Як створити контактну групу на iPhone

Якщо ви намагаєтеся домовитись про вечірку чи групову поїздку, надсилання SMS-повідомлень кожній людині окремо може зайняти серйозно багато часу. На жаль, iOS не пропонує простий спосіб створити групу контактів на iPhone. На щастя, створити групи контактів, як Apple задумала, так само просто, як пиріг з iCloud. Також в App Store є кілька безкоштовних програм, які можуть вам допомогти.

У цьому посібнику ми розглянемо тонкощі створення контактної групи за допомогою iCloud та запропонуємо короткий підручник про те, як створити контактну групу на iPhone за допомогою популярного додатка Групи.

Подальше читання

  • Кращі програми для iPhone
  • Як отримати видалені текстові повідомлення на iPhone
  • Як скинути iPhone до заводських налаштувань

Як створити контактну групу за допомогою iCloud (крос-платформна)

Крок 1: Зайдіть на iCloud.com і увійдіть до свого облікового запису iCloud, використовуючи свій Apple ID та пароль. Потім виберіть Контакти, щоб переглянути список ваших поточних контактів.

Створити групу контактів для iPhone в iCloud

Крок 2: Виберіть значок плюса в лівому нижньому куті та натисніть Нова групау спливаючому меню. Крім того, ви можете двічі клацнути порожній сірий простір, щоб швидко створити нову групу.

Створити групу контактів для iPhone в iCloud

Крок 3: Далі назвіть групу та клацніть де-небудь поза текстовим полем, щоб зберегти її. Якщо ви хочете змінити ім’я, двічі клацніть на ньому та введіть нове ім’я групи.

Створити групу контактів для iPhone в iCloud

Крок 4: Щоб додати контакти до певної групи, виберіть Усі контакти у верхній частині Контакти і натисніть і перетягніть потрібні контакти у відповідну групу.

Створити групу контактів для iPhone в iCloud

Крок 5: Щоб видалити з групи цілу групу або лише один контакт, виберіть її, клацніть піктограму шестірні в нижньому лівому куті та виберітьВидалити. Майте на увазі, що це лише видаляє контакт із групи; видалення групи не видаляє контакти всередині.

Створити групу контактів для iPhone в iCloud

Крок 6: Ваша група автоматично синхронізується зі списком контактів вашого iPhone. Щоб скористатися новою групою, натисніть Контакти на вашому iPhone і виберітьГрупиу верхньому лівому куті вашої сторінки контактів, потім перевірте групи, які ви хочете використовувати, і виберіть Готово.

Крок 7: Якщо ви випадково видалите групу або контакт із групи, ви завжди можете скористатися iCloud для її відновлення. Для цього увійдіть до свого облікового запису iCloud в Інтернеті та натисніть Налаштування. Опинившись там, ви побачите безліч варіантів відновлення контактів, файлів, нагадувань, календарів та закладок підРозширенийрозділ.

Створивши подібну групу, ви можете надіслати їй повідомлення. Для цього відкрийтеПовідомленняі створити нове повідомлення. ВКому:поле, починайте вводити назву групи, а потім натисніть на неї. Потім напишіть своє повідомлення та надішліть.

Порада: Нехай ваш iPhone автоматично синхронізується з iCloud. Таким чином, коли ваш телефон підключений до комп’ютера, для ваших груп буде автоматично створено резервну копію в iCloud.

Як створити контактну групу за допомогою Групи (додаток)

Групи - це безкоштовна програма, доступна в App Store, яка дозволяє створювати групи без комп’ютера.

Крок 1: Відкрийте App Store на своєму iPhone, натисніть Пошук внизу та введіть Групи в полі пошуку вгорі. Після цього виберіть Групи у верхній частині отриманого списку та торкніться значка Отриматиперед натисканнямВстановити.

Крок 2: ЗапускГрупи, а на головній сторінці виберіть Додати нову мітку.

Крок 3:На сторінці Нова група дайте назву своїй контактній групі та виберіть Немає контактів - додайте деякі. Потім виберіть людей, яких ви хотіли б включити. Торкніться Готово додавши бажаних людей. Ліворуч від назви вашої групи є синій символ, яким ви можете торкнутися, щоб персоналізувати піктограму вашої групи. Коли ви закінчите, натисніть Готово у верхньому лівому куті. Майте на увазі, що ви можете додати одну людину до кількох груп.

Крок 4: Щоб додати або видалити людей до існуючої групи та з неї, натисніть на назву групи та виберіть Управління у верхньому правому куті. Потім прокрутіть і виберіть контакти, які потрібно додати або видалити. Після закінчення натиснітьГотово у верхньому лівому куті, а потім назву групи вгорі, щоб повернутися на головну сторінку.

ICloud може зробити багато речей, тому, якщо ви новачок у iOS, не забудьте ознайомитися з нашим посібником щодо використання iCloud. Пам’ятайте, що iCloud зберігає вашу інформацію на серверах Apple, і вона потенційно вразлива до злому. Ми рекомендуємо використовувати двоетапну перевірку, щоб підсилити безпеку iCloud.

Останні повідомлення