Як дивитись перерву в’язниці в Інтернеті: Стріміть серіал безкоштовно

Для тих, хто хоче випити гарну кримінальну драму, але їм нудно нескінченний конвеєр мережевих процедур, час наздогнати Втеча з в'язниці. Прем'єра хітового серіалу на Fox відбулася в 2005 році і миттєво стала успішною. Історія описує Лінкольна Берроуза (Домініка Перселла), людину, яку незаконно засуджують і саджають у в’язницю за злочин, якого він не вчинив. На щастя, його брат Майкл замислює план вирвати його з ладу. Наповнений напругою і підживлений сюжетом, який ніколи не втомлюється, це ідеальний запой для тих довгих літніх днів у карантині. Ось як дивитись Втеча з в'язниціонлайн.

Створено: Пол Шеурінг

У ролях: Домінік Персел, Вентворт Міллер, Робін Танні, Пітер Стормар, Аморі Ноласко

Кількість сезонів: 5

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись перерву в’язниць в Інтернеті в США

Потокова служба Hulu містить усі п’ять сезонівВтеча з в'язниці. Безкоштовна пробна версія платформи триває цілий місяць і надає клієнтам повний доступ до її фоліо популярних фільмів та шоу. Скасування - це лише кілька простих кліків після закінчення пробного періоду, але якщо ви хочете продовжити підписку, це коштує лише 6 доларів на місяць. Крім того, якщо ви хочете продовжити підписку та дивитись подібні шоу Втеча з в'язницібез набридливих переривань реклами, замість цього щомісячна передплата становить 12 доларів. Незалежно від того, хочете ви розслабитися за підписку без реклами чи ні, Hulu, безумовно, пропонує найдешевшу пропозицію для випивки Втеча з в'язниці.

Amazon Prime Video також є домом для всіх п'яти сезонів Втеча з в'язниці. Однак епізоди недоступні за щомісячну плату за потокову послугу в розмірі 9 доларів США. Натомість вам доведеться платити по мірі перегляду, причому окремі епізоди коштують 3 долари, а кожен сезон - 20 доларів.

Для тих, хто хоче переглянути лише кілька епізодів чи сезонів шоу, ціни на Prime все ще можуть бути привабливими для вас. З огляду на це, iTunes пропонує ті самі ціни, що і Prime за серію та сезон, але також має пакет, який поєднує всі п’ять сезонів лише за 60 доларів. Це відмінна угода, оскільки ви заощадите 40 доларів, якщо маєте намір придбати та переглянути всі п’ять сезонів.

П'ятий, останній сезон РосіїВтеча з в'язниці було відродження, яке вийшло в ефірі Fox у 2017 році, через вісім років після фіналу четвертого сезону. Незважаючи на те, що на початку 2018 року дражнили шанувальників про те, що готується шостий сезон, Фокс неминуче оголосив у 2019 році, що в даний час вони не планують відроджувати Втеча з в'язниці. Незважаючи на те, що ця новина засмутила давніх шанувальників серіалу, все ще існує безліч онлайн-сервісів, які дають їм можливість повернутися назад і переглядати хіт-шоу в дні його слави.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення