Як зробити власний паспорт

З огляду на глобальну пандемію, можливо, ви зараз не плануєте подорожувати за кордон - але це робить це ідеальний час для того, щоб переконатись, що ваш паспорт актуальний, і ви зможете поїхати, коли світ знову відкриється. Окрім документів, які потрібно подати, вам також потрібно буде надати фотографію. Державний департамент США має перелік вимог до фотографії, яким потрібно відповідати, інакше ви ризикуєте затримати обробку вашої заяви.

На щастя, поки ви знаєте, якими вони є, задовольнити ці вимоги не складно - навіть якщо ви хочете сфотографувати власний паспорт. Існують навіть програми, які допоможуть вам пройти цей процес і дозволять сфотографувати фотографії, що відповідають вимогам, за допомогою телефону.

Огляд Olympus PEN E-PL9 Девен Метьєс / Цифрові тенденції

Фотографування власного паспорта має перевагу бути безкоштовним (і надає вам відтінок гордості), але платити комусь за це може бути простіше. Є кілька місць, де можна зробити фотографії паспортів, включаючи окремі місця поштового відділення США та багато аптек. Якщо ви готові зробити це самостійно, ось що вам потрібно знати.

Вимоги до фотографії офіційного паспорта

Фотографія в паспорті - не час подавати голлівудський знімок голови. У цьому випадку, чим природніше ви будете виглядати на фотографії, тим більша ймовірність, що вона буде прийнята Держдепартаментом. Фото також потрібно зробити нещодавно, протягом останніх шести місяців. Якщо ви зазнали значних змін у зовнішності обличчя - наприклад, якщо ви виростили бороду, - можливо, вам також знадобиться новий паспорт із оновленою фотографією.

Хоча перелік рекомендацій довгий, вони насправді не такі складні:

 • Фотографія має бути кольоровою та зроблена протягом останніх шести місяців
 • Не використовуйте фільтри соціальних мереж
 • Ніяких селфі - попросіть когось зробити ваше фото, або скористайтеся штативом та таймером
 • Фон повинен бути повністю білим або майже білим
 • Зніміть окуляри
 • Голова спрямована прямо в камеру і при чіткому огляді
 • Очі повинні бути широко відкритими (очі немовлят можуть бути закритими або частково відкритими)
 • Видаліть червоні очі та тіні (спричинені спалахом або верхнім освітленням)
 • Дотримуйтесь нейтрального виразу обличчя або зробіть нормальну посмішку
 • Носіть одяг, який ви зазвичай носите
 • Якщо це не з релігійних міркувань, жодних капелюхів чи покривів для голови
 • На фотографії не повинно бути жодних предметів, таких як навушники або соски

Крім того, майте на увазі, що Державний департамент не підтримує жодних спеціальних фотосервісів, навіть тих, які заявляють, що відповідають уряду. Державний департамент все ще може відхилити фотографію, якщо вона не відповідає переліченим вище рекомендаціям.

Використовуйте мобільний додаток

Існує безліч програм для паспортів, доступних як для iOS, так і для Android. Порівняно новим додатком, який, як ми виявили, добре працював, є Passport Photo AiD (iOS, Android). Додаток дозволяє знімати або додавати фотографію зі свого камери, а потім аналізує її на відповідність за допомогою штучного інтелекту. Ще однією приємною особливістю є те, що він може автоматично видалити фон і замінити його чисто білим, що чудово, якщо у вас вдома немає білих стін.

Хоча ви можете користуватися додатком безкоштовно, користуючись перевагами автоматичного видалення фону, ви вимагаєте невелику плату, але також обіцяєте провести перевірку вашої фотографії з боку людини для точності. Ви також можете заплатити трохи більше за преміум-сервіс, який надрукує та доставить ваші фотографії протягом 72 годин, згідно з додатком. На додаток до паспортів, програма може допомогти в отриманні ряду різних офіційних документів.

Якщо ви віддаєте перевагу просто завантажити фотографію зі свого комп’ютера, ви все одно можете скористатися послугами A.I. Passport Photo AiD перевірка відповідності та інші функції через веб-сайт компанії.

Якщо ви віддаєте перевагу надсилання фотографії паспорта вам поштою, ще одним популярним додатком є ​​Passport Photo Booth (iOS, Android). Набір із двох фотографій, надрукованих на одному 4-дюймовому 6-дюймовому аркуші фотопаперу, можна придбати за 6 доларів США, і він надішле вам поштою протягом семи-дев’яти днів. Додаток також дозволяє надсилати фотографії електронною поштою (як дві фотографії розміром 2 дюйма на 2 дюйми на полотні 4 дюйма на 6 дюймів; шість фотографій 2 дюйма на 2 дюйми, які охоплюють цілі 4 дюйма на 6 дюймів) полотно; або одну 2-дюймову на 2-дюймову фотографію) або збережіть її в рулоні камери. Ви також можете використовувати квадратні фотографії у своєму профілі в соціальних мережах, і обидва останні варіанти дозволяють друкувати вдома або надсилати в аптеку за допомогою такої програми, як Walgreens або CVS.

Ще одним додатком з високою оцінкою є оновлення паспорта та фото (iOS, Android) від ItsEasy.com. Як і вищезазначені варіанти, крос-платформенний додаток допоможе вам зробити правильну паспортну фотографію. Окрім того, що фотографія надіслана вам за невелику плату, ви також можете застосувати її до заявки на отримання паспорта, що може допомогти ItsEasy.com.

Знімайте та друкуйте вдома

У вас є цифрова камера, струменевий принтер та фотопапір? Тоді ви можете сфотографувати професійний паспорт так само, як фотостудія.

Нехай хтось зробить для вас фотографію або встановить вашу камеру на штатив і скористається таймером або пультом дистанційного керування (більшість сучасних цифрових камер мають Wi-Fi та додаткові програми, які навіть дозволять вам переглянути фотографію та запустити камеру з вашого телефону). Для позиціонування камера повинна знаходитися на відстані щонайменше 4 фути, можливо, і далі, залежно від об'єктива (уникайте використання ширококутного об'єктива для більш приємного портрета).

Переконайтеся, що фотографія правильно експонована (не надто яскрава або занадто темна) і що об’єкт дивиться прямо вперед, із відкритими очима. Якщо є тінь, вам потрібно буде відрегулювати освітлення (як правило, спричинене верхнім освітленням) і зробити фотографію повторно. Пам’ятайте, навіть якщо ви досвідчений фотограф, зараз не час захоплюватися налаштуванням освітлення. Використовуйте рівне, рівне світло, яке чітко відображає все ваше обличчя. Якщо ви можете розташуватися з відкритим вікном перед собою, це, мабуть, усе світло, яке вам знадобиться.

Фон повинен бути білим або майже білим, без будь-яких відволікаючих візерунків або текстур. Гладка біла стіна ідеально підходить. Біла простирадло, якщо її рівномірно підвісити без зморшок, також може працювати. Ми б уникали виходу на вулицю та не купували справжній фотозапис, оскільки це буде коштувати дорожче, ніж просто робити ваші фотографії у Walgreens.

Обов’язково залишайте пробіли у верхній і боковій частині зображення (згодом його можна обрізати до потрібних розмірів). Надрукована фотографія повинна мати розмір 2 х 2 дюйма, а ваша голова повинна мати висоту від 1 до 1 3/8 дюймів. Державний департамент пропонує на своєму веб-сайті власний інструмент для обрізання вашого зображення, але зверніть увагу, що це старіший інструмент, який вимагає Adobe Flash Player.

Для друку паспортних фотографій використовуйте кольоровий струменевий принтер, бажано той, який підтримує фотопапір. Портативний фотопринтер, такий як Epson PictureMate PM400, зручний для таких завдань, як ця. Він навіть має вбудований шаблон фотографії паспорта, який може допомогти впорядкувати процес. Однак майте на увазі, що фотопаперу розміром 2 дюйма на 2 дюйма не існує, незважаючи на вимоги до фотографії паспорта для цього розміру. Щоб відповідати урядовим правилам, вам потрібно буде надрукувати своє зображення на папері розміром 4 дюйма на 6 дюймів (або більше) і вручну вирізати портрет.

Професійні фотосервіси завжди дадуть вам дві фотографії паспорта, але не обов’язково надрукувати дві для себе. Як правило, вам потрібна буде додаткова фотографія, лише якщо у вашій програмі буде помилка, яка вимагає виправлення. Якщо ви ставите під сумнів свої можливості різання, звичайно, додатковий принт не може зашкодити.

Наш вибір

З точки зору зручності, ми віддаємо перевагу використанню мобільного додатка, в результаті якого фотографії паспорта доставляються поштою. Незважаючи на те, що це не найдешевший варіант, і ви обмежені однією послугою друку, він є простим і безпроблемним. Замість того, щоб робити багаторазові сеанси друку - і розбивати найкрасивіші ножиці - ви можете залишити деталі для професіоналів. Нам також подобаються перевірки відповідності, які, безсумнівно, перевершують це.

Для фотографів та тих, хто любить майструвати, зробити та роздрукувати власні паспортні фотографії не складно. Це також найкращий спосіб забезпечити результат, який вам справді подобається. Зрештою, більшість паспортних фотографій не лестять - що є частиною мотивації для роботи "зроби сам". Вам просто потрібно дотримуватися кількох основних правил, припускаючи, що у вас вже є правильний комплект витратних матеріалів та обладнання. Тоді досягнення більш сприятливого результату фотографії паспорта буде легко досяжним.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found