Reddit отримує заборону на відвідування національних парків вандалом Кейсі Нокетом

reddit національні парки вандал кейсі нокет кратер озеро Вандалізм Кейсі Нокет у національному парку Крейтер-Лейк Кейсі Нокет / Сучасний мандрівник Реддіт просто зробив нашій країні велику послугу. Незважаючи на те, що протягом багатьох років вони отримували поганий реп за поведінку неповнолітніх та суперечливі думки, учасники популярного веб-сайту для обміну посиланнями повинні бути віддані шані за притягнення до відповідальності виконавця графіті графіті.

Кейсі Нокет, яка визнала себе винною у семи обвинуваченнях за проступки, заснованими на її опороченні скельних утворень у семи національних парках, зараз заборонено 524 мільйони акрів публічної землі - це складає колосальні 20 відсотків США, якщо вам це цікаво. І це все завдяки зусиллям групи користувачів Reddit, які допомогли відшукати її за допомогою соціальних мереж та повідомили про це Службу національних парків.

Нокет пішла на вандалізм упродовж 26 днів у 2014 році. Вона розмічала стежки та скелі різнокольоровими обличчями у супроводі свого псевдоніма "CreepyTings", а потім публікувала фотографії графіті у своїх акаунтах в Instagram та Tumblr.

Нокет вперше потрапив у поле зору Reddit, коли один з її користувачів опублікував зображення її графіті, помічене в Йосеміті, повідомляє The Guardian. «Вандал національного парку» швидко став місцем спілкування для альпіністської та туристичної спільноти.

Попередня Наступна 1 з 3 reddit національні парки vandal casey nocket instaram 2 Графіті Кейсі Нокет, місцезнаходження невідомо Кейсі Нокет / Instagram reddit національні парки vandal casey nocket canyonlands 3 Графіті Кейсі Нокет, Національний парк Каньонлендс Кейсі Нокет / Instagram reddit національні парки vandal casey nocket instagram Кейсі Нокет Кейсі Нокет / Facebook

Аматорське розслідування стартувало, коли Кейсі Шрайнер розмістила на своєму сайті Modern Hiker знімки екрана з облікових записів Нокета в Instagram та Tumblr. Пізніше ці профілі потрапили до Reddit. Справі Нокет не допомогло те, що вона не покаялася за свої вчинки, відповівши на коментар в Instagram, в якому засудила її використання акрилової фарби: "Я знаю, я погана людина".

Ненадійна поведінка Нокет лише підживила ненависть, спрямовану до неї в Інтернеті. Одного разу її Tumblr був зламаний і наздогнаний тролем, і її сім'я звернулася до туристичного блогу Trailmob з побоюванням щодо її безпеки. На жаль, на горезвісну громаду Реддіта не обов’язково покладатися, щоб здійснити добрий вчинок без кількох гикавок на цьому шляху.

Публікація в субредіті r / Yosemite привернула увагу слідчого Національного парку Йосеміті Стіва Ю, який в кінцевому підсумку звернувся до користувачів сайту з проханням про допомогу в пошуку Нокета. Пізніше він відредагував свою публікацію, щоб закликати учасників не брати справи у свої руки та поважати право Нокета на належний процес. Ю додав, що користувачі Reddit у потоці в кінцевому рахунку допомогли йому "відфільтрувати нові дані".

13 червня Нокету була видана вищезазначена заборона на користування земельними ділянками, що перебувають у віданні Служби національних парків, Служби лісів США, Бюро землеустрою та Інженерного корпусу армії США. Її також засудили до відбування 200 годин громадських робіт і наказали заплатити ще невизначений штраф.

Чарльз Калвер, керівник правоохоронного органу Служби національних парків, заявив, що соціальні мережі відіграють ключову роль у розслідуванні. "Коли відбуваються акти знищення, і ви даєте про них знати через соціальні мережі, це потужний інструмент розслідування", - сказав він.

Зусилля з ліквідації наслідків призвели до успішного видалення графіті у п’яти з семи національних парків. Решта місць, включаючи Долину смерті та озеро Кратер, повинні бути очищені наступними, за словами влади.

Останні повідомлення