мюзиклу сильно свербіли, переглядаючи довгоочікувану кіноверсіюГамільтон. Дісней + нарешті закінчив їхнє довге очікування, давши їм можливість налаштуватися, не виходячи з власного будинку. Звичайно, вони повернуться до трансляції багаторазово.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення