Скільки коштує Дісней +? Пояснення планів, цін та особливостей

Ви хочете випити, подивитися деякі улюблені фільми про дитинство або зайняти своїх дітей на пару годин? Disney + може бути ідеальним рішенням.

Якщо ви плануєте придбати підписку або навіть скористатися безкоштовною пробною версією, ось що вам слід знати про ціну, плани та різні спеціальні функції потокової служби.

Все, що ви можете транслювати: 7 або 70 доларів

Огляд капітана Марвела

Модель ціноутворення Disney + проста: за 7 доларів на місяць (або 70 доларів на рік) ви отримуєте все, що може запропонувати Disney +. Інших рівнів обслуговування та інших щомісячних цін немає. Немає мінімальних зобов’язань отримати цю ціну, і ви можете будь-коли скасувати.

Хоча каталог Disney + ще не такий глибокий і не такий широкий, як каталог Netflix або Amazon Prime Video, Дісней переконуєсь, що ви отримаєте багато чудових функцій, які можна компенсувати, зростаючи при виборі вмісту.

Підпишіться на Disney + зараз

Кожен обліковий запис може транслювати дозвіл до 4K із HDR у фільмах та шоу, які підтримують ці стандарти. У деяких назвах HDR використовується Dolby Vision, який пропонує навіть кращу якість зображення, ніж HDR10, базовий формат HDR. Dolby Atmos також виглядає, хоча назви, які підтримують цей дивовижний формат об'ємного звучання, обмежені новими постановками.

Ви можете запускати до чотирьох одночасних трансляцій, що має допомогти, коли родина не може домовитись, що дивитись. Маючи до семи профілів користувачів в одному обліковому записі, у вас не виникне труднощів з підтримкою рекомендацій, актуальних для кожного члена сім’ї, і навряд чи ви почуєте крик про те, хто мчав попереду в останньому сезоні обраного випивки.

Ще більше з Хулу

Але почекайте, є ще більше! Оскільки Disney є власником Hulu, придбавши 21st Century Fox, ви можете додати підписку Disney + на свій рахунок Hulu. Ціна залишається незмінною, але ви можете спростити своє потокове життя, отримавши доступ до обох каталогів вмісту в одному інтерфейсі користувача.

Більш того, з ESPN

Угода UFC 237 ESPN Plus PPV

Говорячи про пакети, не забуваємо, що Disney володіє більшістю акцій одного з найбільших брендів у спортивному мовленні: ESPN. Отже, кмітливі керівники Діснея вирішили, що вам потрібна винагорода, якщо ви ввійдете в олл-ін з потрійною грою потокових послуг компанії. Поєднання трьох пакетів само по собі не є дорогим. Але якщо ви підпишетесь на Disney +, ESPN + та Hulu, ви зможете заощадити 5 доларів на місяць на окремих витратах на ці послуги. Усі троє зароблятимуть вам лише 13 доларів на місяць. Якщо вам потрібен вміст Діснея для дітей, а також спорт і більше вмісту для дорослих, потрійна гра - відмінна угода. Нам також подобається, що ви можете отримати доступ до всіх служб через єдиний інтерфейс.

Безкоштовно з Verizon

Якщо ви не хочете платити за Disney + і є клієнтом Verizon, можливо, вам пощастить. Усі поточні та нові абоненти Verizon з необмеженим тарифом на передачу даних отримують Disney + на рік абсолютно безкоштовно. Пропозиція також діє для клієнтів широкосмугового зв’язку Fios та 5G. Тільки не забудьте скасувати підписку. Після закінчення 12-місячної пробної версії ви отримаєте рахунок за Disney + за звичайною ставкою. Проте ми не можемо сказати, що це не вартує ціни.

Потрібно більше?

Можливості одночасного потокового передавання та вміст для всієї родини можуть змусити вас підписатись на весь пакет потокових послуг Діснея. Але якщо ваша цікавість Діснея + триває, у нас є багато чудового висвітлення. Ці статті в найкоротші терміни зроблять вас експертом Disney +.

  • Disney +: наш перший погляд на новий вражаючий стример Діснея на 7 доларів
  • Disney +: Ось що ми знаємо на сьогодні про майбутню послугу потокового передавання
  • Netflix проти Disney +: Чи може Мишиний Дім звільнити короля потокового відео?
  • Ось як можна заблокувати Disney + за нижчою ціною та отримати рік безкоштовно
  • Disney +: На сьогодні все, що надходить до потокової служби
  • Дісней + переконливий, але сховище Marvel Comics може зробити його нестримним
  • WandaVision: Все, що ми знаємо про серіал Дісней + від Marvel
  • Сокіл та зимовий солдат Marvel: Все, що ми знаємо про серіал Disney +
  • Серія Локі від Marvel: Все, що ми знаємо про шоу Disney +
  • MCU стає дивнішим, оскільки виділення She-Hulk та Moon Knight встановлені для Disney +

Останні повідомлення