Як налаштувати пожертви на Twitch

Трансляція на такій платформі, як Twitch, може стати чудовим способом заробити додаткові гроші, особливо якщо ви застрягли вдома, не маючи доступу до своєї звичайної роботи. Більші стримери можуть стати партнерами або партнерами Twitch і отримувати рекламу та інші бонуси на своїх відео, але ті, хто починає, не мають такої розкоші. Натомість вони повинні звертатися до пожертв, якщо хочуть заробляти гроші на своїх потоках Twitch.

У цьому посібнику ми розповімо, як налаштувати ці пожертви за допомогою сторонніх служб і переконатися, що гроші, які пожертвують ваші глядачі, заробляють вам.

Подальше читання

  • Як транслювати на Twitch
  • Як вести прямий ефір на YouTube за допомогою OBS
  • Як пов’язати свої облікові записи Fortnite

Пов’яжіть StreamLabs зі своїм обліковим записом Twitch

Першим кроком у налаштуванні пожертв на вашій сторінці Twitch є пов’язання вашого облікового запису з StreamLabs. StreamLabs - це корисний інструмент, який дозволяє налаштовувати ваші ігрові потоки під час запуску через OBS на ПК, але навіть якщо ви транслюєте з консолі або іншого пристрою, він все одно буде відповідати вашим цілям.

Перейдіть на сторінку налаштувань пожертв у StreamLabs, і якщо ви не пов’язали обліковий запис Twitch, вам буде надана можливість. Увійдіть, і це з’єднає обидва. StreamLabs є основною та законною послугою, тому вам не доведеться турбуватися про зловживання вашою інформацією.

Пов’яжіть Paypal із StreamLabs

Найпростіший спосіб отримати та запустити посилання на пожертву - підключити його до свого рахунку PayPal. Ви можете ввести адресу електронної пошти, пов’язану з обліковим записом, на наступному екрані, який з’явиться. Для цього не потрібен ваш пароль PayPal, і як тільки електронне повідомлення буде введено у поле, ваш рахунок буде готовий приймати пожертви від глядачів.

Вставте посилання StreamLabs в опис вашого каналу Twitch

Тим глядачам, звичайно, потрібно знати, куди йти, щоб пожертвувати. У налаштуваннях вашого облікового запису StreamLabs є посилання на сторінку пожертв - URL-адреса буде streamlabs.com/YourTwitchUserName.

Скопіюйте цю URL-адресу, а потім перейдіть на свій канал Twitch. Ви побачите кнопку "Редагувати панелі". Натисніть цю кнопку, прокрутіть вниз, поки не побачите знак плюса, натисніть «Додати текст або панель зображень» і вставте URL-адресу там, де написано «Опис».

Назвіть панель на зразок "Пожертвуйте!" і ви навіть можете додати зображення, яке буде посилатися на ту саму URL-адресу пожертви StreamLabs.

Прибуток!

Переконайтесь, що посилання працює належним чином, натиснувши його та перейшовши на сторінку пожертв. Тут глядачі Twitch можуть ввести свої імена користувачів, вибрати суму для пожертви на ваш канал і навіть написати повідомлення або надіслати GIF. Щоб надіслати GIF, потрібно пожертвувати мінімум 1 долар, щоб люди не перевантажували вас повідомленнями.

Оскільки ви пов’язали свій рахунок PayPal, ці гроші повинні бути на вашому рахунку майже миттєво, хоча переказ їх у ваш банк, як правило, триває близько одного робочого дня, якщо ви не готові платити невелику комісію.

Обов’язково повідомте своїм глядачам, що в описі вашого каналу є посилання на пожертву. Створення кольорового та привабливого зображення, яке посилається на вашу сторінку пожертв, допоможе в цьому, як і подяка тим, хто зробив пожертву, коли ви транслюєте.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found