Як дивитись скраби в Інтернеті: Випийте знаковий медичний ситком безкоштовно

Люблю обстановкуАнатомія Грей але нудно сидіти в годинних драмах?Скраби забезпечує ідеальне ліки. Популярний ситком слідує за актором Заком Браффом у ролі Джона "Дж. Д." Доріан, лікар-терапевт у педагогічній лікарні з високим тиском та активною уявою. Шоу тривало протягом дев'яти улюблених сезонів, часто поєднуючи шльопацьку комедію та афективну драму, щоб завершити свої півгодинні виплати. Серіал зібрав велику фан-базу під час виходу в ефір і досі залишається наріжним каменем поп-культури сьогодні. Ось як дивитисьСкрабионлайн.

Створено: Білл Лоуренс

У ролях: Зак Брафф, Сара Чалке, Дональд Фейсон, Ніл Флінн, Кен Дженкінс

Кількість сезонів: 9

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись скраби в Інтернеті в США

Усі дев'ять сезонів ситкому доступні для трансляції на Hulu. Після реєстрації на щомісячний план підписки на платформу ви автоматично реєструєтесь на одномісячну безкоштовну пробну версію, яка надає повний доступ до Scrubs та решти великої бібліотеки вмісту Hulu. На завершення судового розгляду ви можете скасувати безкоштовно або вибрати продовження за 6 доларів на місяць. Крім того, платформа пропонує план на 12 доларів на місяць без реклами будь-яких серйозних замовників, які прагнуть мінімізувати перебої. Оскільки Scrubs триває дев'ять сезонів, вам, ймовірно, доведеться продовжити обліковий запис Hulu після закінчення безкоштовного пробного періоду, щоб переглянути всі серії.

Amazon Prime Video також містить всі дев'ять сезонівСкраби - але шляхом індивідуальної покупки лише епізодів чи сезонів. Сезони 1-6 і 8 доступні за 1 долар за серію та 10 доларів за сезон. Сезони 7 та 9 коштують 1 долар за серію та 7 доларів за сезон. Хоча це менш економічно, ніж підписка на Hulu, купівляСкрабидо епізоду чи сезону може бути більш практичним вибором для тих, хто хоче підготувати власну переробку чи випивку. Окремі епізоди та сезони Скрабитакож доступні для придбання на платформі iTunes, але за вищою вартістю, ніж пропонується на Amazon Prime.

Нещодавно, після хвилі акцій протесту Чорного життя, що охопила США по факту вбивства Джорджа Флойда, багато популярних телевізійних шоу, таких як 30 Рок і Офіс відповідають за колишні расово-нечутливі незгоди. Тільки минулого місяця, СкрабиТворець Білл Лоуренс випустив три серії серіалу, де фігурував чорний обличчя з усіх потокових мереж. З тих пір Лоуренс вибачився і оголосив, що вони незабаром повернуться як відредаговані версії, ймовірно, з тими расово нечутливими сценами, що були вирізані з епізодів взагалі.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення