Як захистити файл Excel паролем

Microsoft

Якщо ви користуєтеся комп’ютером, на вашому Mac або ПК, мабуть, є деякі документи Microsoft Excel, яких ви не хотіли б, щоб інші люди знаходили та читали.

Зрештою, Excel обслуговує не лише пересічну людину, а й підприємства, державні установи та мільйони людей по всьому світу. Незалежно від того, створюєте ви графіки, перетворюєте PDF-файли чи просто вводите рядки та рядки даних, найкращий спосіб захистити цю інформацію - це навчитися захищати файл Excel паролем.

Додавання пароля

Крок 1: У Excel відкрийте документ, який потрібно захистити паролем.

Крок 2: Клацніть Файл, після чого Інформація.

Крок 3: Далі натисніть Захист робочої книги кнопку. У спадному меню виберіть Шифрувати за допомогою пароля.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Крок 4: Потім Excel запропонує ввести пароль. Виберіть складний і унікальний і запишіть це у своєму менеджері паролів.

Найважливіше, що ви пам’ятаєте його або маєте доступ до його копії в безпечному місці, оскільки якщо ви забудете його, ви втратите доступ до файлу Excel, і відновлення його буде складним.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Відтепер при будь-якій спробі відкрити цей файл Excel запропонує ввести щойно вибраний пароль. Зверніть увагу, що цей пароль захищає лише цей окремий документ, а не кожен документ Excel на вашому ПК. Якщо ви хочете, щоб усі файли Excel мали подібний захист, вам потрібно буде захищати кожен файл окремо паролем або переглядати більш розширені засоби захисту.

Якщо ви хочете побачити, чи має файл Excel захист паролем чи ні, перевірте Вкладка Інформація для документа і подивіться на Захист робочої книги розділ. Він повідомить вам, чи потрібен пароль для його відкриття чи ні.

Тепер, коли ви захистили свої найважливіші файли паролем, можливо, варто подумати про додавання додаткових рівнів безпеки до вашої системи. Найпростіший спосіб захистити велику кількість записів - зашифрувати їх. На щастя, програми шифрування знайти не важко. Користувачі Windows 10 Professional мають вбудовану програму шифрування під назвою Bitlocker. Тим не менш, якщо ви хочете завантажити безкоштовну версію з безліччю параметрів налаштування для багатьох типів даних, ви можете спробувати завантаження з відкритим кодом Crypto Expert 8 або VeraCrypt.

Додаткові параметри безпеки

Excel Protect Поточний варіант аркуша

Excel також дозволяє застосовувати до вашого файлу більш налаштовані параметри безпеки, якщо це необхідно. Важливо знати, що роблять ці інші варіанти, щоб ви могли створити відповідну безпеку для свого проекту. Під Захист документа, ви знайдете кілька додаткових функцій, які можуть виявитися корисними:

Позначити як остаточний: Це позначить файл як завершений, що дасть іншим людям зрозуміти, що вони не повинні вносити жодних змін. Використання цього параметра дозволить ні проте захистіть дані за паролем, щоб він не забезпечував жодної безпеки.

Захист поточного аркуша: Це захистить вибраний на даний момент робочий лист паролем, щоб люди не могли вносити зміни. Це зручний варіант, якщо в книзі є лише один аркуш, який ви хочете захистити, і ви не проти, якщо люди можуть бачити інформацію - ви просто не хочете, щоб вони з чимсь возились. Ви помітите, що існує також можливість зробити це Структура робочого зошита, який захищає дані в книзі від змін, якщо у людей немає пароля.

Обмежити доступ : Якщо ви намагаєтесь обмежити файли Excel у діловому середовищі, це налаштування може бути хорошим варіантом. Організації зазвичай використовують це, щоб захистити документи від несанкціонованого доступу в їх рядах. Там, де ІТ створили шаблони безпеки, які по суті блокують файли Excel лише для певних людей або рангів, параметр Обмежити доступ застосовує їхні параметри. Режим зручний у великих організаціях, де деяким людям потрібен доступ до даних, але не всім потрібно вмикати та вимикати вальс навмання.

Додайте цифровий підпис : Додавання цифрового підпису підтверджує файл як справжню оригінальну версію. Відмінність корисна під час надсилання файлів іншим людям чи організаціям. Підпис також гарантує, що отримані вами документи залишаться незмінними. Це також допомагає шпигувати файли, коли ви надсилаєте їх цифровим способом.

Захист паролем - це перший зручний крок під час захисту електронних таблиць Excel. Але в деяких випадках цього буде недостатньо, щоб гарантувати безпеку ваших даних. Якщо вам потрібно заглибитися далі в безпеку файлів, наш посібник із шифрування також захистить ваші файли. Плюс ще одне про те, як розпочати з приховування файлів у Windows 10.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found