Як зробити аватар на Facebook

Ви, напевно, бачили людей, які розміщують аватари, схожі майже на аватари Bitmoji або Memoji, у всьому вашому каналі Facebook. Якщо ви не можете зрозуміти, як отримати своє, не хвилюйтеся. Процес не дуже очевидний, але коли ви знаєте, на що звертати увагу, налаштувати свій аватар дуже просто. Ось як зробити аватар на Facebook і як використовувати власний міні-я.

Як знайти опцію аватара

Параметри Facebook Avatar

Щоб дістатися до налаштування, відкрийте програму Facebook і торкніться меню. Потім натисніть Побачити більше і Аватари. Тепер ви повинні розглянути екран створення аватара. Звідси ви можете вибрати тон шкіри, форму обличчя, зачіску, риси обличчя, форму тіла та одяг для свого аватара.

Якщо ви не можете згадати, як виглядають ваші особливості обличчя під час налаштування аватара, просто натисніть на дзеркальний значок у верхньому правому куті. Ваша камера відкриється, і ви зможете подивитися на себе в прямокутнику, доки ви виберете риси обличчя.

Закінчивши, натисніть значок галочки щоб зберегти аватар. Тепер він готовий до використання.

Як користуватися своїм аватаром на Facebook

Параметри спільного доступу до аватарів Facebook

Стікери також доступні через розділ аватарів програми. Як тільки ви закінчите створювати свій аватар, у верхньому правому куті екрана ви побачите три піктограми. Натисніть на значок наклейки, і ви побачите всі власні наклейки для аватарів, якими можна скористатися. Коли ви вирішите використовувати її, торкніться наклейки та оберіть кнопки «Надіслати у Месенджері» або «Більше параметрів». Якщо ви виберете "Додаткові параметри", відкриється новий екран, який надасть вам широкий вибір варіантів спільного доступу для вашої зручності, від електронної пошти до вашої стрічки Facebook. Наприклад, якщо ви виберете Надіслати у Messenger, ви можете вибрати, кому надсилати вашу наклейку зі списку контактів.

Ви також можете зробити свій аватар вашим зображенням профілю в Facebook. Поверніться до розділу аватарів програми Facebook, перейшовши в меню, а потім натисніть опції «Переглянути більше» та «Аватари». Ви знайдете свого поточного аватара, який стоїть там і чекає вжити заходів. У верхньому правому куті будуть три піктограми. Натисніть кнопку зі стрілкою, і з’явиться меню. Виберіть у меню опцію «Встановити як зображення профілю». Далі виберіть зі списку позу та фон, який ви хотіли б для своєї фотографії профілю. Потім натисніть кнопку «Далі». Скажімо, вам подобається ваш профіль, але ви знаєте, що не захочете цього конкретного зображення профілю протягом наступних кількох днів. Якщо ви хочете, щоб ваше зображення профілю було тимчасовим, натисніть опцію «7 днів:. Якщо ви хочете, щоб він був постійним, виберіть опцію «Зберегти».

Як редагувати свій аватар на Facebook

Ймовірно, настане день, коли у вас з’явиться бажання відредагувати свій аватар на Facebook. Якщо ви вирішили змінити одяг свого аватара або змінити його зовнішній вигляд, змінити речі легко. Почніть із повернення до розділу аватарів та натискання піктограми олівцем у верхньому правому куті екрана. Це поверне вас на екран створення, де ви зможете знову пограти з усіма варіантами, включаючи одяг, волосся, тон шкіри та вираз обличчя, щоб назвати лише декілька.

Останні повідомлення