Як перевстановити Windows 7 на ПК

Як перевстановити Windows 7 OS PC - - Цифрові тенденції Якщо ви відчуваєте, що ваш ПК з Windows 7 загрожує постійним відставанням продуктивності, можливо, настав час перевстановити ОС. Від проблем з реєстром до шкідливого програмного забезпечення та переповнення великою кількістю непотрібного програмного забезпечення, нова інсталяція ОС може усунути кілька типових проблем. Якщо ваш ПК постачався із диска відновлення із заводу, він, швидше за все, має кілька різних варіантів перевстановлення, спрямованих на те, щоб налагодити роботу машини.

Не соромтеся ознайомитися з нашим керівництвом про те, як пришвидшити Windows. Крім того, якщо у вас виникають будь-які проблеми під час використання Windows 7, ми пояснюємо, як вирішити знайомі проблеми Windows 7 тут.

На жаль, Microsoft більше не пропонує офіційну підтримку для Windows 7, що залишає користувачам небагато варіантів, якщо їхні ПК стають пузатими. Як такий, Digital Trends не рекомендує що наші читачі використовують Windows 7 на своїх пристроях.

Підготуйте компакт-диск / послідовний ключ для Windows 7

Закінчивши встановлення Windows 7, ОС попросить ввести її CD / серійний ключ. Цей ключ дозволяє корпорації Майкрософт перевірити, чи є у вас законна, законна копія Windows 7, хоча оновлення більше не доступні. Уникнення постійних спливаючих вікон із Windows із проханням підтвердити встановлення за допомогою ключа також є приємним бонусом.

Обов’язково майте це під рукою - якби відновлення ПК або диск Windows 7 поставлявся у паперовій або пластиковій гільзі, швидше за все, ключ був би на цьому. Враховуючи, що Windows 7 більше не підтримується, цей ключ є єдиним способом отримати законну копію Windows 7 від Microsoft.

Як створити резервну копію даних

Незалежно від того, який тип інсталяції Windows ви вибрали, завжди є чудовою ідеєю зробити резервну копію даних перед початком процесу. Ознайомтеся з нашим посібником щодо створення резервної копії ПК, якщо ви віддаєте перевагу покроковому керівництву, або нашими найкращими найкращими безкоштовними програмами для резервного копіювання, якщо ви шукаєте кілька якісних варіантів, за допомогою яких можна створити резервну копію даних. Наявність додаткової копії ваших даних на зберігання ніколи не є поганою ідеєю, якщо в процесі встановлення щось піде не так.

Як налаштувати інсталяційний носій

Якщо у вас є копія диска, який спочатку постачався разом із комп’ютером, або інша копія Windows на CD або DVD, перейдіть на наступну сторінку, щоб дізнатись про типи встановлення. Якщо ні, спочатку потрібно створити перевстановлюючий диск Windows 7, завантаживши зображення на USB-накопичувач, або записавши його на DVD, про що ми розповімо нижче.

Як отримати копію Windows 7

Якщо у вас ще немає інсталяційного диска Windows, ви можете завантажити нову копію операційної системи від Microsoft. використовує для розміщення копій своєї ОС. Пам’ятайте, що для активації Windows 7 вам все одно знадобиться законний відповідний послідовний ключ.

Завантаживши відповідну версію Windows 7, перейдіть на цю сторінку інструмента для завантаження USB / DVD з Windows 7 і натисніть посилання для завантаження, розташоване під розділом Інсталяція на цій сторінці. Потім встановіть інструмент і дотримуйтесь вказівок на екрані. Запустивши інструмент, вам потрібно буде вибрати ISO-програму Windows 7, яку ви завантажили, а потім повідомити інструменту завантаження USB / DVD-системи Windows 7, чи хочете ви записати цей файл на флеш-пам’ять USB або DVD.Переінсталюйте Крок 1: Вибір файлу ISO

 

Як вибрати тип установки

Переконайтеся, що ваш новий інсталяційний диск Windows або USB-накопичувач вставлено у ваш ПК, а потім перезавантажте систему. Поки ваш ПК завантажується, ви отримаєте запит натиснути будь-яку клавішу для завантаження з диска або флеш-накопичувача. Зроби так. Опинившись програмою налаштування Windows 7, натисніть Встановити. Ви побачите один із двох варіантів встановлення - Оновлення і Спеціальний (розширений).

Вибір типу встановлення Windows 7

Якщо ви оберете Upgrade, Windows повинна залишити ваші файли та програми недоторканими, замінивши лише основні системні файли та змінивши деякі налаштування. Вибір оновлення по суті утримує вас від необхідності переінсталювати всі програми та відновлювати дані з резервної копії, але це не надає вашому ПК повного весняного очищення. Однак якщо ви виберете "Спеціально", ваші файли та програми не будуть збережені.

Призначення розділів диска для Windows 7

Хоча вам може бути доступний лише один варіант встановлення, який ви можете вибрати залежно від конфігурації вашої системи, у вас, швидше за все, буде встановлений невеликий розділ із написом Система зарезервований, якщо ви використовуєте Windows Vista або попередню версію Windows. Для початку виберіть, який диск або розділ ви хочете використовувати для нової інсталяції ОС. Вам слід утриматися від переформатування чи встановлення Windows на розділі System Reserved, хоча він, мабуть, буде занадто малим, щоб у будь-якому випадку містити повну інсталяцію ОС. Це зробить мінімізацію ймовірності виникнення будь-яких пов’язаних ускладнень. Оскільки перевстановлення Windows 7 - це вже нудний процес, вам не доведеться стикатися з будь-якими іншими проблемами.

Розгортання файлів Windows

Продовжуйте натискати програму встановлення, поки процес не розпочнеться. Копіювання файлів Windows та розширення файлів налаштування може зайняти деякий час, тому сміливо залишайте свій ПК на 15-20 хвилин. Ваш комп'ютер, швидше за все, перезавантажиться принаймні один раз під час процесу, але він повинен негайно завантажитися назад до програми встановлення та продовжити там, де він зупинився.

Завершення встановлення Windows 7

Пізніше під час процесу програма встановлення Windows 7 потребуватиме додаткових введень з вашого боку. Коли з’явиться відповідний запит, відповідайте на запитання, які Windows 7 задає вам. Вони, швидше за все, включатимуть такі деталі, як інформація про часовий пояс та інші налаштування користувача, які ви можете вибрати. Після запуску та запуску Windows 7 натисніть Windows Update і запускайте його знову і знову, поки ваша ОС не буде повністю оновлена.

На жаль, перевстановлення Windows 7 може бути досить втомливим процесом. На щастя, зрештою все це буде того варте. Після повного встановлення та оновлення Windows 7 ви повинні помітити, що машина працює швидше, ніж годину тому.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found