Як оновити драйвери в Windows 10

Основним пріоритетом має бути підтримка ПК. Без настільних комп’ютерів та ноутбуків ми не можемо знімати демонів у форматі 4K, редагувати відео з високою роздільною здатністю або створювати презентацію на мільйон доларів. Мобільні пристрої чудові, але їм просто бракує достатньої багатозадачності.

Щоб зберегти цю весну на кроці вашого ПК, переконатися, що все залишається оновленим, є надзвичайно важливим. Ось як оновити драйвери в Windows 10, щоб ваш ПК все ще відчував себе молодим і живим через роки після того, як ви витягли його з коробки - або створили з нуля.

Використовуйте Центр оновлення Windows

Windows 10 Перевірка наявності оновлень

Не тільки оновлення виправляють недоліки в Windows 10, але вони також встановлюють нові драйвери для таких компонентів, як аудіо, Bluetooth, підключений дисплей тощо. Це найшвидший і найпростіший спосіб оновлення драйверів.

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на Почніть кнопку. Йти до Меню живлення>Налаштування.

Крок 2: На вашому екрані з’явиться програма Налаштування. Виберіть Оновлення та безпека.

Крок 3: Категорія Windows Update завантажується за замовчуванням. Клацніть на Перевірити наявність оновлень кнопку.

Використовуйте власне програмне забезпечення OEM

Оновлення Alienware

Багато попередньо побудованих настільних комп’ютерів та ноутбуків включають власну програму для настільних ПК, яка завантажує та встановлює оновлення драйверів. На Почніть меню, вони, як правило, перелічені під назвою OEM, наприклад Dell або HP, або під брендом ПК, як Alienware. Запустіть цю програму, щоб перевірити, чи виробник надає нові оновлення, включаючи оновлення BIOS.

Тут важливо відзначити, що ці драйвери оптимізовані для вашої конкретної системи. Ви побачите оновлення BIOS вашого ПК, мережеві компоненти, вбудовану графіку (та інше обладнання) тощо. Хоча ви можете зайти на веб-сайт виробника компонентів і завантажити новіші драйвери, використання драйверів, виданих виробником вашого ПК, є більш впорядкованим процесом.

Єдиним винятком у цьому сценарії є дискретна графіка, побудована AMD та Nvidia. Ви можете сміливо захопити найновіший драйвер прямо через них.

Використовуйте диспетчер пристроїв

Інший спосіб оновлення драйверів пристроїв - через Диспетчер пристроїв. Тут нам потрібно розділити цей розділ на дві частини: Microsoft та виробника. Незважаючи на те, що Microsoft може запропонувати нещодавній драйвер, який повністю сумісний з Windows 10, він може бути не останнім, випущеним для цього компонента, наприклад, виправлення або бета-драйвер.

Microsoft

Драйвер оновлення диспетчера пристроїв

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на Почніть кнопку. Йти до Меню живлення>Диспетчер пристроїв.

Крок 2: Клацніть на Стрілка поруч із категорією обладнання, яку потрібно оновити, наприклад Bluetooth або контролери зберігання. Ця дія розширює категорію до переліку компонентів, які потрібно оновити.

Крок 3: Клацніть правою кнопкою миші на компоненті виберіть і виберіть Оновити драйвер у спливаючому меню.

Крок 4: Виберіть Шукайте автоматичне оновлене програмне забезпечення драйверів у наступному вікні.

Оновіть пошук драйверів автоматично

Windows 10 просканує поточний сховище драйверів Microsoft, щоб перевірити, чи компонент має новіший драйвер. Якщо ні, ви побачите повідомлення "Найкращі драйвери для вашого пристрою вже встановлені".

Виробник

Драйвер оновлення диспетчера пристроїв

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на Почніть кнопку. Йти до Меню живлення >Диспетчер пристроїв.

Крок 2: Клацніть на Стрілка поруч із категорією обладнання, яку потрібно оновити, наприклад Bluetooth або контролери зберігання. Ця дія розширює категорію до переліку компонентів, які потрібно оновити.

Крок 3: Клацніть правою кнопкою миші на компоненті виберіть і виберіть Оновити драйвер у спливаючому меню.

Крок 4: Виберіть Перегляньте програмне забезпечення драйверів на моєму комп’ютері на наступному екрані.

Оновлення драйверів Огляд мого комп'ютера

Крок 5: Клацніть на Перегляньте кнопку, щоб відкрити Провідник файлів і знайти завантажений драйвер. Переконайтеся, що Включити підпапки параметр встановлений, щоб Windows 10 знайшов правильний INF файл.

Крок 6: Клацніть на Далі , щоб розпочати оновлення.

Оновлення драйверів Знайдіть драйвер

Оновлення графіки - AMD

Adrenalin 2020 Edition Отримати драйвер

Оновити графіку Radeon можна двома способами: через настільний клієнт AMD або завантаживши пакет драйверів безпосередньо з веб-сайту компанії. Ось посилання:

  • Radeon Software Adrenalin 2020 Edition: Цей настільний клієнт надсилає вам сповіщення, коли доступний новий драйвер. Ви також можете натиснути Передач в правому верхньому куті, за яким слідує значок Система вкладку. Потім ви побачите a Перевірити наявність оновлень варіант.
  • Склад драйверів AMD Radeon: Просто завантажте пакет і запустіть програму встановлення - Windows Update або Device Manager не потрібні.

Оновлення графіки - Nvidia

GeForce Experience Отримати драйвер

Як і AMD, ви можете оновити драйвери GeForce Nvidia двома способами: через настільний клієнт Nvidia або завантаживши пакет драйверів безпосередньо з веб-сайту компанії. Ось посилання:

  • Досвід роботи з GeForce: Цей настільний клієнт надсилає вам сповіщення, коли доступний новий драйвер. Ви також можете натиснути Водії вкладку для ручної перевірки.
  • Склад драйверів Nvidia GeForce: Просто завантажте пакет і запустіть програму встановлення - Windows Update або Device Manager не потрібні.

Оновлення графіки - Intel

На даний момент Intel не пропонує дискретну графіку. Натомість ядра графічного процесора інтегровані в центральний процесор. Однак ви можете вручну оновити драйвери, використовуючи інструмент Intel Driver & Support Assistant компанії.

Після встановлення продукту натисніть синій Запуск , щоб перевірити наявність оновлень драйверів. Програма сканує вашу систему та відкриє вікно браузера. Потім буде перелічено найновіші драйвери, доступні для вашого ПК. Якщо новіших версій немає, у повідомленні йдеться: “Ваші драйвери та програмне забезпечення Intel оновлені”.

Зверніть увагу, що якщо у вас працює заздалегідь побудована система, ви зіткнетеся з проблемами тут. Інструмент не може оновити налаштовані драйвери OEM. Вам потрібно буде завантажити власний інструмент оновлення виробника ПК, щоб отримати оновлення.

Увага! Не використовуйте сторонні клієнти

Як би спокусливо це не було, вам абсолютно не слід використовувати програмне забезпечення для стороннього оновлення драйверів. Ці типи інструментів на перший погляд можуть виглядати законними. Але якщо ви не фахівець, ви абсолютно не можете підтвердити їх безпеку. Програмне забезпечення, яке ви встановлюєте від третьої сторони, може бути застарілим, пошкодженим або навіть шкідливим. Крім того, вам не доведеться платити гроші за завантаження нових драйверів. Всі драйвери доступні безкоштовно від виробників, тому не платіть за доступ тіньовій сторонній компанії.

Єдині методи безпечного оновлення драйверів вашого ПК перераховані вище. Звичайно, бувають випадки, коли наші прямі рішення не допомагають. Якщо ви сумніваєтесь, завжди заходьте на веб-сайт виробника (або телефонуйте їм), щоб отримати консультацію фахівця щодо того, як діяти далі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found