Як відновити заводські налаштування Samsung Galaxy S7 або S7 Edge

Можливо, Galaxy S7 і S7 Edge вже кілька років, але, враховуючи їх вражаючий апаратний арсенал, немає жодних причин, щоб вони ще гальмували або застигали. Якщо ваш Samsung Galaxy S7 або S7 Edge демонструє ознаки уповільнення, однак, може бути винна програма, заражена шкідливим програмним забезпеченням.

На щастя, повернення Galaxy S7 до заводських налаштувань - це один із найефективніших способів усунення неполадок та відновлення пристрою до початкового стану. Просто виконайте наведені нижче дії, щоб дізнатись, як ви можете протирати S7 чистим.

Захист від заводських скидок (FRP)

Це дуже важливо:ти повиненвідключити FRP ранішеВи стираєте свій смартфон, якщо плануєте продати його або віддати цей пристрій комусь іншому. Якщо ви цього не зробите, наступна людина побачить на екрані таке повідомлення:

«Цей пристрій було скинуто. Увійдіть за допомогою облікового запису Google, який раніше синхронізувався на цьому пристрої. "

Якщо це трапиться, вам доведеться дати новому власнику ваш пароль, і ніхто не хоче цього робити.

Як відключити FRP

Попередня Наступна 1 з 5 Як скинути налаштування блокування екрану Galaxy S7 Edge - - Карлос Вега / Цифрові тенденції Як скинути облікові записи налаштувань Galaxy S7 edge - - Карлос Вега / Цифрові тенденції як скинути настройки галактики s7 edge видалити обліковий запис - - Карлос Вега / Цифрові тенденції Як скинути налаштування блокування екрану Galaxy S7 Edge3 - Карлос Вега / Цифрові тенденції Як скинути налаштування краю галактики s7 відбитків пальців - - Карлос Вега / Цифрові тенденції
 • В Налаштування, йти до Екран блокування та безпека і видаліть усі паролі, шаблони або PIN-коди. Все під Тип блокування екрану повинні бути видалені.
 • відчиненоНалаштування, йти до Хмара та облікові записи> Облікові записи і натисніть наGoogle, потім торкніться меню (три крапки) у верхньому правому куті та виберіть Видалити обліковий запис.
 • Після видалення всіх облікових записів із пристрою можна скинути налаштування смартфона.

Тепер ви готові стерти свій смартфон. Пам’ятайте, як і на екрані, усі ваші дані будуть стерті, а телефон повністю стертий, повернувшись до того, як це було в день, коли він вийшов з коробки.

Існує два типи скидання. Ви можете виконати скидання до заводських налаштувань у меню налаштувань або за допомогою апаратних клавіш, щоб увійти в режим відновлення. Спершу погляньмо на простий шлях.

Як відновити заводські налаштування Galaxy S7 з налаштувань

Попередня Наступна 1 з 3 Як скинути налаштування резервного копіювання галактики s7 Карлос Вега / Цифрові тенденції Як скинути налаштування резервного копіювання галактики s7 Карлос Вега / Цифрові тенденції як скинути galaxy s7 p1060555 - - Карлос Вега / Цифрові тенденції
 • Йти до Налаштування.
 • Прокрутіть вниз до Резервне копіювання та скидання.
 • Йти до Скидання заводських даних.
 • Тут ви побачите Скинути налаштування пристрою кнопку.
 • Для підтвердження він запитає у вас пароль, PIN-код або шаблон.
 • Тоді вибирайВидалити все.

Як відновити заводські налаштування за допомогою режиму відновлення

Бувають випадки, коли ви не можете змусити ваш S7 запуститися належним чином. Можливо, після оновлення або іншої проблеми з програмним забезпеченням, яка перешкоджає його завантаженню або передає пристрій у цикл завантаження. У цьому випадку ви можете виконати скидання через меню відновлення Android за допомогою апаратних клавіш. Це схоже на натискання клавіші F8 під час завантаження в Windows. Це вимагає від нас увімкнення смартфона певним чином для доступу до меню режиму відновлення.

Попередня Наступна 1 з 4 як скинути режим відновлення галактики s7 - Карлос Вега / Цифрові тенденції як скинути galaxy s7 edge recoverymode2 - - Карлос Вега / Цифрові тенденції як скинути galaxy s7 edge recoverymode3 - - Карлос Вега / Цифрові тенденції 641156 автозбереження v1 3 s7 режим відновлення краю4 Карлос Вега / Цифрові тенденції
 • Коли ваш Galaxy S7 вимкнено, натисніть і утримуйте кнопку Влада, дім, і Збільшення гучності кнопки одночасно.
 • Продовжуйте тримати Потужність, будинок, і Збільшення гучності поки не побачите Завантаження відновленняу верхній частині екрана (у випадку з моїм Exynos S7 - танцюючим роботом Android). Коли ви побачите це, тоді ви можете відпустити кнопки.
 • Тепер, будь ласка, почекайте хвилинку, поки він завантажиться Режим відновлення.Як тільки ви ввійдете Режим відновлення, ви побачите список варіантів.
 • Прокрутіть вниз за допомогою Зменшення гучності кнопку довидалити дані / скидання налаштувань виділено.
 • Натисніть кнопку Потужність , щоб вибрати цей параметр.
 • Він попросить вас підтвердити.
 • Натисніть кнопкуЗменшення гучності , щоб вибрати Так і підтвердити скидання.

Отже, тепер ваш Samsung Galaxy S7 скинутий і чистий, як свисток. Якщо ви пам’ятали вимкнути FRP, він готовий до продажу або передачі наступному користувачеві.

Якщо ви стерли Galaxy S7, щоб вирішити проблеми, але вони все ще не вирішені, ознайомтесь із нашими 15 основними проблемами Galaxy S7, а також що робити з ними та 15 надокучливих проблем Galaxy S7 Edge та як їх вирішити, щоб отримати додаткові поради.

Останні повідомлення