Як видалити та відновити нотатки на вашому iPhone або iPad

Apple iPhone 3D touch Джеффрі Ван Кемп / Digital Trends Програми для створення нотаток мають вирішальне значення для нашої повсякденної продуктивності. На щастя, в iOS розміщений додаток Notes, програмне забезпечення, розроблене для поєднання з Evernote, OneNote та безліччю інших програм для створення нотаток, які стали домінуючими на ринку.

Існує багато способів видалити та відновити нотатки безпосередньо з програми Notes, але синхронізація їх у хмарі - будь то за допомогою iCloud чи власних служб Google - найкращий спосіб упевнитись, що ви не втрачаєте жодних нотаток. Це дозволяє легко міняти пристрої, не боячись втратити дані, або повернути все назад після повного стирання даних. Нижче ми проведемо вас через етапи видалення та відновлення нотаток.

Видалення нотаток

Видалення всіх приміток одночасно

Попередня Наступна 1 з 4 видалення нотатоквидалення нотатоквидалення нотатоквидалення нотаток
 1. Відкрийте Додаток Нотатки.
 2. Виберіть папку та обліковий запис, до яких ви хочете перейти.
 3. ТоркнітьсяРедагуватиу верхньому правому куті.
 4. ТоркнітьсяВидалити всеу правому нижньому куті.

Видалення однієї нотатки за раз

Попередня Наступна 1 з 2 видалення нотатоквидалення нотаток
 1. ТоркнітьсяРедагуватиу верхньому правому куті.
 2. Виберіть окрему нотатку або нотатки, які потрібно видалити.
 3. ТоркнітьсяВидалити у правому нижньому куті.

Видалення нотатки за допомогою жесту

 1. Переглядаючи свої нотатки, проведіть пальцем ліворуч на будь-якому з них і натиснітьВидалити.

Видалення примітки зсередини

видалення нотаток
 1. Торкніться примітки, яку потрібно видалити, щоб відкрити її.
 2. Торкніться значка значок сміття у нижньому лівому куті.

Видалення за допомогою 3D Touch

Попередня Наступна 1 з 2 видалення нотатоквидалення нотаток
 1. Коли ви переглядаєте свій список нотаток,натиснутина ноті, яку потрібно видалити, щоб виконати підгляд.
 2. Проведіть пальцем вгоруперебуваючи в режимі заглядання, та виберітьВидалитиз меню.

Відновлення видалених нотаток

Якщо ви видалили деякі нотатки, і вам потрібно їх відновити, це можна зробити кількома способами.

Відновлення видалених нотаток із нещодавно видалених

Пам’ятайте, що додаток Notes має файл Нещодавно видалено папку. Ключове слово тут "нещодавно", оскільки додаток Нотатки зберігатиме ці примітки лише протягом 30 днів. Після закінчення 30 днів він назавжди видалить їх.

Попередня Наступна 1 з 4 Відновлення видалених нотатоквідновити нотатки ios - -відновити нотатки ios - -відновити нотатки ios - -
 1. Відкрийте програму Нотатки та торкнітьсяНещодавно видаленоз облікового запису, який потрібно відновити.
 2. ТоркнітьсяРедагуватиу верхньому правому куті.
 3. Виберіть нотатки, які потрібно відновити.
 4. ТоркнітьсяРухатисяу нижньому лівому куті.
 5. Виберіть папку до якого потрібно перемістити нотатку.

Повернення своїх нотаток із iCloud

Якщо ви намагаєтесь відновити всі свої нотатки після того, як стерли iPhone або придбали новий пристрій, переконайтеся, що iCloud увімкнено в налаштуваннях.

Попередня Наступна 1 з 3 відновити нотатки ios - -відновити нотатки ios - -відновити нотатки ios - -
 1. Йти доНалаштування> iCloud.
 2. Прокрутіть вниз доПримітки,і переконайтеся, що його ввімкнено.

Повернення своїх нотаток з інших рахунків

Можливо, ви створили Нотатки за допомогою свого облікового запису Gmail - або іншого облікового запису - це означає, що Ваші Нотатки можуть бути синхронізовані з цим обліковим записом, а не з обліковим записом iCloud. У цьому випадку ваші нотатки не відображатимуться у програмі Нотатки, доки ви знову не налаштуєте всі свої облікові записи. Тим не менше, ось як переконатися, що Нотатки ввімкнено в обліковому записі Gmail.

Попередня Наступна 1 з 4 відновити нотатки ios - -відновити нотатки ios - -відновити нотатки ios - -відновити нотатки ios - -
 1. Йти доНалаштування> Пошта> Облікові записи.
 2. Виберіть рахунок, або якщо у вас налаштовано лише iCloud, не поспішайте додавати інші облікові записи електронної пошти.
 3. Вибравши або додавши обліковий запис, переконайтеся, що Нотатки ввімкнено.

Використання iTunes для відновлення нотаток із резервної копії

відновити фотографії

Якщо ви регулярно створюєте резервні копії своїх даних за допомогою iTunes, тоді ваші нотатки та інші дані слід створювати на вашому комп’ютері. На щастя, ви можете відновити носій із попередньо існуючої резервної копії. Оскільки ви відновлюєте весь iPhone із резервної копії, примітки, які з’являться на вашому iPhone, - це примітки, які були на вашому iPhone у день резервної копії. Усі нотатки, які ви зберегли з тих пір, можуть зникнути, хоча ви завжди можете відновити їх за допомогою резервної копії попереднього дня.

 1. Відкрийте iTunes на своєму комп’ютері.
 2. Підключіть ваш iPhone і Резюме вкладку, виберіть Відновлення резервної копії.

Ми рекомендуємо використовувати хмарний сервіс, щоб зберігати повну резервну копію кожної зробленої нотатки. Перегляньте попередні кроки, якщо хочете переконатися, що Нотатки є включено для iCloud та інших ваших облікових записів.

Використання сторонніх додатків

Якщо ваші нотатки були назавжди видалені з програми "Нотатки", і ви не можете відновити їх за допомогою iCloud або будь-якої іншої програми, тоді єдиним вашим варіантом буде використання сторонньої програми. Ці програми чудово підходять, коли вам потрібно відновити нотатки, контакти, тексти та інші типи носіїв. Деякі з них можуть навіть виправити різні проблеми з iOS. Нижче наведено кілька наших улюблених.

iMobie Phone Rescue ($ 60 +)

Phone Rescue дозволить вам відновити низку мультимедійних файлів, включаючи ваші нотатки. Однак, що відрізняє цю програму, це те, що вона дозволяє вам відновити дані з вашого облікового запису iCloud, на додаток до резервних копій iTunes та пристрою. Додаток також має ряд інструментів для ремонту, які дозволяють відновити пристрій у разі його аварійного завершення або помилок.

iMobie

Wondershare Dr.Fone ($ 70 +)

Цей засіб відновлення сумісний з найновішими пристроями iOS, і ви можете встановити програму як на MacOS, так і на машини на базі Windows. Програмне забезпечення дозволить вам швидко відновити нотатки, а також фотографії, відео та навіть дані з інших програм, таких як WhatsApp.

Wondershare

Tenorshare Ultdata ($ 50 +)

Як і інші програми для відновлення, ця програма дозволить вам відновити нотатки, повідомлення, медіа та інші різні типи даних. Це також дозволяє відновити iPhone, коли він застряг у режимі відновлення або коли не вдається встановити останнє оновлення iOS.

Теноршар

Останні повідомлення