Як використовувати синтез мови в розлад

Ті, хто вже користується Discord, знають, яким корисним та цікавим може бути додаток для спілкування. Спочатку розроблений з урахуванням геймерів, Discord тепер заохочує спільноти та групові чати формувати майже всі типи фендомів або предметів - спеціалізуючись на всьому, починаючи від жартівливих скарг і закінчуючи навчальними путівниками.

Цей тип широкого користування чудовий, але це також означає, що іноді ви можете зіткнутися з деякими проблемами спілкування - можливо, з мовним бар’єром чи проблемою доступності, пов’язаною з інвалідністю. А може, коли справа стає нудною, ви просто хочете трохи повеселитися аудіосигналами. І хоча Discord має текстові та голосові канали, не всі знають, що ви можете надати текстові канали голосовими можливостями, коли завгодно, за допомогою функції синтезу мовлення (TTS). Ось як увімкнути його та переконатися, що він працює!

Крок 1: Перейдіть до налаштувань Discord

Відкрийте програму Discord. Цей посібник зосереджений на клієнті для Mac або ПК, але якщо замість цього ви використовуєте розширення або веб-логін, ви все одно зможете знайти всі ті самі функції, хоча все може виглядати дещо інакше.

Подивіться внизу вікна Discord, і ви побачите значок шестірні поруч із піктограмою гарнітури - це ваша Налаштування інструмент. Виберіть його, щоб відкрити бічне вікно ліворуч із усіма вашими налаштуваннями Discord (і якщо ви ніколи раніше не вивчали ці налаштування, радимо вам уважніше переглянути, коли закінчите тут, оскільки багато з них корисні).

Крок 2: Знайдіть функцію перетворення тексту в мовлення

Меню Налаштування розділено на кілька розділів. Почніть з пошуку розділу, в якому йдеться Налаштування програми. Під нею шукайте варіант, у якому написано Текст та зображення і виберіть його. Це чудовий розділ для контролю того, як ваші чати Discord виглядають на певному каналі. Наприклад, ви можете ввімкнути або вимкнути реакції смайлів та анімовані смайли. На даний момент нас цікавить лише одна функція: прокрутіть униз, поки не знайдете розділ із написом Перетворення тексту в мову.

Крок 3: Увімкніть функцію TTS

В Перетворення тексту в мову у розділі ви побачите функцію, яка говорить Дозволити відтворення та використання команди / tts. Переконайтеся, що цей перемикач увімкнено. Тепер ви можете використовувати перетворення тексту в мову, коли завгодно!

На щастя, процес TTS на Discord дуже простий. Просто перейдіть на свій канал і введіть “/ tts”, а потім введіть повідомлення. Натисніть Enter і ваше повідомлення з’явиться на каналі без тегу tts. Однак ця команда також змусить голосового бота прочитати ваше повідомлення вголос одночасно з його надсиланням.

Крок 4: Увімкніть сповіщення каналу за необхідності

Є ще одна важлива справа. Озирніться до розділу "Налаштування", де сказано Налаштування програми. Тепер ви повинні знайти варіант, який говорить Повідомлення. Виберіть його, і він покаже вам всі різні сповіщення та сповіщення, які вам надіслав Discord. Вони не мають багато спільного з перетворенням тексту в мову, але йдіть вниз, поки не дійдете до розділу, де сказано Сповіщення про синтез мови.

Тут у вас буде три варіанти, з яких ви можете вибрати:

  • Для всіх каналів: Завдяки цьому всі повідомлення зчитуються з тексту в голос на всіх каналах Discord, частиною яких ви є. Людям також не потрібно використовувати команду “/ tts” - будь-яке надіслане текстове повідомлення буде прочитано голосовим ботом. Це налаштування в першу чергу для доступності, і хоча воно може бути дуже корисним для тих, хто не бачить, для звичайного користувача це занадто багато.
  • Для поточного вибраного каналу: Канал, на якому ви зараз перебуваєте, буде зчитувати всі повідомлення в текстовому режимі. Це може бути зручно для доступності, але вам це може бути цікаво, якщо ви зайняті іншими справами на комп’ютері, але все одно хочете стежити за розмовою по каналу - таким чином, всі нові повідомлення будуть зчитуватися автоматизованим голосом, поки ви може зосередитись на інших речах.
  • Ніколи: Текст ніколи не буде читатися як мова, навіть якщо хтось використовує команду “/ tts”. Все мовчить. Це хороший спосіб зупинити спамерів.

Вам не потрібно вибирати жоден із трьох варіантів, якщо ви цього не хочете. Це не є суто необхідним, щоб змусити TTS працювати над Discord з вашого кінця, але це важливий крок з двох причин: По-перше, ви можете почути всі повідомлення на своєму каналі, а не лише ті, які ви вводите. По-друге, варто пам’ятати, що інші люди завжди можуть вимкнути всі можливості TTS для Discord. Люди роблять це щоразу, коли хтось починає спамувати рядки TTS у чаті, щоб просто дратувати, тому це не гарантує, що люди зможуть вас почути, якщо інші перейдуть на Ніколи перевагу.

Примітка щодо голосів TTS

Discord не має власного голосового бота, коли ви використовуєте веб-програму. Натомість він використовуватиме вбудований бот для перетворення тексту в мову, який у браузера вже є. Це означає, що якщо ви використовуєте Discord через Інтернет, голос зміниться з Chrome на Firefox на Safari тощо. Це також дозволяє зробити деякі налаштування: Chrome, наприклад, дозволяє змінити його голосового бота і навіть придбати нові голоси за допомогою деяких розширень, тому існує безліч варіантів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found