Як оновити жорсткий диск PS4

Як би зручно було працювати з твердотільними накопичувачами (SSD), PlayStation досі не отримала пам’ятку. PlayStation 4 і PlayStation 4 Pro все ще містять механічний жорсткий диск, тому, якщо ви хочете оновити свій простір для зберігання, вам потрібно буде робити все по-старому. Ви завжди можете замінити жорсткий диск і замінити його на новий, але, як правило, простіше (і дешевше) оновити поточний.

Твердотільні накопичувачі та механічні жорсткі диски

Перш ніж ми замінили жорсткий диск PS4 на твердотільний диск, ми протестували жорсткий диск, з яким поставляється система, вимірявши кількість часу, необхідного PS4 для завантаження до екрану, де ОС просить натиснути кнопку PS на контролері . Ми тестували його двічі і отримали час 27 секунд і 24,9 секунди.

Після того, як ми вилучили жорсткий диск PS4 і виконали завдання, яке ми збираємось провести, ми знову провели завантажувальні тести. Ми отримали час завантаження 19,2 та 19,4 секунди з SSD. Отже, завантаження приблизно на 5-8 секунд швидше з SSD, ніж з механічним жорстким диском, з яким постачається PlayStation 4.

Якщо ви вважаєте, що це не суттєво, пам’ятайте, що завантаження збережених ігор, рівні завантаження та багато іншого також значно швидше. Згодом ці поголені секунди змусять ваш PS4 відчувати себе набагато швидше.

Як встановити SSD в PlayStation 4

Спочатку потрібно зібрати кілька матеріалів:

  • Регульована викрутка
  • 2,5-дюймовий SSD (розмір більше 160 ГБ і товщина не більше 9,5 мм)
  • Два флеш-накопичувачі USB

Не забудьте зберегти свої файли збереження гри на другому флеш-накопичувачі USB, перейшовши до PS4 Налаштування меню. Звідти перейдіть до Управління збереженими даними додатків, Збережені дані в Зберігання системи, і потім Скопіюйте на USB-накопичувач щоб зберегти файли на другому флеш-накопичувачі USB.

Якщо ви підписуєтеся на PlayStation Plus, ви можете також завантажити збережені ігри в хмару - вам потрібно буде завантажити їх знову, як тільки встановите новий диск.

Крок 1

Крок 1. Помістіть PlayStation 4 на надійну поверхню та натисніть на глянцеву, чорну сторону верхньої панелі. Лицьовою стороною системи, спрямованою до вас, посуньте панель ліворуч. Він повинен сповзати відразу; не потрібні гвинти.

Помістіть PlayStation 4 на надійну поверхню і натисніть на глянцеву, чорну сторону верхньої панелі. Лицьовою стороною системи, спрямованою до вас, посуньте панель ліворуч. Він повинен сповзати відразу; не потрібні гвинти.

Крок 2

Як встановити SSD в PlayStation 4

Видаліть гвинт на передній панелі PS4, який утримує відсік жорсткого диска. Його легко ідентифікувати, оскільки він має ті самі кнопки круга, X, квадрата та трикутника, які є на контролері PlayStation 4. Це гвинт Phillips, але вам може знадобитися менший, ніж звичайно, біт, щоб витягнути його, не зачищаючи, як ми корисно і точно навмисно зробили для демонстрації цієї фотографії.

Крок 3

Як встановити SSD в PlayStation 4

Потягніть док-станцію жорсткого диска до себе і вийміть жорсткий диск PS4. Він повинен відсунутися прямо.

Крок 4

Як встановити SSD в PlayStation 4

Витягнувши жорсткий диск, ви виявите, що він все ще охороняється металевою кліткою, зафіксованою чотирма чорними гвинтами. Ці гвинти розташовані з боків цієї клітки, по два сидячи з кожного боку. Відкрутіть їх за допомогою стандартного біта Філіпса.

Крок 5

Вийміть жорсткий диск PS4 з клітки.

Вийміть жорсткий диск PS4 з клітки.

Крок 6

Помістіть 2,5-дюймовий твердотільний накопичувач у клітку

Помістіть 2,5-дюймовий твердотільний накопичувач у клітку та орієнтуйте його так само, як і оригінальний накопичувач PS4. Для довідки, ми наклали жорсткий диск PS4 і наш SSD один на одного на зображенні вище. Зверніть увагу, як задні порти кожного накопичувача виглядають абсолютно однаково і знаходяться в тих самих місцях.

Крок 7

Як встановити SSD в PlayStation 4

Вкрутіть SSD у клітку чотирма чорними гвинтами, які ви видалили раніше.

Крок 8

Вставте клітку жорсткого диска назад у відсік для жорсткого диска PS4.

Вставте клітку жорсткого диска назад у відсік для жорсткого диска PS4.

Крок 9

Як встановити SSD в PlayStation 4

Зафіксуйте відсік для жорсткого диска PS4 тим самим гвинтом, який ви зняли, щоб розблокувати його, використовуючи невеликий біт Phillips.

Крок 10

Як встановити SSD в PlayStation 4

Посуньте верхню панель PS4 назад на систему. Потім підключіть PS4 назад, але поки що не вмикайте його знову. Тут з’являється ваш інший флеш-накопичувач USB.

Крок 11

Оновлення програмного забезпечення PlayStation 4

За допомогою комп’ютера завантажте найновіший файл оновлення операційної системи PS4, відвідавши Sony і натиснувши на Скачати зараз посилання. Це забезпечить отримання останньої версії.

Крок 12

Папка PS4

Підключіть інший флеш-накопичувач USB до комп’ютера. Відкрийте його та створіть на диску папку з іменем PS4. Потім відкрийте PS4 папку та створіть іншу папку всередині PS4 названий ОНОВЛЕННЯ.

Крок 13

Файл оновлення PS4

Після завершення завантаження файлу оновлення ОС PS4 (який називається PS4UPDATE.PUP), перетягніть його на флешку і помістіть у ОНОВЛЕННЯ папку. Пам'ятайте, ОНОВЛЕННЯ папка повинна бути всередині PS4 на вашій флеш-пам'яті, щоб цей процес працював.

Крок 14

Підключіть USB до PS4

Безпечно вийміть флешку з комп’ютера та підключіть її до одного з фронтальних USB-портів PS4. Це ті самі порти, якими ви можете підключити контролер DualShock 4.

Крок 15

Кнопка живлення PS4

Натисніть і утримуйте кнопку живлення PS4 протягом 7-10 секунд, доки не почуєте два звукові сигнали. Це змусить його завантажитися в безпечний режим.

Крок 16

Опинившись у меню безпечного режиму PS4, виберіть Ініціалізуйте PS4 (перевстановіть системне програмне забезпечення) варіант, який повинен бути сьомим у списку зверху екрана. PS4 сканує флешку, яку ви підключили, на наявність файлу оновлення, завантаженого за допомогою комп’ютера. Це може зайняти 20 або 30 секунд, але на наступному екрані, що з’явиться, ви проведете кілька простих інструкцій щодо встановлення операційної системи PS4 на твердотільний диск, який ви щойно помістили в консоль. Ця частина процесу зовсім не складна; вам просто потрібно натиснути X кілька разів натисніть кнопку на контролері PS4.

Після того, як ОС PS4 буде встановлена, вам буде зручно!

Все, що вам потрібно буде зробити, - це скопіювати файли гри-збереження, які ви зберегли на інший флеш-накопичувач, назад на новий SSD PS4. Ви можете зробити це, підключивши флешку до свого PS4, відкривши консоль Налаштування меню, і збирається Управління збереженими даними додатків, Збережені дані на USB-накопичувач, Скопіюйте в системне сховище.

Як встановити твердотільний диск у PlayStation 4 Pro

Заміна жорсткого диска на PlayStation 4 Pro дуже схожа на те, що було зроблено з попередником, хоча і з невеликими відмінностями. На щастя, ці зміни насправді полегшують процес. Крім того, ви можете скористатися перевагами швидкості SATA III, якщо ви озброєні належним обладнанням. Кроки для цього з новішою моделлю PlayStation 4 "Тонка" дуже схожі, але якщо вам потрібні зображення, PlayStation має інформацію про цю систему на своєму веб-сайті.

Щоб встановити новий жорсткий диск на PS4 Pro, вам все ще потрібна викрутка з головкою Phillips, пара флеш-накопичувачів USB та 2,5-дюймовий твердотільний диск розміром більше 160 ГБ і товщиною до 9,5 мм. Пам’ятайте, що якщо у вас є обліковий запис PlayStation Plus, ви можете створити резервну копію збережених даних у хмарі, яка може замінити одну з двох флешок.

Завдяки резервним копіям збережених файлів ви готові виконати деякі операції на PS4.

Крок 1

Встановіть PS4 Pro на рівну стійку поверхню на спині так, щоб прогумовані фірмові ручки PlayStation на нижній стороні були звернені вгору.

Крок 2

Знайдіть пластикову вкладку відразу зліва від порту Ethernet. Витягніть пластикову мітку пальцями або маленьким ножем. Ви побачите металевий кадр на жорсткому диску, закріплений на місці одним гвинтом.

Крок 3

Відкрутіть накопичувач головою Філіпса, а потім висуньте його назустріч, щільно стискаючи боками.

Крок 4

Вийміть вбудований жорсткий диск на 1 ТБ з приладу, відкрутивши чотири гвинти, розташовані з правого та лівого боків, що з'єднують привід із приводом. Зверніть пильну увагу на орієнтацію жорсткого диска; вам потрібно встановити твердотільний диск під тим самим кутом.

Крок 5

Коли жорсткий диск вилучено з кади, настав час захопити твердотільний диск. Вставте твердотільний накопичувач у пристрій тієї ж орієнтації, що і оригінальний жорсткий диск, роз'єми - і, мабуть, логотип - вгору.

Крок 6

Після того, як він посадиться в пристрій, ви захочете вкрутити твердотільний диск, використовуючи ту саму викрутку з головкою Phillips, яка використовувалася для виштовхування приладу з PS4 Pro.

Крок 7

Можливо, вам доведеться трохи підняти твердотільний диск, щоб вирівняти гвинти як з отворами на каді, так і з отворами на самому SSD. Для найкращих результатів починайте з двох гвинтів, розташованих по діагоналі один від одного.

Крок 8

Вставте привідний пристрій назад у PS4 Pro таким же чином, як він вийшов. Далі вам потрібно буде повернути великий гвинт (перший, який ви вийняли) на місце.

Крок 9

Встановіть пластикову кришку на металеву кришку. Це може зайняти трохи сумнівів, але зрештою ви помітите, що тег з невеликою силою закріплюється на місці.

Крок 10

Зараз твердотільний накопичувач встановлено, але поки не надто хвилюйтеся: вам все одно потрібно ініціалізувати прошивку PS4 Pro.

Крок 11

Оновлення програмного забезпечення PlayStation 4

За допомогою комп’ютера завантажте найновіший файл оновлення операційної системи PS4, відвідавши Sony і натиснувши на Скачати зараз посилання. Це забезпечить отримання останньої версії.

Крок 12

Папка PS4

Підключіть інший флеш-накопичувач USB до комп’ютера. Відкрийте його та створіть папку на диску з іменем PS4. Потім відкрийте PS4 і створіть там іншу папку з назвою ОНОВЛЕННЯ.

Крок 13

Файл оновлення PS4

Після завершення завантаження файлу оновлення ОС PS4 (який називається PS4UPDATE.PUP), перетягніть його на флешку і помістіть у ОНОВЛЕННЯ папку. Пам'ятайте, ОНОВЛЕННЯ папка повинна знаходитися всередині папки PS4 на вашому флеш-накопичувачі, щоб цей процес працював.

Крок 14

Підключіть USB до PS4

Безпечно вийміть флешку з комп’ютера та підключіть її до одного з фронтальних USB-портів PS4. Це ті самі порти, до яких можна підключити контролер DualShock 4.

Крок 15

Кнопка живлення PS4

Натисніть і утримуйте кнопку живлення PS4 протягом 7-10 секунд, доки не почуєте два звукові сигнали. Це змусить його завантажитися в безпечний режим.

Крок 16

Опинившись у меню безпечного режиму PS4, виберіть Ініціалізуйте PS4 (перевстановіть системне програмне забезпечення) варіант, який повинен бути сьомим у списку зверху екрана. PS4 сканує підключений флеш-накопичувач на наявність файлу оновлення, завантаженого за допомогою комп’ютера. Це може зайняти 20 або 30 секунд, але на наступному екрані, що з’явиться, ви проведете кілька простих інструкцій щодо встановлення операційної системи PS4 на твердотільний диск, який ви щойно помістили в консоль. Ця частина процесу зовсім не складна; вам просто потрібно натиснути X кілька разів натисніть кнопку на контролері PS4.

Крок 17

Щоб завантажити файли збережених ігор, підключіть флешку разом із збереженими файлами до передньої частини PS4, відкрийте консоль Налаштування меню, перейдіть до Управління збереженими даними додатків, тоді Збережені дані на USB-накопичувач. Виберіть Скопіюйте в системне сховище, і ваші дані переінсталюються.

Як користуватися зовнішнім жорстким диском з PS4 та PS4 Pro

Іншим варіантом є додавання пам’яті PS4 через зовнішній жорсткий диск. Оновлення мікропрограми 4.5.0, яке вийшло на початку 2017 року, зробило це можливим. PS4 підтримує зовнішні жорсткі диски, як настільні, так і портативні, розміром від 250 ГБ до 8 ТБ. Коли ви підключаєте зовнішній диск до PS4 через USB, вам потрібно відформатувати його. Якщо у вас на пристрої вже є файли, вам потрібно буде створити їх резервну копію. Або ви можете використовувати новий диск для вашого PS4. Фішка полягає в тому, що після форматування ви можете використовувати лише зовнішній диск із PlayStation.

Одним недоліком використання зовнішнього накопичувача для розширення пам’яті PS4 є те, що він підключить порт USB. Однак ви маєте перевагу, використовуючи як системне сховище, так і простір на жорсткому диску. Але вам доведеться тримати привід підключеним постійно, коли система ввімкнена. Якщо ви відключите його від увімкненої PS4, дані можуть пошкодитися.

Після того, як обладнання запущено і працює, ви можете змінити місце встановлення програми, перейшовши до Налаштування. Йти до Зберігання і натисніть варіанти кнопку на контролері. Щоб перемістити програми із системного сховища на зовнішній жорсткий диск і навпаки, перейдіть до програми в Зберігання. Потім натисніть варіанти на контролері та виберіть Перейти до розширеного сховища або Перейти до системного сховища .

О, і якщо вам цікаво, як хтось міг добровільно мати Тиха людина встановлено, перегляньте наш повний огляд.

Хоча заміна жорстких дисків на PS4 вимагає певних зусиль, ми вважаємо, що варто витратити час. Досягнення більш високих швидкостей завантаження означає більше часу на гру і менше часу на очікування. Незалежно від того, чи ви встановлюєте твердотільний диск, чи підключаєте зовнішній жорсткий диск, ви отримаєте нову вдячність за свою PlayStation та її можливості.

Останні повідомлення