Як користуватися WhatsApp на робочому столі чи ноутбуці

WhatsApp - це надзвичайно популярна безкоштовна служба обміну повідомленнями, яка станом на 2020 рік може похвалитися понад 2 мільярдами користувачів у всьому світі. І хоча багато людей використовують WhatsApp через свої смартфони, його також можна використовувати на робочому столі чи ноутбуці. Якщо ви знаєте, що хочете трохи відійти від свого телефону і вам потрібно надіслати швидке повідомлення, або ви просто хочете мати можливість підтримувати зв’язок зі своїми друзями чи родичами під час роботи, використання WhatsApp на вашому комп’ютері може бути чудовим варіантом для цього.

У цьому посібнику ми покажемо вам, як користуватися веб-програмою WhatsApp Web, яка дозволяє швидко налаштувати WhatsApp на робочому столі чи ноутбуці незалежно від операційної системи. Ми також поговоримо про кілька інших варіантів, якщо ви бажаєте просто використовувати додаток WhatsApp для настільних комп'ютерів або мати інші потреби в обміні повідомленнями на робочому столі.

Ось як використовувати WhatsApp на робочому столі чи ноутбуці.

Для всіх платформ: Використовуйте веб-додаток WhatsApp

На сьогоднішній день найшвидшим та найрізноманітнішим варіантом використання WhatsApp на комп’ютері є веб-програма WhatsApp. Використання WhatsApp Web не вимагає завантаженого програмного забезпечення для певної ОС, і натомість доступ до нього здійснюється через більшість браузерів, включаючи Safari, Chrome, Microsoft Edge, Opera та Firefox.

Крок 1: Перейдіть до веб-сайту WhatsApp через вибраний вами браузер.

Знімок екрана веб-сайту WhatsApp скріншот

Відкрийте потрібний браузер і перейдіть на веб-сайт WhatsApp. Ви помітите, що в ньому є QR-код. Цей код вам знадобиться пізніше, щоб підключити телефон до веб-сайту WhatsApp.

Крок 2: Відкрийте мобільний додаток WhatsApp на своєму телефоні та виберіть WhatsApp Web.

Знімок екрана мобільного додатка WhatsApp Web скріншот

Мобільний додаток WhatsApp доступний як для смартфонів Android, так і для iPhone. Відкрийте WhatsApp на своєму телефоні, а потім виберіть три вертикальні крапки Меню у верхньому правому куті екрана або виберіть Налаштування значок шестерні. У меню, що з’явиться, виберіть WhatsApp Web. Потім натисніть на чирок гаразд внизу екрана. Можливо, вас попросять дозволити WhatsApp мати доступ до камери вашого телефону: натисніть Продовжуйте - Вам може знадобитися відповісти на інші запитання щодо дозволів, щоб надати доступ. Екран вашого телефону тепер повинен виглядати як сканер QR-коду.

Крок 3: Підключіть телефон до веб-сайту WhatsApp, відсканувавши QR-код на комп’ютері разом із телефоном.

Знімок екрана QR-коду WhatsApp Scan скріншот

Тепер поверніться до робочого столу або ноутбука, щоб переглянути веб-сайт WhatsApp. Можливо, вам доведеться натиснути на Клацніть, щоб перезавантажити QR-код щоб перезавантажити QR-код для сканера телефону. Якщо ви плануєте часто використовувати WhatsApp Web на певному ноутбуці чи настільному комп’ютері, обов’язково поставте прапорець поруч Залиште мене в системі.

Тепер направте сканер QR-коду свого телефону на QR-код WhatsApp Web, щоб відсканувати код.

Крок 4: Тепер почніть використовувати WhatsApp на своєму ноутбуці чи робочому столі.

Знімок екрана WhatsApp Web step 4 скріншот

Після сканування QR-коду за допомогою телефону, веб-програма WhatsApp повинна негайно відкритися у вашому браузері та відобразити ваші контакти та останні чати. Клацніть на Повідомлення міхур в лівій частині екрана, щоб розпочати новий чат. Клацніть на Три крапки піктограми, щоб отримати доступ до ваших налаштувань, редагувати свій профіль або вийти. І якщо ви вперше використовуєте WhatsApp Web, ви також можете отримувати сповіщення про нові повідомлення, натискаючи Увімкніть сповіщення на робочому столі ліворуч на екрані.

Альтернативні методи

Настільні програми WhatsApp

Якщо ви віддаєте перевагу настільній версії WhatsApp для ноутбука або робочого столу, ви можете зробити це теж. Тільки майте на увазі, що він доступний лише для комп’ютерів з ОС Windows та Mac, тож якщо ви не використовуєте жодного з них, вам не пощастить. І вам все одно потрібно мати мобільний додаток WhatsApp, встановлений на вашому телефоні. Ви можете завантажити програми для настільних ПК WhatsApp безпосередньо з веб-сайту WhatsApp.

Рамбокс

Знімок екрана програм, що підтримуються Rambox скріншот

Припустимо, ви використовуєте кілька додатків та служб обміну повідомленнями, включаючи WhatsApp. У цьому випадку вам може знадобитися централізоване місце для одночасного доступу до них, а не просто завантажувати окремі програми або налаштовувати веб-програми для кожної окремої служби. Якщо вам потрібен додаток, що дозволяє одночасно користуватися всіма вашими службами обміну повідомленнями, тоді Rambox - чудовий варіант. Rambox - це "браузер робочої області", який дозволяє додавати до нього широкий спектр програм для продуктивності та служб обміну повідомленнями, щоб мати одну робочу область, яка дозволяє керувати повідомленнями та надсилати повідомлення з декількох програм обміну повідомленнями, таких як Slack, Skype, WhatsApp або Messenger .

Для тих, хто потребує нового способу організації робочого простору, Rambox може стати вашою економією. Він не тільки простий у використанні, але також має витончений дизайн для інструменту, який управляє безліччю додатків. Є також Режим "Не турбувати"щоб вас не засипали push-сповіщеннями кожну секунду дня.

Сама програма Rambox є безкоштовною для завантаження та використання та доступна для Windows, MacOS та Linux. Існують преміум-версії підписки Rambox, але безкоштовної версії, відомої як Community Edition, має бути достатньо, оскільки вона дозволяє використовувати з нею 99 програм, включаючи WhatsApp. Версія Pro становить 4 долари на місяць, якщо щорічно виставляється рахунок, і 5 доларів на місяць, якщо щомісяця виставляється рахунок, і дозволяє вам отримати доступ до всіх додатків із понад 600 додатків, які в даний час підтримуються Rambox.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found