Як зробити ковадло в Minecraft

Ви можете використовувати таблицю для крафта, щоб створити що завгодно Minecraft, від мечів до перемикачів та всього іншого. Але є ще один тип інструменту для крафта, який ви можете використовувати для виготовлення та ремонту зачарованої зброї та броні. Ми покажемо вам, як зробити ковадло в Minecraft так ви зможете створювати круті предмети, чого просто не можна зробити в таблицях для крафта та чарівництва.

Перш ніж зануритися, потрібно багато чого врахувати, працюючи з ковадлом у режимі виживання. Ви не можете просто створити зачаровану зброю і бути в дорозі. Існує пов'язана з цим вартість XP, яка може заблокувати приворот або ремонт, поки ви не отримаєте більше досвіду. Однак, якщо ви граєте в творчому режимі, фактична вартість XP не зважує вас, незважаючи на те, що наковальня показує інше.

Майнкрафт залізна руда

У цьому посібнику немає довгого списку інгредієнтів. Все, що вам потрібно для початку, - це залізняк, а потім ви переходите до виплавки залізних злитків, виготовлення блоків заліза, а потім складання обох для виготовлення ковадла.

Виплавки залізних злитків

Злитки заліза для виплавки Minecraft

У печі потрібно виплавляти залізну руду, щоб створити залізні злитки. Ви можете знайти залізну руду, розташовану на 5-25 блоків під поверхнею. Ці блоки мають золотисті та засмаглі плями, як показано вище.

Крок 1: Відкрийте свою піч.

Крок 2: Помістіть залізну руду на верхній квадрат.

Крок 3: Помістіть паливо на нижній квадрат, наприклад, дерево, вугілля або вугілля - все, що горить.

Крок 4: Перетягніть отриманий залізний злиток вниз у свій інвентар.

Примітка: Як показано вище, ви можете вставити в піч кілька блоків залізної руди та палива. Він буде продовжувати виплавляти залізні злитки, поки не вичерпаються один або всі ресурси.

Зрештою, вам потрібно виплавити 31 залізних злитків: 27, щоб створити три блоки заліза (по дев'ять в кожному) і ще чотири, щоб зробити ковадло.

Ремісничі блоки із заліза

Minecraft Craft Block of Iron

Для створення цих блоків заліза вам знадобиться багато залізних злитків!

Крок 1: Відкрийте таблицю крафтів.

Крок 2: Помістіть по одному залізному злитку на кожен квадрат в сітці для виготовлення, загалом дев'ять залізних злитків.

Крок 3: Перетягніть отриманий блок заліза вниз у свій інвентар.

Крок 4: Повторіть ці кроки ще два рази, щоб створити три блоки заліза, які вам потрібні.

Вироби ковадло

Minecraft Create Anvil

Тепер ми можемо виготовити цю наковальню і подивитися, про що вона.

Крок 1: Відкрийте таблицю крафтів.

Крок 2: Помістіть по одному блоку заліза на всі три квадрати у верхньому ряду.

Крок 3: Помістіть один залізний злиток на центральний квадрат у середньому ряду.

Крок 4: Помістіть по одному залізному злитку на всі три квадрати нижнього ряду.

Крок 5: Перетягніть отриманий ковадло у свій інвентар.

Тепер, коли у вас є ковадло, вам потрібно зрозуміти механіку використання цього інструменту перед тим, як відкривати його вперше.

Ремонти

На перший погляд, ви могли б подумати, що ваша нова ковадла ідеально підходить для ремонту всієї зброї та обладунків. Але це зовсім не так. Ось що ви можете зробити і де щодо ремонту:

Таблиця інвентарю або крафта

  • Відремонтуйте за допомогою однакових, не зачарованих предметів.

Ковадло

  • Відремонтуйте за допомогою цільового незачарованого предмета та його кореневого інгредієнта.
  • Відремонтуйте, використовуючи зачарований предмет і його кореневий інгредієнт.
  • Відремонтуйте за допомогою цільового зачарованого предмета та ідентичного предмета (зачарованого чи незачарованого).

Зачаровує

Ви можете використовувати ковадло, щоб додати чарів до зброї та броні. Перевага використання цього інструменту над таблицею чарів полягає в тому, що ви можете чарувати предмет до шести разів - лише один раз на таблиці чарів. Тут немає вартості лапіру, і ви також можете зачарувати більш широкий спектр інструментів.

Недоліком є ​​те, що ковадло врешті-решт розбивається, і ви повинні мати книгу чарів, які обидва не стосуються Таблиць чарів. Ковадло також вимагає вищої вартості XP.

XP - це як валюта

Minecraft геймерам, які грають у творчому режимі, не потрібно турбуватися про рівні та валюту. Ви можете просто відремонтувати та зачарувати зброю, броню та інструменти, не замислюючись.

Режим виживання справді копається у важкій крихті MinecraftОднак механіка. На перший план вирівнюється система вирівнювання, яка передбачає збирання маленьких зелених кульок від падаючих мобів і з пляшок чарів. У свою чергу, цей зібраний досвід можна використовувати як валюту для витрат на ремонт та приворот.

Загальна вартість використання ковадла залежить від предмета. В основі - Попереднє покарання за роботу, яке додає штраф XP за кожну модифікацію предмета. Формула така 2n - 1 тоді як «2» - це два базові рівні покарання за роботу за кожну модифікацію, а «n» - кількість попередніх модифікацій. Наприклад, якщо меч перероблено п’ять разів, отриманий штраф становить 31:

2 х 2 х 2 х 2 х 2 = 32 - 1 = 31

Це означає, що з вашого поточного пулу XP буде вирахувано 31 XP. Наприклад, якщо у вас лише 20 XP, а ремонт зброї коштує 7 XP, ви зменшитеся до 13 XP. У режимі виживання ви не можете витратити більше 39 XP, оскільки ковадло відображатиме вартість червоним текстом у порівнянні із зеленим (або читатиметься "занадто дорого"). Ці цифри не мають значення у творчому режимі.

У випуску для Java ця вартість буде позначена як Вартість чарів тоді як Bedrock Edition перераховує це як Вартість XP. Ця мітка та пов’язана з цим вартість з’являються в ковадлі, коли ви вставляєте предмет в обидва слоти.

Всі новинки починаються з штрафу 0 XP. Ось короткий довідник:

# або переробляєШтраф
00
11
23
37
415
531
663
7127

Майте на увазі, що це стосується одного предмета, який ви кидаєте в ковадло. Один предмет може мати конкретне покарання за попередню роботу, а другий - інший штраф за попередні роботи, в результаті чого комбінований предмет може коштувати різну суму штрафу, ніж показана на графіку.

Використання ковадла може ускладнитися

Сітка ковадла Minecraft

Перш ніж копати глибше, нам слід з’ясувати три квадрати ковадла:

Лівий (синій) - Цільова пункт. Ви модифікуєте все, що розміщуєте на цьому квадраті. Однак механічно, ви додаєте його до того, що ви розмістите на середньому квадраті. Це важливо пам’ятати.

Середній (червоний) - Жертва пункт. Це те, що ви використовуєте для модифікації елемента "Ціль" у лівому квадраті. Це може здатися трохи дивним, якщо ви ремонтуєте зачарований меч, але ви просто жертвуєте цим предметом і переносите зачарування та залишок міцності на предмет Ціль.

Праворуч (зелений) - Отриманий вами елемент.

Ось приклад використання чотирьох зачарованих книжок та нового діамантового меча.

  1. Fire Aspect II + Unbreaking III = 3XP (вартість 4XP сторнута)
  2. Чіткість V + Knockback II = 2XP (вартість 5XP сторнута)
  3. Чіткість V / Knockback II + Fire Aspect II / Unbreaking III = 9XP
  4. Новий діамантовий меч + Зачарована книга (усі чотири перераховані вище) = 17XP
  5. Перейменувати Зачарований алмазний меч = 8XP

Оскільки Unbreaking III і так коштував 3XP, додавання Fire Aspect II не збільшило вартість. Додавання різкості V до Knockback II не призвело до збільшення вартості понад 2XP, але якби книги були перевернуті, ми заплатили б 5XP за додавання Knockback II до різкості 5 рівня.

То як Minecraft розрахувати ці покарання? Це складно, але тут ми докладаємо максимум зусиль, щоб пояснити. Чари мають окремі, встановлені множники для книг та предметів. Наприклад, множник для Fire Aspect - два для книги та чотири для предмета. Порушення - це один для книги та два для предмета.

Коли ми додаємо Fire Aspect II до Unbreaking III, вартість становить лише 3XP, оскільки Unbreaking III вже коштує 3XP (він же рівень 3), і ми множимо на одиницю. Якщо ми додамо Unbreaking III до Fire Aspect II, то математика має рівень 2 x 2 = 4XP.

Що робити, якщо ви використовуєте меч і книгу? Якщо наш алмазний меч новий, то він не мав попередніх покарань (нуль). Додайте його до Fire Aspect II, і математика все ще буде рівнями 2 х 2 = 4 завдяки зачарованій книзі. Якщо ми розмістимо отриманий алмазний меч із Вогонь Аспектом II на лівому квадраті та Відбиттям II на другому квадраті, вартість буде 3XP. Чому? Меч тепер має 1XP покарання, книга має 2XP покарання, і множник один. Таким чином, математика - рівень 1 + рівень 2 = рівень 3 x 1 = 3XP.

Що робити, якщо вам потрібно відремонтувати меч Fire Aspect II? Вартість 9XP. Це тому, що Fire Aspect II має множник на чотири при використанні з предметами, а сам меч тепер має рівень 1. Математика тоді матиме рівень 2 x 4 = 8XP (приворот) + 1XP (меч) = 9XP загалом. Меч, який ми додали в суміш, оскільки ціль не мала попередніх покарань.

Ваш мозок ще не тане? Пам'ятати тебе абсолютно потрібно розмістити предмет із найнижчим покаранням у середньому квадраті. Все, що розміщено на лівому квадраті - зброя, меч або книга - є додано до елемента середнього квадрата. Якщо ви зачаровуєте зброю або броню, вона все одно може вийти лише на ліву площу.

Загалом, наш приклад об’єднав чотири зачаровані книги, застосував останню книгу до нового діамантового меча, а потім перейменував її. Загалом, це коштувало нам 39XP. Звичайно, ми могли б заощадити трохи XP-вартості, назвавши алмаз S = меч спочатку на 1 XP, поєднавши книги того самого рівня зачарування, а потім застосувавши до нашого меча томограф із чотирма чарами.

На Вікімеханізмі Механіки Коваля є зручна таблиця, де перераховані всі привороти та покарання. Інший зручний інструмент в Інтернеті може розрахувати вашу вартість ковадла XP після того, як ви введете об'єкти Target і Sacrifice та їхні поточні штрафи. Цей останній інструмент може допомогти вам зрозуміти, чому за поєднання двох предметів застосовується певний штраф у XP.

З усіма обчисленнями не можна говорити, давайте подивимось, як насправді використовувати ковадло.

Ремонт ковадлом

Minecraft Anvil Repair Golden Sword

Для ремонту потрібен ідентичний предмет або базовий інгредієнт. Наприклад, якщо ви ремонтуєте дерев’яний меч, вам потрібен ідентичний дерев’яний меч або дерев’яний брусок. Золотий меч вимагає іншого золотого меча або золотого злитка, як показано вище.

Крок 1: Відкрий ковадло.

Крок 2: Помістіть предмет, який вам потрібно відремонтувати, у лівій квадраті цілі.

Крок 3: Помістіть ідентичний предмет або кореневий інгредієнт у середній квадрат жертви.

Примітка: Ви не можете відремонтувати дерев’яний меч золотим мечем тощо.

Крок 4: Перетягніть відремонтований предмет вниз у свій інвентар.

Крок 5: Повторюйте за необхідністю, поки ваш цільовий предмет не досягне повної міцності.

Перейменувати за допомогою ковадла

Ковадло Minecraft перейменувати Золотий меч

Це коштує один рівень штрафу плюс усі попередні штрафи за роботу. У цьому випадку ми використали золотий меч із покаранням 1XP, що призвело до загальної вартості @XP. Очевидно, нам потрібно піти, щоб убити всіх скелетів, що виховуються надворі, щоб отримати більше XP!

Крок 1: Відкрий ковадло.

Крок 2: Помістіть свій предмет у лівому цільовому квадраті.

Крок 3: Виділіть текстове поле та введіть нову назву.

Крок 4: Перетягніть перейменований предмет вниз у свій інвентар.

Зачаруй ковадлом

Попередня Наступна 1 з 3 Ковадло Minecraft зачаровує сталевий меч Причаруйте Кам'яний меч Minecraft Anvil Enchant Enchanted Sword Зачаруйте Зачарований меч Minecraft Anvil Combine Зачаровані мечі Поєднайте Зачарований меч

Крок 1: Відкрий ковадло.

Крок 2: Помістіть предмет, якого хочете зачарувати, у лівій квадраті цілі. Цей предмет вже може мати попереднє зачарування. Ви також можете вставити книгу чарів, якщо ви прагнете поєднати дві книги.

Крок 3: Помістіть ідентичний предмет або книгу чарів на середній площі жертв.

Крок 4: Перетягніть зачарований предмет вниз у свій інвентар.

Останні повідомлення