Як змінити пароль для Outlook

Якщо ви схожі на більшість користувачів комп’ютерів, ви, ймовірно, створили свій обліковий запис електронної пошти багато років тому і з тих пір не оновлювали свої дані для входу. Більшість служб електронної пошти, таких як Outlook, не вимагають оновлення, тому, якщо немає проблем із безпекою, більшість людей не турбуються про внесення змін.

Важливо знати, що зміна пароля Outlook на напіврегулярній основі може ефективніше захистити вашу інформацію. Навіть якщо ви не хочете часто міняти інформацію, знання того, як це зробити, є дуже важливим. Ось кроки, яких потрібно виконати.

Змініть пароль Outlook.com

Зміна пароля в настільному клієнті Outlook не змінює пароль постачальника послуг електронної пошти. Якщо ви використовуєте електронну пошту від Apple, Yahoo або Gmail у програмі Outlook, дотримуйтесь наших вказівок щодо того, як змінити пароль для цих служб, а потім перейдіть до розділу безпосередньо нижче, щоб дізнатися, як змінити облікові дані в самій програмі Outlook. Інші постачальники послуг електронної пошти вимагатимуть відвідати їхні веб-сайти, щоб змінити свої облікові дані.

Якщо ви використовуєте електронну адресу Outlook, виконайте наведені нижче дії.

Крок 1: Увійдіть на сторінку безпеки Microsoft

Відвідайте спеціальну сторінку безпеки Microsoft і увійдіть. Виберіть Захист паролем з інформаційної панелі та дотримуйтесь вказівок на екрані.

зміна пароля Outlook - -

Крок 2: Виберіть новий пароль

На наступній сторінці буде запропоновано ще раз підтвердити поточний пароль, а також ввести новий пароль. Виберіть щось унікальне, безпечне та довге - мішайте цифри, спеціальні символи, а також малі та великі літери - і вводьте це двічі за запитом. Потім вдарив синій Зберегти кнопку.

І це все! Ви змінили пароль Outlook.com. Якщо ви використовуєте поштовий клієнт Outlook, прочитайте наступний розділ, щоб дізнатись, як змінити там свій пароль.

Змініть пароль клієнта Outlook

Якщо ви змінили пароль у постачальника послуг електронної пошти і хочете переконатися, що ваш поштовий клієнт Outlook знає його, виконайте наведені нижче дії, щоб змінити його.

Примітка: Якщо ви використовуєте обліковий запис електронної пошти, відмінний від Outlook, вам знадобиться пароль програми. Ви можете отримати допомогу щодо пошуку або створення цих файлів на відповідних сторінках Yahoo, Gmail та Apple.

Крок 1: Відкрийте налаштування облікового запису Outlook

Запустіть програму Outlook. Після завантаження виберіть Файл у верхньому меню, а потім - Налаштування аккаунта, і потім Налаштування аккаунта знову у спадному меню.

Крок 2: Змініть пароль

Якщо у вас є передплата на Office 365, яка надає піврічні оновлення або автономну версію клієнта Outlook, виберіть електронну адресу, яку потрібно змінити, клацніть Зміна, а потім введіть ваш новий пароль у відповідні поля. Потім клацніть Готово.

За словами Microsoft, якщо у вас є передплата на щомісячне оновлення для Office 365, вам слід замість цього вибрати Файл> Налаштування облікового запису> Оновити пароль. Потім змініть пароль і натисніть гаразд .

Крок 3: Переконайтесь, що він працює

Можливо, найважливішим кроком до зміни пароля є переконання, що він зрештою працює. Ви можете перевірити це, закривши меню та знову відкривши Outlook. Натисніть кнопку Надіслати / Отримати, щоб переконатися, що всі ваші електронні листи надійшли. Якщо вони це роблять, ви успішно завершили процес. Якщо ви не можете отримати свої електронні листи, можливо, ви захочете переконатися, що правильно ввели новий пароль.

Якщо ви використовуєте електронну пошту Gmail, Yahoo або Apple, можливо, вам доведеться використовувати пароль програми цієї служби замість пароля для входу. Щоб дізнатись більше про це, натисніть ці посилання для Yahoo, Gmail та Apple.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found