Facebook читає повідомлення, які ви надсилаєте через Messenger

Після скандалу з Cambridge Analytica, який сколихнув довіру громадськості до гіганта соціальних мереж Facebook, засновник та генеральний директор компанії представив ще більше інформації про те, як Facebook взаємодіє з даними своїх користувачів. В інтерв’ю Ezra Klein від Vox Цукерберг зазначив, що система Facebook здатна визначати „те, що відбувається” в додатку Messenger. Він додав, що коли знайдені "сенсаційні повідомлення", "ми зупиняємо ці повідомлення від проходження".

Звичайно, це породило значні питання щодо того, наскільки Facebook контролює свій популярний додаток для спілкування в чаті, а пізніше компанія повідомила Bloomberg, що, хоча розмови Messenger вважаються приватними, „Facebook їх сканує і використовує ті самі інструменти для запобігання зловживанням, що і там в соціальній мережі загалом ".

У соціальній мережі зазначили, що весь вміст на сайті повинен відповідати ідентичним "стандартам спільноти". Повідомлення або повідомлення, які, як видається, суперечать цим стандартам, можуть повідомляти колеги-користувачі, і в цьому випадку команда “громадських операцій” компанії проводить огляд. Іноді автоматизовані інструменти також проводять огляд.

"Наприклад, у Messenger, коли ви надсилаєте фотографію, наші автоматизовані системи сканують її за допомогою технології відповідності фотографій для виявлення відомих зображень експлуатації дітей, або коли ви надсилаєте посилання, ми скануємо її на наявність шкідливого програмного забезпечення або вірусів", - сказала представник Facebook Messenger у заява. "Facebook розробив ці автоматизовані інструменти, щоб ми могли швидко зупинити жорстоку поведінку на нашій платформі".

Facebook також зазначив, що способи, за допомогою яких Messenger розглядає повідомлення користувачів, насправді "дуже схожі на ті, якими сьогодні користуються інші інтернет-компанії".

Однак інший великий чат-додаток, що належить Facebook, пишається тим, що не може повністю прочитати вміст, надісланий через його платформу. WhatsApp, який Facebook придбав у 2014 році, може похвалитися наскрізним шифруванням, а це означає, що WhatsApp взагалі не може читати повідомлення. Хоча Messenger має зашифровану опцію, користувачі повинні вибрати її та увімкнути.

Нещодавно Facebook оновив свою політику щодо даних і виклав нові умови надання послуг, щоб демістифікувати правила щодо Facebook та пов'язаних з ними служб - зокрема, Messenger та Instagram. Ми висвітлили цей крок компанії тут. А у своєму дописі в блозі мережа написала: «Ми краще пояснимо, як ми боремося зі зловживаннями та розслідуємо підозрілу діяльність, зокрема, аналізуючи вміст, яким діляться люди».

Останні повідомлення