Як додати членів сім'ї до підписки на Apple Music

Незважаючи на запуск значно пізніше, Apple Music швидко посіла місце серед конкурентів. Якщо у вас є хоча б один член сім'ї, який користується послугою, є велика ймовірність, що ви та ваша сім'я зможете заощадити кілька доларів, вибравши сімейний обліковий запис замість окремих. Apple Music - далеко не єдина послуга, яка пропонує сімейні підписки, але її плани працюють дещо інакше, що може заплутати.

Spotify та безліч інших послуг - це окремі пропозиції, що робить додавання членів сім’ї досить простим процесом, але Apple Music пов’язана з усією екосистемою Apple. Це чудово, якщо вся ваша родина вже працює в Apple, але якщо ви намагаєтеся додати до Apple Music членів родини, які використовують різні пристрої, це може бути трохи складно. Однак не хвилюйтеся - ми тут, щоб допомогти.

Перш ніж почати

Для того, щоб слідувати інструкціям у цьому посібнику, вам знадобиться кілька речей, деякі з яких очевидніші за інші. По-перше, вам знадобиться ідентифікатор Apple, який повинен мати кожен, хто має принаймні один пристрій iOS, macOS чи іншу службу Apple. По-друге, вам знадобиться пристрій iOS з iOS 8 або новішої версії, або Mac під управлінням OS X Yosemite або пізнішої версії.

Звичайно, вам також знадобиться передплата на Apple Music Family. Якщо ви налаштовуєте Apple Music з нуля, обов’язково виберіть сімейну підписку, а не індивідуальну. Якщо ви хочете змінити індивідуальну підписку на Apple Music на сімейну, це досить швидкий процес, і докладні інструкції доступні в розділі підтримки на веб-сайті Apple.

Налаштування спільного використання сім’ї

Замість того, щоб функціонувати незалежно, Сімейство Apple Music планує повернення грошей в інфраструктуру Apple Family Sharing. Якщо у вас вже налаштовано спільний доступ до сім’ї і ви просто хочете додати нових членів сім’ї, перейдіть до наступного розділу. Якщо ви вперше налаштовуєте сімейну підписку і ніколи не використовували функцію спільного доступу до сім’ї, читайте далі.

Налаштування спільного доступу до сім’ї на iOS

Якщо ви читаєте цю статтю на своєму iPhone або iPad, вам пощастило: ви можете налаштувати спільний доступ до сім’ї прямо зараз, виконавши кілька простих кроків.

 1. Знайдіть налаштування спільного доступу до сім’ї: Відкрийте Налаштування або натисніть на своє ім'я вгорі, або на старих пристроях iOS, прокрутіть вниз і відкрийте налаштування iCloud.
 2. Торкніться Налаштувати спільний доступ до сім’ї: Потім натисніть Розпочати. Відтепер дотримуйтесь вказівок, поки налаштування не буде завершено.
 3. Запросіть членів сім'ї: Якщо ви використовуєте iOS 11 або новішу версію, вам буде запропоновано вибрати першу функцію, яку ви хочете ввімкнути для спільного використання. Відтепер дотримуйтесь інструкцій, щоб запросити членів родини через Повідомлення.

Налаштування спільного використання сім’ї на Mac

Якщо ви використовуєте Mac, налаштувати спільний доступ до сім’ї настільки ж просто, а може навіть простіше, ніж використовувати пристрій iOS. Кроки лише трохи відрізняються.

 1. Відкрийте налаштування iCloud: Клацніть на постійно присутній логотип Apple у верхньому лівому куті екрана, а потім виберіть Системні налаштування. Після відкриття вікна налаштувань натисніть на iCloud.
 2. Почніть процес налаштування: Просто натисніть Налаштування сім'ї, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес.

Запросіть членів сім'ї

яблучна музика

Незалежно від того, чи ви вже налаштували спільний доступ до сім’ї або просто виконували вищевказані кроки, наступним кроком є ​​додавання членів сім’ї, щоб вони також могли використовувати Apple Music. Ви можете зробити це на своєму пристрої Mac, iOS або Android. Кроки для кожного з них перелічені нижче.

iOS

 1. Знайдіть налаштування спільного доступу до сім’ї: Як вже згадувалося вище, все, що вам потрібно зробити, це відкрити Налаштування і торкніться свого імені вгорі або на старих пристроях iOS, прокрутіть вниз і відкрийте налаштування iCloud.
 2. Додайте нового члена сім'ї: Це так само просто, як натискання Додати члена сім'ї та введення їх імені чи адреси електронної пошти. Тоді просто дотримуйтесь вказівок на екрані.
 3. Завершити налаштування: Якщо ви використовуєте iOS 11 або новішу версію, ви можете вибрати, чи хочете ви запросити члена сім'ї через Повідомлення або особисто.

Мак

 1. Відкрийте налаштування iCloud: Клацніть піктограму Apple у верхньому лівому куті екрана, а потім відкрийте Системні налаштування і натисніть на iCloud.
 2. Відкрийте Налаштування сім'ї: Просто натисніть на Управління сім’єю.
 3. Додати нового члена сім'ї: Клацніть на піктограму +, а потім дотримуйтесь вказівок на екрані.

Android

 1. Відкрийте налаштування Apple Music: Відкрийте Apple Music, а потім торкніться значка меню у верхньому лівому куті.
 2. Перейдіть до налаштувань облікового запису: Торкніться своєї фотографії або імені у верхній частині екрана.
 3. Відкрити налаштування членства: Натисніть Управління членством, потім введіть свій пароль iCloud, якщо буде запропоновано.
 4. Відкрийте Налаштування сім'ї: Натисніть на будь-який Сім'я або Налаштування сім'ї.
 5. Додайте членів сім'ї: Якщо ви натиснули Налаштування сім'ї, дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб додати членів сім'ї. Якщо ви постукали Сім'я, торкніться ДодатиЧлен сім'ї унизу екрана та дотримуйтесь вказівок.

Наступні кроки

Тепер ви повинні бути готові до свого кінця. Залишилося лише, щоб члени вашої родини фактично почали користуватися Apple Music. Все, що їм потрібно зробити, - це увійти в Apple Music з тими самими даними, що й для спільного використання сім’ї, і вони будуть готові почати слухати. Тим не менш, раз у раз все відбувається не так гладко, як ви сподівались.

Якщо ви зіткнетеся з неприємностями

Однією з найпоширеніших проблем є те, що член сім’ї може використовувати кілька облікових записів, або входить в Apple Music або iCloud (у випадку спільного використання сім’ї) з неправильним. Якщо хтось має проблеми з доступом до Apple Music, це перше, що слід перевірити.

Іноді вихід із системи та повторний вхід можуть вирішити проблеми, що заважають вам або члену сім’ї отримати доступ до сімейної передплати. Спочатку спробуйте увійти та вийти з ураженого облікового запису Apple Music. Якщо це не допомогло вирішити проблему, спробуйте вийти та повернутися до всіх своїх служб Apple. Нарешті, якщо це не допомогло, ви можете спробувати вилучити всіх із «Спільного доступу до сім’ї» та додати їх назад. Це не весело, але, виконавши наведені вище кроки, ви повинні швидко це зробити.

І це все. Якщо ви читаєте це, ви розглядаєте можливість використовувати іншу послугу зі своєю сім’єю, обов’язково прочитайте наш огляд найкращих сервісів потокової передачі музики. Якщо ви вирішили скористатися іншою послугою, ми отримали керівництво щодо того, як скасувати ваш обліковий запис Apple Music.

Останні повідомлення