Як зарядити контролер комутатора Nintendo

Закінчення соку для контролера - це надійний спосіб зіпсувати будь-яку ігрову сесію. Немає нічого гіршого, ніж побачити на екрані цей блимаючий індикатор, який попереджає вас про те, що заряд акумулятора розряджений і час відтворення скоро припиниться. На щастя, Nintendo полегшує гравцям підтримку заряджених Joy-Cons і готовність до дії. Окрім кількох методів, які працюють прямо з коробки, є також спеціальні аксесуари, якими ви можете живити свій контролер.

І - якщо ви випадково використовуєте контролер Switch Pro - у вас буде ще більше можливостей, коли мова заходить про те, щоб зарядити акумулятор. Тут представлені всі різні способи зарядки Joy-Cons або Pro Controller для комутатора Nintendo.

Подальше читання

  • Найпоширеніші проблеми комутатора Nintendo
  • Кращі ігри Nintendo Switch
  • Найкращі майбутні ігри Nintendo Switch

Джой-Кон

Nintendo Switch

Якщо ви використовуєте Joy-Con Grip як основний контролер Nintendo Switch, тоді час роботи акумулятора розрядиться, перш ніж ви це знаєте. На щастя, є кілька способів зарядити його.

Заряджання Joy-Cons, коли не граєте

Найпростіший спосіб зарядити контролери Joy-Con не вимагає зайвих кабелів, аксесуарів або місця на полиці.

Варіант 1: Використовуйте сам комутатор

- Увімкнувши перемикач, прикріпіть контролери Joy-Con до обох боків консолі, доки вони не клацнуть. На екрані ви побачите сповіщення про те, що вони під’єднані.

- Переконайтеся, що док-станція комутатора або адаптер змінного струму підключені до розетки. Або підключіть штекер адаптера до порту USB-C в нижній частині комутатора або помістіть комутатор у док-станцію.

- Переведіть свій Nintendo Switch в режим сну, натиснувши кнопку живлення, розташовану вгорі. Контролери Joy-Con не заряджатиметься, якщо перемикач повністю вимкнено

- Переконайтеся, що док-станція комутатора або адаптер змінного струму підключені до розетки. Або підключіть штекер адаптера до порту USB-C в нижній частині комутатора або помістіть комутатор у док-станцію.

- Стривай! За оцінками Nintendo, для повного заряджання контролерів Joy-Con знадобиться близько 3,5 годин. Щоб побачити, скільки у них заряду, просто натисніть значок Joy-Con у головному меню комутатора, і ви побачите їх поточний рівень заряду.

Варіант 2: Використовуйте зарядний пристрій

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати зарядну док-станцію, процес простий, і вам не потрібно залишати свій комутатор увімкненим.

- Для зарядної док-станції Joy-Con підключіть кабель, що входить у комплект, до порту USB на док-станції комутатора.

- Помістіть до чотирьох контролерів Joy-Con у док-станцію та переконайтеся, що індикатори у верхній частині червоні. Коли вони зеленіють, контролери повністю заряджаються.

Зарядка Joy-Cons під час гри

Хочете продовжувати грати на своєму Nintendo Switch, поки ваші Joy-Cons заряджаються? Є також кілька способів зробити це.

Варіант 1: Грати в ручному режимі

- Візьміть адаптер змінного струму Nintendo Switch і підключіть його до стіни, щоб шнур все ще доходив до місця, де ви граєте, і підключіть кінець USB-C до порту в нижній частині консолі.

- Приєднайте контролери Joy-Con і отримайте ігри! Поки комутатор заряджається, так само працюють контролери Joy-Con.

Варіант 2: Використовуйте зарядний пристрій

Якщо ви хочете грати на телевізорі, поки контролери Joy-Con заряджаються, вам потрібно буде отримати Joy-Con Charging Grip. Він має таку ж форму, як і стандартний Joy-Con Grip, але може підключатися до док-станції Switch, щоб продовжувати заряджати контролери, поки вони використовуються.

- Використовуйте кабель, що входить у комплект, для підключення зарядного пристрою до док-станції комутатора, а потім відкрийте маленький повзунок у верхній частині зарядного пристрою та вставте контролери Joy-Con перед закриттям повзунка.

- Грай! Тепер ваші контролери будуть заряджати, коли ви використовуєте свій комутатор.

Варіант 3: Використовуйте зарядний чохол

S-Charge - це корпус, який включає власну резервну батарею, схожу на батарею портативних зарядних пристроїв USB, і її можна використовувати для зарядки комутатора та приєднаних до нього контролерів Joy-Con у дорозі.

- Зарядивши сам S-Charge (він може підключитися до док-станції комутатора, як і Pro Controller), натисніть кнопку живлення, розташовану на лівій стороні.

- Підніміть заслінку зверху і прикріпіть перемикач за допомогою контролерів Joy-Con, а потім закрийте заслінку.

- Ваші контролери тепер повинні заряджатись! У головному меню комутатора торкніться символу Joy-Con, щоб перейти на сторінку контролера, і він повинен означати, що він підключений до джерела живлення.

- У батареї S-Charge є акумулятор, що має подвійну ємність самого комутатора, тому ви можете продовжувати заряджати контролери Joy-Con таким чином годинами, не турбуючись про те, що батарея закінчується.

- Коли ви не використовуєте S-Charge, обов’язково вимкніть його, утримуючи кнопку живлення протягом декількох секунд. Якщо ви цього не зробите, наступного разу, коли вам це буде потрібно, він може бути мертвим.

Про контролер

Switch Pro Controller

Якщо ви граєте на своєму Nintendo Switch у док-станції та користуєтеся телевізором, вам доведеться інвестувати в контролер Pro, оскільки час автономної роботи хороший, але все одно доведеться заряджати його приблизно через 40 годин гри.

Варіант 1: Підключіть його до док-станції комутатора

Найпростіший спосіб зарядити контролер Pro - це підключити його до порту USB на передній панелі док-станції комутатора за допомогою кабелю, що входить у комплект.

- Після підключення до мережі, на верхній частині контролера Pro загориться оранжевий індикатор. Повна зарядка може зайняти близько шести годин. Коли акумулятор заповниться, світло згасне.

- Ви можете продовжувати використовувати контролер, поки він заряджається, хоча кабель занадто короткий, щоб це працювало в деяких налаштуваннях.

- Комутатор Nintendo це робить не потрібно стикувати для зарядки Pro Controller. Ви можете вилучити його та грати в ручному режимі, очікуючи, поки контролер зарядиться.

Варіант 2: Використовуйте сторонній зарядний пристрій

Якщо ви хочете зарядити контролер Pro, не використовуючи док-станцію Switch, ви можете використовувати Nyko Charge Block Pro.

- Візьміть включений зарядний ключ і вставте його в порт у верхній частині вашого контролера Pro.

- Далі візьміть USB-кабель, що додається, та підключіть його до адаптера змінного струму, що входить до комплекту, а потім підключіть адаптер змінного струму до розетки.

- Помістіть контролер у Charge Block Pro і переконайтеся, що на передній панелі модуля горить помаранчеве світло. Закінчивши зарядку, світло згасне, як зазвичай.

Дізнатися, як заряджати контролер Nintendo Switch, буде залежати від того, чи будете ви використовувати власні контролери Joy-Con чи їх альтернативу. Швидкість заряджання також залежить від вашого обладнання. Час зарядки може сильно варіюватись від типу кабелю до того, чи комутатор повинен бути в режимі сну. Хороша новина полягає в тому, що легко знайти аксесуари для Switch - навіть контролер на заміну, якщо вам справді не терпиться зарядитися, щоб продовжувати ігри.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found