Як створити клан у Destiny 2 та куди піти звідти

Хоча більшість вмісту вДоля 2 можна грати незалежно від того, граєте ви соло чи ні, ви захочете приєднатися до клану, щоб отримати максимум від останнього шутера Бангі. В Доля 2, клани не тільки дають вам зручний і простий спосіб спілкування з друзями та організації рейдів, але вони також пропонують додаткові винагороди, коли ваш клан просувається через різні виклики та підвищує свій рівень. Якщо ви не знаєте, як створити клан Доля 2, детальне керівництво нижче надасть вам все, що вам потрібно знати.

Зайве говорити, що у Destiny 2 відбувається багато чого. На щастя для вас, ми також підготували докладний посібник для початківців, посібник зі зброї та порівнювання

Рекомендована література:

 • Огляд Destiny 2
 • Розширення програми Destiny 2 Beyond Light відкладено до листопада
 • Як отримати нову екзотичну зброю Witherhoard Destiny 2 та її каталізатор

Створення клану

Якщо у вас вже є група гравців, готових грати разом Доля 2, тоді ви готові створити власний клан на веб-сайті Bungie. На щастя, це надзвичайно простий процес, який повинен зайняти лише кілька хвилин. Майте на увазі, що перед створенням клану вам потрібно мати обліковий запис Bungie.net.

Спочатку перейдіть на офіційну сторінку створення клану та прокрутіть униз. Ви побачите тут кілька різних полів для введення, і ви заповните інформацію, таку як назва та девіз вашого клану. Це може допомогти представити ваш клан гравцям, які можуть вас не знати особисто. Стенографічний розділ - це, як правило, абревіатура імені вашого клану, яке відображатиметься поруч із вашим іменем користувача, подібно до тегів клану, які видно у інших стрільців, таких як Службовий обов'язок: нескінченна війна.

Вибравши своє ім’я та девіз, натисніть кнопку внизу сторінки, щоб перейти до головного меню вашого клану у вашому Інтернет-браузері. Якщо ви використовуєте програму Destiny Companion, ви отримаєте ту саму інформацію, але вона буде розподілена між кількома різними сторінками. Щоб переглянути інформацію про ваш клан, натисніть Клан унизу програми.

Тепер ви хочете, щоб гравці заповнювали ваш клан. Ви завжди можете надіслати їм запрошення клану під час гри Доля 2, але щоб трохи спростити процес, ви також можете надіслати їм посилання на сторінку свого профілю через браузер. Щоб потрапити туди, перейдіть у головне меню свого клану та натисніть Профіль клануна лівій стороні екрана.

Кожен, хто має посилання, побачить на цій сторінці можливість надіслати запит на приєднання. За умовчанням налаштування клану, керівник клану або адміністратор повинен підтвердити запит, щоб новий гравець приєднався. Ви також можете запросити користувачів із мобільного додатка. Для цього натисніть клан, а потім - Налаштування клану. Під Управління гравцями , натисніть Запрошує. Тут ви побачите можливість запросити будь-якого програвача, якого хочете, включаючи тих, хто у вашій мережі PlayStation Network або списку друзів Xbox Live. Ви можете створити клан із до 100 гравцями.

Пошук членів клану

Якщо ви сольний гравець або не знаєте нікого, хто грає Доля 2, є кілька способів набрати інших гравців. Ви можете використовувати Керовані ігри для пошуку друзів (про що ми поговоримо нижче), або можете використовувати різні ресурси в Інтернеті, щоб створити пару з іншими Опікунами. Ось кілька чудових способів знайти гравців:

 • Шукач клану долі
 • Набір клану Банджі
 • Доля 2 Розбрат
 • Клани Destiny 2: 100

Спілкуйтеся зі своїм кланом

Вам захочеться використовувати гарнітуру або камеру, щоб розмовляти зі своїми однокласниками під час гри Доля 2, але коли ви готуєтесь до рейдових дій або планування заходів на тиждень, ви також можете скористатися вбудованою функцією онлайн-чату Bungie.

Просто натисніть C.lan Чат ліворуч на сторінці керування вашим кланом у браузері, і ви зможете поговорити з усіма в групі та навіть увімкнути сповіщення, щоб не пропустити жодного повідомлення. Для більших кланів існують навіть варіанти лише для адміністратора та fireteam, тому ви можете чіткіше організувати відповідну інформацію.

Ви також можете організувати форум кланів у додатку-супутнику. Щоб створити тему на форумі, клацніть банер свого клану та торкніться трьох крапок у верхньому правому куті. Звідси ви побачите можливість створити Форум приватного клану. Потім натисніть значок олівця у верхньому правому куті, щоб створити або a Нова тема або Нова тема найму.Тут ви можете додати опитування, ідеї та навіть посилання на відео YouTube. Параметр тегу також дозволяє краще організувати потоки.

Зробіть його своїм

Тепер, коли ви створили свій клан, вам потрібно виділити його серед решти зграї, щоб залучити нових членів. Перше, що вам знадобиться, це чудовий банер. Гравці бачитимуть ваш прапор, що дасть їм простий спосіб розпізнати клан, коли вони пробиватимуть собі шлях протягом гри, а Банджі надає гравцям надійний набір інструментів для створення, щоб зробити його ідеальним. Вони можуть використовуватися як у мобільному додатку, так і в Інтернет-браузері - кожна платформа надає однаковий набір опцій, - але ми виявили, що браузер болісно повільний.

Інструменти дозволяють вибрати емблему банера, передній план емблеми, кольори тла, додаткові деталі банера та додатковий колір банера та деталей. Можливості не є безмежними, але вони дозволяють проявити творчість. Щоб почати заробляти додаткові винагороди клану після того, як ви вибрали бажані кольори, обов’язково поговоріть із Сурая Хоторн на Фермі (або в The Tower після завершення гри). Вона надасть інвентарний елемент банера вашого клану, який підвищується, коли ваш клан виконує певні дії.

Заробляйте винагороди

Найкраща частина приєднання до клану полягає в тому, що він надає вам більше здобичі. Клани заробляють спеціальні «Енграми кланів», які дають вам нову зброю та / або обладунки для виконання багатьох видів діяльності, в яких ви вже збиралися робити Доля 2. У верхній частині профілю вашого клану, біля вашого банера, ви побачите розділ із чотирма піктограмами внизу. Вони представляють винагороду, яку ви та ваш клан можете заробити. Ви можете отримувати такі нагороди щотижня за виконання чотирьох найскладніших завдань у грі:

 • Завершення нічного нападу з вашим кланом
 • Завершення випробувань дев'яти зі своїм кланом
 • Завершення рейду Левіафана з вашим кланом
 • Беручи участь у Тиглі зі своїм кланом

Однак принаймні половина гравців у вашому вогняному складі повинні бути членами вашого клану, щоб він враховував вашу винагороду. Ці винагороди також можна вимагати лише раз на тиждень, і використовувати їх може лише один персонаж на обліковий запис, тому ви не зможете обдурити свого Титана, Чорнокнижника та Мисливця відразу.

Вирівняйте свій клан

Система вирівнювання клану була змінена з запуском Доля 2: Покинутий. Замість того, щоб виконувати етапи, щоб заробити XP і підняти рівень свого клану, як це було у ванільній версії Доля 2, тепер ви повинні відвідати персонажа Готорн і виконати її завдання. Вони варіюються від завершення певних рейдів до закінчення нагород. Майте на увазі, що ці виклики з часом змінюються.

На рівні 50, нові завдання можна виконати лише за допомогою Fireteam, тобто вам доведеться бути зі своїми однокласниками, щоб виконати їх. Раніше ви могли ефективно працювати над ціллю, рідко спілкуючись безпосередньо з вашим кланом.

Ви можете заробляти до 5000 XP на тиждень з кожним персонажем, але зауважте, що ваш Fireteam повинен складатися щонайменше з 50% членів вашого клану, щоб досягти рівня вашого клану.

Керовані ігри та як до них приєднатися

Не всі зацікавлені вчинити зв'язок з кланом, але вони все одно хочуть брати участь у високоякісному контенті, включаючи рейди. Ваш клан може допомогти цим гравцям, дозволивши їм приєднатися до вашої команди у “Керованій грі”. Спочатку система була доступна лише для обмеженої кількості гравців, але з тих пір вона відкрита для всіх гравців і дозволяє знаходити додаткових гравців для рейдів та страйків Nightfall. Клани пропонують себе як керівництво для місії, і обидві сторони поєднуються, щоб сформувати цілісну вогневу команду.

Це також означає, що ваш клан все ще може здійснити рейд, навіть якщо у вас менше шести членів. За ці дії вашому клану буде присвоєно спеціальний "Оцінка присяжника", який дасть змогу шукачам дізнатися, чи зазвичай ваш клан стикається з новими людьми, поки вони не виконають місію. Якщо ви будете особливо добре працювати з новими гравцями, ви можете додати їх до свого клану, щоб вони були керівництвом для майбутніх місій.

Приєднатися до керованої гри надзвичайно просто, хоча, залежно від ролі, яку ви берете, можливо, вам доведеться почекати трохи довше, ніж ви сподівались. Щоб приєднатися до Керованої гри для страйку «Ніч», вирушайте до свого Dпереконання(утримуйте тачпад на PlayStation 4), а потім виберіть Страйки у верхньому лівому куті. Звідти прокрутіть праворуч, і ви побачите вкладку для Керовані ігри. Вам потрібно пройти достатньо історії, щоб ця функція стала доступною. Ви також можете використовувати керовані ігри для рейдів.

Якщо ви вже у групі з двох, виберітьПосібник варіант, погодьтеся з повідомленням про присягу на екрані, і ви майже миттєво зрівняєтеся з іншим гравцем. Якщо ви шукач, який шукає двох інших, процес може зайняти до 20 хвилин.

Для рейдів ви також можете використовувати Керовані ігри, щоб зрівняти свій клан з іншими гравцями, але це трохи складніше. Шукайте варіант рейду у верхньому правому куті вашої цільової сторінки, і поруч із ним буде маленький значок для Керованих ігор.

Щонайменше половина людей у ​​вашій партії вже повинні бути членами клану, щоб бути провідником, і ви повинні мати рівень потужності 280 для вмісту першого курсу. Як шукач, ви можете вільно шукати місце, як тільки воно з’явиться на рівні потужності 260, але середнє очікування може бути великим.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found