Як відновити заводські налаштування Galaxy S6 або S6 Edge

Можливо, ваш Galaxy S6 або S6 Edge нарешті починає показувати свій вік. Випущений у 2015 році, лінійка S6 тепер працює на застарілому обладнанні, яке може швидко заглибитись, додавши занадто багато додатків.

Щоб ваш смартфон Galaxy знову працював як новий, спробуйте скинути пристрій до початкових заводських налаштувань. Просто виконайте наведені нижче дії, щоб створити резервну копію пристрою та видалити з нього всі дані, що уповільнюють його роботу.

Вимкнення FRP

Майте на увазі, що якщо ви продаєте свій смартфон, і саме тому ви стираєте всі дані, ви повинні вимкнути захист від заводських скидок або “FRP”. Якщо ви не зробите цього перед стиранням даних, після завершення скидання вам буде запропоновано "Увійти за допомогою попередньо синхронізованого облікового запису Google" на пристрої.

  • Йти до Налаштування, виберіть Екран блокування та безпека,і видаліть усі паролі, шпильки та шаблони.
  • Йти до Налаштування, виберіть Рахункита видаліть усі облікові записи Google.

Тепер, коли обов’язкові застереження щодо стирання даних та застереження про FRP не стоять на шляху, приступаємо до справи.

Заводські налаштування

Попередня Наступна 1 з 5

Перший варіант - виконати заводський скидання, що є найпростішим способом скидання для тих, хто має доступ до налаштувань свого смартфона. Якщо ви вже створили резервну копію своїх файлів, ви можете легко повернути телефон до заводських значень за замовчуванням за допомогою меню Налаштування.

Крок 1:відчинено Налаштування і прокрутіть вниз до Резервне копіювання та скидання варіант. Унизу екрана торкнітьсяСкидання заводських даних.

Крок 2:Екранні підказки попереджатимуть вас, що всі дані будуть втрачені, і ваш телефон повернеться до стандартних налаштувань. Підтвердьте, що хочете виконати скидання, а потім натисніть Скинути налаштування пристрою.

Крок 3: Буде одне останнє попередження. Торкніться Видалити все продовжити. Тепер ваш телефон буде відновлено до заводських налаштувань.

Режим відновлення Заводський скидання

Скидання GS6 6

Існує другий варіант - він же Factory Reset у режимі відновлення - для тих, хто втратив пароль і не може отримати доступ до панелі налаштувань. Дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб ближче розглянути, як виконати скидання.

Крок 1:Вимкніть пристрій.

Крок 2:Утримуйте одночасно кнопки гучності, додому та живлення. Продовжуйте утримувати цю комбінацію, поки телефон завантажується, або поки на екрані не з’явиться знаковий логотип Android.

Крок 3:Через кілька хвилин ви отримаєте доступ до меню завантаження телефону. Використовуйте кнопки гучності для навігації та кнопку живлення, щоб зробити вибір, знайти та вибратиВидалити дані / скидання налаштувань.

Крок 4:Прокрутіть вниз до Так, видалити всі дані користувачата ще раз натисніть кнопку живлення. Потім ви помітите, як сценарій прокручується внизу екрана, що закінчується наВидалення даних завершено.

Крок 5:Після завершення операції натисніть кнопку живлення, щоб скинути налаштування пристрою.

Тепер телефон повернуто до заводських налаштувань, і ви можете передати його, продати або знову почати використовувати.

Останні повідомлення