Як скинути шпильку на Google Maps

Шпильки - це зручна функція Карт Google, яка дозволяє зберегти місце. Ви можете впустити шпильку, щоб зберегти адресу, або позначити місце, якщо воно не має адреси або якщо адреса неправильна. Ваші шпильки допоможуть вам знову перейти до цих місць, і ви також можете поділитися ними з друзями, щоб вказати місце зустрічі.

Викинути шпильку на Google Maps дуже просто. Ось як це можна зробити на мобільному та настільному комп’ютері.

Подальше читання

  • Як користуватися Google Maps
  • Карти Apple проти Карт Google

Випадання шпильок на Картах Google на мобільному

Остання версія Google Maps значно полегшила викидання шпильки з вікна пошуку - насправді, вона автоматично опускається, незалежно від того, хочете ви цього чи ні. Передбачається, що якщо ви шукаєте певну адресу, ви хочете, щоб там була вкинута булавка. Отже, коли ви використовуєте вікно пошуку для пошуку адреси, розраховуйте на те, що там автоматично зберігається шпилька. Вам все одно потрібно натиснути та утримувати, якщо ви використовуєте інтерфейс карти замість вікна пошуку, щоб знайти місце.

Як скинути шпильку в Google MapsКарти Google скидають шпилькиЯк скинути шпильку в Google MapsЯк скинути шпильку в Google MapsЯк скинути шпильку в Google Mapsяк скинути шпильку в Google Maps droppin6 - -

Крок 1: Відкрийте додаток Карти Google на своєму iPhone або телефоні Android.

Крок 2: Шукайте адресу за допомогою рядка пошуку у верхній частині екрана або прокручуйте карту, поки не знайдете місце, де потрібно скинути шпильку.

Крок 3: Натисніть і утримуйте екран, щоб випустити шпильку. Легкий дотик - усе, що потрібно.

Крок 4: Торкніться шпильки, щоб отримати вказівки до цього місця та поділитися або зберегти їх.

Крок 5: Щоб вийняти шпильку, просто торкніться її або вийміть, і вгорі з’явиться вікно "Випав штифт" або "Конкретне місце" з правою стороною. Натисканням кнопки X виймається штифт.

Викидання шпильок у Google Maps на комп’ютері

Карта Google Maps на робочому століяк скинути шпильку в Google Maps - -як скинути шпильку в Google Mapsяк скинути шпильку в Google Mapsяк скинути шпильку в Google Mapsяк скинути шпильку в Google Maps

Крок 1: Перейдіть на веб-сайт Карт Google.

Крок 2: Шукайте адресу за допомогою рядка пошуку у верхній лівій частині екрана або прокручуйте карту, поки не знайдете місце, де потрібно скинути шпильку. Рядок пошуку автоматично скидає шпильку в те місце, яке ви шукали. Вам не потрібно робити нічого іншого.

Крок 3: Клацніть лівою кнопкою миші місце, куди потрібно скинути шпильку. Можливо, вам доведеться збільшити або трохи натиснути на будь-яку сторону місця, куди потрібно скинути шпильку, якщо там уже є маркер. З’явиться маленька сіра шпилька, а також інформаційне поле внизу екрана.

Крок 4: Ви можете натиснути піктограму навігації в інформаційному полі, щоб отримати вказівки до скинутого штифта, або клацнути в будь-якому іншому місці вікна, щоб відобразити більше інформації про вибране вами місце.

Крок 5: На екрані додаткової інформації ви можете зберегти PIN-код на Ваші місця, де ви зможете швидко отримати доступ до них у майбутньому з головного меню.

Видалення кількох шпильок шляхом створення карти на робочому столі

Карти Google на замовлення

Одночасно можна скинути лише один штифт, і найпростіший спосіб відстежувати кілька штифтів - це зберегти їх Ваші місця, але що, якщо ви хочете показати їх усіх на одному екрані? Створіть власну карту. Створення власної карти може не тільки допомогти вам легше візуалізувати кілька шпильок, але також може показати вам географічні зв’язки між улюбленими місцями та візуально пов’язати їх між собою. Ось як створити власну карту Google.

як скинути шпильку в Google Maps custommap1 -як скинути шпильку в Google Maps custommap2 - -Google наносить на карту власні картияк скинути шпильку в Google Maps custommap4 - -

Крок 1: Перейдіть на веб-сайт Карт Google.

Крок 2: Хоча вам не потрібно входити в систему, щоб скидати поодинокі шпильки (якщо ви не хочете їх зберегти), вам потрібно буде ввійти, щоб створити карту.

Крок 3: У верхньому лівому куті екрана натисніть значок меню.

Крок 4: КлацнітьВаші місця > Карти>Створити карту.

Крок 5: Відкриється нове вікно із власною картою. Дайте йому назву та опис, натиснувши Карта без назви та заповнення необхідних ящиків. Обов’язково натиснітьЗберегтиперед продовженням.

Крок 6: Запишіть точне місце, натиснувши піктограму маркера, яка знаходиться прямо під рядком пошуку. Розмістіть цей маркер прямо на карті. Або ви також можете шукати певні місця, зберігаючи їх на карті.

Крок 7: Клацніть піктограму Додати вказівки на панелі піктограм під описом першого пункту призначення або вгорі поруч із оригінальним маркером, щоб відкрити поле A та B у нижньому лівому куті екрана. Це полегшує пошук та розміщення нових напрямків. Продовжуйте додавати нові пункти призначення на карту з бічного меню, і вони будуть автоматично пов’язані між собою на карті.

Крок 8: Для особистого користування попереднім кроком був ваш останній. Однак, якщо ви маєте намір поділитися ним, ви можете натиснути піктограму у верхньому лівому куті. Ви також можете переглянути тут свою карту.

Останні повідомлення