Як дозволити спливаючі вікна на Mac

Деякі спливаючі вікна можуть становити потенційну загрозу для вашого ПК, а інші абсолютно нешкідливі та навіть корисні. Всякий раз, коли ви хочете отримувати сповіщення від улюбленого веб-сайту або отримувати доступ до важливих веб-сторінок, блокувальники спливаючих вікон можуть створювати незручності. Але як ви можете активувати спливаючі вікна на сайтах, яким ви довіряєте, і одночасно вимикати їх на інших сайтах?

Ми покажемо вам, як увімкнути спливаючі вікна на Mac, незалежно від того, який браузер ви використовуєте.

Увімкніть спливаючі вікна в Safari

Спливаючі налаштування Safari

Браузер за замовчуванням на вашому Mac робить управління спливаючими вікнами дуже простим. Ось що робити:

Крок 1: Коли Safari активний, натисніть Сафарі розташований у верхньому лівому куті, а потім - Преференції у випадаючому меню, що з’явиться.

Крок 2: У спливаючому вікні клацніть на Веб-сайти у верхній частині, а потім - Спливаючі Windows запис зліва.

Крок 3: Щоб увімкнути спливаючі вікна на певному веб-сайті, натисніть спадне меню поруч із назвою веб-сайту та натисніть Дозвольте. Якщо ви хочете дозволити спливаючі вікна всі веб-сайтів, виберіть Дозвольте у спадному меню поруч із Під час відвідування інших веб-сайтів розташована внизу.

Нарешті, коли Safari активно блокує спливаюче вікно, в адресному рядку браузера з’являється невелике сповіщення, щоб повідомити, що це сталося. Якщо вам потрібно це спливаюче вікно, щоб увімкнути функцію, ви можете швидко її отримати. Просто натисніть на сповіщення, і Safari надасть вам можливість переглянути спливаюче вікно.

Це не найкращий спосіб керувати спливаючими вікнами загалом, але корисно, якщо ви час від часу переглядаєте спливаючі вікна, але не хочете постійно змінювати будь-які налаштування.

Увімкнути спливаючі вікна у Firefox

Налаштування спливаючого вікна Firefox MacOS

Firefox також є дуже поширеним вибором браузера для користувачів Mac, тим паче з часу оновлення Quantum. Якщо ви використовуєте Firefox, подивіться, як можна активувати спливаючі вікна в популярному браузері Mozilla:

Крок 1: Перебуваючи у вікні Firefox, виберіть Firefox у верхньому лівому куті, а потім - Преференції у випадаючому меню, що з’явиться.

Крок 2: У новому Преференції , натисніть Конфіденційність та безпека в списку ліворуч і прокрутіть вниз до Дозволи розділ.

Крок 3: Зніміть прапорець біля пункту Блокувати спливаючі вікна щоб увімкнути спливаючі вікна для всіх веб-сайтів.

Firefox дозволяє вручну вискакувати веб-сайт

Крок 4: Якщо ви не хочете вмикати всі спливаючі вікна, використовуйте Винятки замість цього. Відкриється нове вікно, де ви можете вручну ввести адресу веб-сайту - скористайтеся методом копіювання / вставлення - та натиснути Дозвольте і Зберегти зміни кнопки. Ви можете додати скільки завгодно веб-сайтів до своїх винятків і видалити їх за потреби, коли закінчите.

Увімкнути спливаючі вікна в Chrome

Багато користувачів Mac також люблять Chrome як альтернативу Safari. Давайте подивимося, як Chrome керує спливаючими вікнами та що ви можете з ними зробити (ось також кілька чудових методів блокування):

Спливаючі вікна Chrome переспрямовують MacOS

Крок 1: У відкритому вікні браузера Chrome натисніть Chrome перераховані у верхньому лівому куті, а потім - Преференції у випадаючому меню, що з’явиться.

Крок 2: Новий Налаштування відкриється вкладка. Прокрутіть до самого низу та натисніть Розширений щоб розширити налаштування.

Крок 3: Pконфіденційність та безпека завантаження розділу за замовчуванням. Клацніть на Налаштування сайту варіант.

Крок 4: Прокрутіть вниз і натиснітьСпливаючі вікна та переспрямування. Ви побачите нову сторінку з можливістю перемикання між ними Заблоковано (рекомендовано) і Дозволено. Перейти до Дозволено щоб увімкнути всі спливаючі вікна.

Спливаючі налаштування Chrome MacOS

Крок 5: Під Дозвольте, Ви можете вручну додати окремі сайти до спливаючого списку дозволених. Це добре працює, якщо у вас є інший список дозволених сайтів, які ви можете скопіювати та вставити в Chrome та зберегти.

Крок 6: Ви також можете автоматично дозволити спливаючі вікна з будь-якого веб-сайту, який ви відвідуєте в Chrome. Коли сторінка в Chrome блокує спливаючі вікна, у адресному рядку ви побачите невеликий значок із назвою Спливаюче вікно заблоковано, який виглядає як вікно, на якому є X. Ви можете натиснути цю піктограму, щоб дозволити спливаюче вікно, або дозволити спливаючі вікна з цього конкретного сайту.

Примітка: Ви також можете отримати доступ до налаштувань спливаючих вікон, ввівши chrome: // settings / content / popups в адресному рядку.

А як щодо сторонніх додатків?

Adblock Plus Chrome

Сторонні програми для блокування реклами, такі як Adblock Plus, позбавляються від реклами та спливаючих вікон. Ці програми зазвичай створюють маленьку піктограму на панелі інструментів вашого веб-переглядача, яка показує, скільки оголошень на даний момент заблоковано, як показано вище.

Однак, можливо, вам доведеться ввімкнути спливаючі вікна в цих програмах, оскільки вони можуть неправильно ідентифікувати та блокувати невинні спливаючі вікна. Коли ви відвідуєте веб-сайт, де вам потрібні спливаючі вікна, натисніть на піктограму AdBlock і знайдіть спосіб додати сайт у свій білий список або вимкніть блокування для цього конкретного сайту. Більшість програм, що блокують рекламу, повинні дозволяти вам це робити - важливий крок, про який ви не хочете забувати.

Останні повідомлення