Як знайти завантаження на своєму смартфоні iOS або Android

Через деякий час смартфони можуть стати портативними електронними портфелями. Вони не тільки мають потрібні нам інструменти, але і щодня завантажують в них стоси фотографій, файлів, відео та інших засобів масової інформації. Хоча засоби масової інформації таємно завантажуються на наші мобільні пристрої, проте потрібно усвідомлено докласти зусиль, щоб насправді знайти, де завантаження містяться на наших телефонах.

Цей посібник пояснює, як саме знайти завантажені файли на телефонах iPhone та Android, включаючи мобільні телефони Samsung та Google Pixel. Тут детально викладено, де шукати та що робити, щоб отримати доступ до завантаженого носія інформації.

Як знайти завантаження на iPhone

Головний екран iPhoneЕкран огляду файлів iPhoneПапка завантаження файлів iPhone

Якщо у вас є iPhone, перейдіть до програми Файли, щоб знайти завантажені файли. Файли можна використовувати для зберігання всього, від фотографій до збережених пісень GarageBand. Якщо ви щось завантажили раніше, ви майже впевнені, що знайдете його там. Ось як:

Крок 1: На головному екрані натисніть Файли.

Крок 2: Якщо вас не відразу відвезуть до Перегляньте торкніться значка Перегляньтезначок папки внизу праворуч на екрані.

ВсерединіПерегляньте ви побачите ряд варіантів, перелічених у Місцезнаходження:

  • Хмара: Торкніться iCloud, Google Drive, Dropbox, Amazon Drive, або будь-який інший хмарний доступ для доступу до файлів, що зберігаються в цих облікових записах.
  • Місцеві: Торкніться На моєму телефоні , щоб переглянути всі файли, завантажені на пристрій.
  • Нещодавно видалено: Відкрийте цю папку, щоб шукати файли, які ви могли випадково видалити.

Крок 3: Торкніться iCloud Drive.

Крок 4: Торкніться Завантаження на наступному екрані.

Якщо ви все ще не можете знайти те, що шукаєте, торкніться рядка пошуку та введіть ім’я завантаженого файлу. І якщо ви не пам’ятаєте точної назви, ви можете ввести кілька перших літер, що запропонує програмі запропонувати можливих кандидатів.

Як знайти завантаження на телефонах Samsung

Домашній екран Samsung GalaxySamsung Galaxy Мої файлиПанель пошуку Samsung GalaxyЗавантаження Samsung Galaxy

Для смартфонів Samsung застосовується майже той самий принцип, але з дещо іншими назвами.

Крок 1: Відкрийте панель програм і натисніть на Мої файли або відкрийте Samsung папку та отримати звідти доступ (залежить від телефону).

Крок 2: Під Категорії, торкніться Завантаження.

Примітка: Мої файли додаток також надає інші категорії, які розділяють файли на типи: Зображення, Відео, Аудіо, Документи, і Інсталяційні файли. Перевірте ці категорії, якщо ви не можете знайти свої файли за допомогою Завантаження категорії.

Ви також можете використовувати Пошук поле в шухляді програми, щоб знайти конкретне завантаження.

Як знайти завантаження на телефонах Google Pixel

Картка для завантаження файлів AndroidФайли Android Переглядайте завантаженняСписок завантажень файлів Android

Технічно ці кроки стосуються Google Файли додаток, який можна використовувати на будь-якому телефоні Android, а не лише на серії Google Pixel.

Крок 1: Відкрийте панель програм і торкніться значка Файлидодаток.

Крок 2: Чистий вкладка відкривається за замовчуванням. Прокрутіть вниз і торкніться значка Завантажені файли картки. Або натисніть на Перегляньте внизу додатка, а потім - Завантаження на наступному екрані. Обидва ведуть до одного місця.

На Завантаження екрані, ви можете переключатися між режимами ескізів та списку. Поруч із цією кнопкою є піктограма "Більше" із трьома крапками, що відображає спадне меню Сортувати за і Вибрати все варіанти.

На форумах в Інтернеті невелика частина власників Google Pixel повідомила про неможливість знайти завантажені фотографії або файли в додатку Файли. Зазвичай це результат проблеми з дозволами, пов’язаної з використанням програми Google для завантажених зображень.

Щоб її вирішити, перейдіть до Налаштування> Програми> Google> Дозволи.Далі переконайтесьЗберіганнядозвіл увімкнено. Якщо цього не сталося, завантажені файли надалі надсилатимуться в окремий системний каталог.

Як знайти завантаження на телефонах Android

Пошук завантажень на інших телефонах Android слідує практично за тим самим робочим процесом, що і пошук на телефонах Google Pixel або Samsung. Однак, залежно від моделей та виробників, назва програми може відрізнятися.

Як правило, потрібно зробити наступне:

Крок 1: Відкрийте програму шухляда.

Крок 2: Відкрийте диспетчер файлів телефону, який матиме ім’я типу Мої файли, Файли, Завантаження, або Файловий менеджер.

Крок 3: Торкніться значка Завантаженняпапку.

Примітка: У деяких випадках вам може знадобитися натиснути Внутрішня пам’ятьперед тим, як дійти до цього моменту.

Якщо файл, який ви шукаєте, відсутній Завантаження, спробуйте іншу папку або спробуйте скористатися рядком пошуку.

Не забувайте про сторонні програми

Завантаження Netflix Марк Коппок / Цифрові тенденції

Нарешті, варто згадати, що деякі конкретні програми зберігають завантаження у власних внутрішніх папках. Наприклад, ви можете знайти завантаження Netflix, відкривши програму Netflix, торкнувшись значка меню у верхньому правому куті екрана та вибравшиМої завантаження.

В певних випадках інші програми можуть робити те саме. Це стосується iPhone та телефонів Android. Отже, якщо ви завантажили файл через певний додаток, спробуйте відкрити його, якщо ви не можете знайти завантаження в звичайних місцях.

Останні повідомлення